MOD

1v1.LOL (Unlimited Money)

v4.620
Yayınlandığı tarih
1 May 2020
Güncellendi
7 Şub 2024
Boyut
320.58 MB
Sürüm
v4.620
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yalnızca hayatta kalan son oyuncunun kazandığı ve herkesin gözdesi harika mastır zafere ulaştığı çok oyunculu Efsane Kraliyet Savaşı yapım savaşında hayatta kalmak için savaşın.

🚀 Birebir(1v1) savaşmanız için günlük 500.000’in üzerinde yeni oyuncu sizi bekliyor !

Çok oyunculu atış oyununda ne özellikler var?

🤼‍♂️ Hızlı eşleştirme:
Botlar olmadan 3 saniye içerisinde rastgele bir oyuncu ile birebir eşleşme, yalnızca gerçek oyuncularla! Günün 24 saati.

🎮 Özel HUD:
Ekran yerleşimleri, Yapıcı Pro Ayarları (Setups Builder Pro) ve Eski Kafa (Old School) ile ekran butonlarınızı kolay kontroller, atış asistanı ve kendinden tetiğe basma gibi istediğiniz şekilde yönetip organize etmenize izin veren ileri kontrol düzenleyicileri.

Ekran yerleşimleri, Yapıcı Pro Ayarları (Setups Builder Pro) ve Eski Kafa (Old School) ile ekran butonlarınızı istediğiniz şekilde yönetip organize etmenize izin veren ileri kontrol düzenleyicileri

🤾‍♂️ Pratik modu:
Yapım, düzenleme ve atış becerilerinizi, sınırsız malzemenin yanı sıra saldırı tüfeği, kızaklı çifte kırma ve tabii ki ünlü uzun kazmanızla eğitin.

🌐 Herkes ücretsiz oynayabilir:
Bu uygulama her kesim için tasarlanmış olup, tamamen ücretsizdir, diğer Kraliyet Savaşı (Battle Royale) oyunlarının aksine herhangi bir ödeme veya sınırsız oynama için bir bilet alınmasını gerektirmez.
Ve ayrıca, bu efsane oyunu düzenli olarak güncelliyoruz – hepsi oyuncular için!

🔜 Yakında daha fazla eğlence modu gelecek:
Halihazırda pratik modunda, birebir modda veya KAFES (BOX) modunda oynayabilirsiniz. İçerisinde pek çok aksiyonun var olduğu dünyalarımız ve çevrim içi savaş alanlarımız ile daha fazla harika modlar ve savaş bölgeleri üzerinde çalışmalarımız sürüyor.

1. Facebook veya Gmail ile kayıt yapmaya gerek yoktur, uygulamayı indir ve Kişiler Arası 1v1 LOL simülatörünüzde oynamaya hemen başla!

2. Bu Kraliyet Savaşında (Battle Royale) sanal avatarına can verecek şekilde karakterine ad ver ve içerisinde atış ve yapım becerilerinin talimini yapabileceğin pratik modu ile ilk çevrim içi oyununu gerçekleştir.

3. Artık dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çok oyunculu şekilde ölümüne bir savaş oyunu oynamaya hazırsın. Paylaşmayı ve arkadaşlarını davet etmeyi unutma!

* Ayrıca bizi şuralardan bulabilirsin:
★ Web sitesi: https://1v1.lol
★ Discord: https://discord.com/invite/bcjNwBS
★ Twitch: https://www.twitch.tv/directory/game/1v1.lol
★ Instagram: https://www.instagram.com/justbuild.lol

1v1 has versions intended for different ages. You will be directed to the version intended for your age, depending on the jurisdiction in which you are located. 1v1 does not require payment to download and play, but it also allows you to purchase virtual items with real money inside the game. You can disable in-app purchases in your device’s settings. 1v1 may also contain advertising. You may require an internet connection to play 1v1 and access its social features. You can also find more information about the functionality, compatibility and interoperability of 1v1 in the above description and additional app store information.
By downloading this game, you agree to future game updates as released on your app store or social network. You may choose to update this game, but if you do not update, your game experience and functionalities may be reduced.
Terms of Service: https://www.justplay.lol/terms-service/ Privacy Notice: https://www.justplay.lol/privacy-notice/
Privacy for Kids: http://justplay.lol/privacy-for-kids

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir