ACR Phone MOD APK (Pro Unlocked) v0.326-playStore-NoAccessibility-arm7

Varies with device
ACR Telefon, SIP Phone ve Spam Arama Engelleyici, varsayılan telefon çeviricinizin yerine geçen gelişmiş özelliklere sahip bir telefon uygulamasıdır. Kullanıcı deneyimine önem veriyor, uygulamamızı sizin için en kullanışlı hale getirebilmek adına sürekli geliştiriyoruz.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.9/5 Oylar: 42,919
Geliştirici
NLL APPS
Yayınlandığı tarih
19 Eki 2019
Güncellendi
6 Şub 2024
Boyut
28 MB
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Artık Arama Ekranında yüksek kaliteli kişi fotoğraflarını kullanabilirsiniz. ACR Telefon ayarları, Telefon, Arama Ayarları'na gidin ve Kişi Arama Ekranı seçeneğini açın.
Birkaç seçeneği Genel Ayarlar'dan İletişim ve Arama Ayarları'na taşıdık

Android 10+ üzerinde arama kayıtları sessiz olacaktır. Android 7/8/9 etkilenmez
Bize cb@nllapps.com adresinden e-posta gönderebilir veya daha fazla bilgi için https://nllapps.com/no adresini ziyaret edebilirsiniz

Tanım

ACR Telefon, SIP Phone ve Spam Arama Engelleyici, varsayılan telefon çeviricinizin yerine geçen gelişmiş özelliklere sahip bir telefon uygulamasıdır. Kullanıcı deneyimine önem veriyor, uygulamamızı sizin için en kullanışlı hale getirebilmek adına sürekli geliştiriyoruz.

İşte ACR Telefon'un seveceğiniz bazı özellikleri;

Gizlilik:
Sadece, kesinlikle gerekli olan izinleri istiyoruz. Örneğin, kişi erişimine izin vermek uygulamanın kullanışlılığını arttırırken, kişi iznini reddetseniz bile uygulamayı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Rehberiniz ve Arama Günlüğü gibi kişisel verileriniz asla telefonunuzun dışına aktarılmıyor.

Telefon Etme Uygulaması:
ACR Phone koyu tema desteğiyle sade, şık ve kullanışlı bir tasarım sunmaktadır. Uygulamamız şu anda sürekli geliştirme aşamasındadır. Kullanıcı deneyiminin en üst seviyelere taşınacağı birçok yeni özelliği çok yakında sizlere sunmak için çalışıyoruz. Şu an uygulamadan memnun kalmadıysanız devre dışı bırakma imkanınız var, böylece yeni güncellemelerde uygulamamıza bir şans daha verebilirsiniz. Çağrı yönetimi ile ilgili herhangi bir sorun görürseniz lütfen bize bildirin.

Kara Liste / Spam Engelleme:
Birçok uygulamadakinin aksine bu özellik kendi engelleme listenizi oluşturduğunuz çevrimdışı bir hizmettir. Arama Günlüğü veya Kişi Liste'sinden Kara Liste'ye kolayca numaralar ekleyebilir veya engellenecek numarayı elle girebilirsiniz. Kara Liste, Tam veya Gevşek eşleme gibi farklı eşleşme kurallarına sahiptir. Kara liste kurallarını her numara için ayrı programlayabilirsiniz.

Çağrı Duyurusu:
Gelen aramalar için kişi adlarını ve numaralarını duyurur. Sadece kablolu veya bluetooth kulaklık bağlandığında duyuruyu aktif edebilme gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Çağrı Notları:
Görüşme esnasında veya görüşme sonlandıktan sonra çağrılara not veya hatırlatıcı bilgiler ekleyebilir ve daha sonra bu notları düzenleyebilirsiniz.

Yedekleme:
Arama Günlüğü'nü, Kişileri ve Engellenen Kişiler Listesi'ni kolayca dışa veya içe aktarın.

Arama Kayıtları:
Tüm çağrılarınızı temiz bir arayüzde görün ve kolayca yönetin.

Kişiler:
ACR Phone çağrı yapmak istediğiniz kişilerin numaralarını hızlı bir şekilde bulmanız için basit bir kişi listesine sahiptir.

Çift SIM:
Çift SIM desteği ile isterseniz varsayılan bir SIM kart seçebilir, isterseniz de çağrı yapmadan önce hangi SIM'i kullanmak istiyorsanız onu kullanabilirsiniz.

Fotoğraflı veya Videolu Arama Ekranı:
Rehberinizdeki her kişi için ayrı ayrı arama ekranını özelleştirebilme imkanına sahipsiniz. Kişiler sekmesine gidin, bir kişiye dokunun ve Arama Ekranı'nı seçin. Böylece bu kişi sizi aradığında atadığınız fotoğraf veya video görünür.

SIP İstemcisi: (sadece desteklenen cihazlarda)
Mobil İnternet veya Wi-Fi üzerinden VoIP aramaları için yerleşik olarak gelen SIP istemcisi ile doğrudan uygulama üzerinden SIP görüşmeleri yapabilirsiniz.

Çağrı Kaydı: (sadece desteklenen cihazlarda)
ACR Phone ile birlikte gelen gelişmiş arama kayıt özellikleriyle görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz.

Bulut Yüklemeleri:
Cihazınıza kaydedilen çağrıları tüm bilindik bulut hizmeti sağlayıcılarının yanı sıra kendi Web veya FTP sunucunuza otomatik olarak yükleyebilirsiniz.

Otomatik Arama:
Bağlantı kurulana kadar otomatik olarak arama yaparak meşgul olan hatlara kolayca ulaşın.

Görsel Sesli Mesaj:
Yeni sesli mesajlarınızı doğrudan ACR Telefon'dan dinleyin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir