MOD

Adorable Home (Unlimited Money And Hearts)

v2.4.3
Yayınlandığı tarih
7 Oca 2020
Güncellendi
31 Oca 2024
Boyut
145.81 MB
Sürüm
v2.4.3
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şehre yeni taşınan çift misiniz? İlk önce ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Paketi açmaya başlayabilmeniz için temizleyelim! Bir kanepe, bir masa ve bir TV sehpası var ama başka bir şey yok. Burada ne eksik?! Oh… aptal ben, elbette bir TV. Önce onu satın alalım! Ama bütün gün televizyon izleyemeyiz. Partnerinizin çalışması gerekiyor ve sizin evde yapmanız gereken önemli işleriniz var.

AŞK TOPLA
– Partneriniz için yemek hazırladığınızdan ve sevgiyi kazanmak için kediniz Snow'u beslediğinizden (veya dilerseniz birden fazla kedicik evlat edindiğinizden) emin olun.
– Mobilya, dekorasyon ve evet… evinizi tamamen sevimli hale getirmek için daha fazla KEDİ satın almak için bu sevgiyi kullanın!
– Ziyarete gelen sevimli orman yaratıklarından sevgi toplayabileceğiniz Bahçe gibi yeni alanların kilidini açın.

BAĞLANMA ZAMANININ KEYFİNİ ÇIKARIN
– Ne kadar çok kediniz olursa, o kadar sevimli anlar yaşarsınız. Retro kameranızla onları anlık olarak yakalayın ve hepsini fotoğraf albümünüzde toplayın.
– Yeni estetik odalar satın alın ve onları gururla dekore edin, böylece siz ve eşiniz rahatlayabilir ve özel anlar yaşayabilirsiniz.

Sevimli Ev pasif ve rahatlatıcı bir deneyimdir. Yeni bir şeyler görmek, biraz miso çorbası yemek, biraz sevgi toplamak ve evinizi döşemeye devam etmek için birkaç saatte bir geri gelin ve oyunu kontrol edin.

Umarız beğenirsiniz!

Adorable Home, çeşitli geliştirici ekibi ve özenle işlenen temaların duyarlılığı için LGBTQ + dostudur. Ayrıca olgun temalara atıfta bulunur ve bazen karakterleri açık kıyafetlerle tasvir eder; sonuçta bu, evlerindeki (Yatak Odası, Banyo vb.) ortaklarla ilgili bir oyundur. Çocuklar için uygun olmayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir