MOD

Adventure Escape Mysteries (Unlimited Money And Stars)

v27.04
Yayınlandığı tarih
22 Ara 2018
Güncellendi
2 Şub 2024
Boyut
135.63 MB
Sürüm
v27.04
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Adventure Escape Mysteries'i deneyimleyin – on milyonlarca oyuncunun keyif aldığı, benzersiz bulmacalar ve eleştirmenlerce beğenilen hikayeler içeren ilgi çekici bir kaçış oyunu. Bu güzel resimli maceralarda bulmacaları çözün, gizemleri çözün ve davayı çözecek ipucunu bulun!

DESTANSI BİR HİKAYE OYNA
Legend of the Sacred Stones'da fantastik bir krallığı kurtarın! Tempus Adası'na gizemli bir lanet düştü. Aila'nın bu destansı macerada muazzam Taş Tanrılarla savaşırken elementlerin kontrolünü ele geçirmesine ve geçmişi hakkındaki gerçeği öğrenmesine yardım edin!

BİR CİNAYETİN GİZEMİNİ ÇÖZÜN
Trapmaker'da Dedektif Kate Gray olarak oynayın! Suçu çözün ve şaşırtıcı bir cinayeti araştırın. Şüphelileri sorgulayın, ipuçlarını arayın ve suç mahallindeki herkesin sırlarını keşfetmek için zekanızı kullanın.

KORKUDAN HAYATTA KAL
Julian Torres, uykulu Ardenville kasabasında sıradan bir çocuktur. Ama her ne sebeple olursa olsun, Ayna Adam olarak bilinen tüyler ürpertici bir seri katil, Julian'ı öldürmeye çalışır. Ayna Adam kimdir? Onu ne durdurabilir? Julian'ın hayatta kalmasına yardım edebilir misin?

BENZERSİZ BULMACALARI ÇÖZÜN
Aklını eğit. Bulmacalarımızı çözmek ve gizli nesneleri bulmak için gözlem becerilerinizi, tümdengelimli muhakemenizi ve kurnazlığınızı kullanın. Envanterinizdeki hazineleri ve araçları toplayın, ipuçlarını bulun ve mobil cihazınızın rahatlığında harika bir kaçış odası deneyiminin keyfini çıkarın.

TAMAMEN ÜCRETSİZ
Tüm oyunumuzu ücretsiz oynayın! Takılıp kalırsanız bir ipucu satın alarak Haiku'yu destekleyebilirsiniz, ancak buna asla zorlanmazsınız. Ve hayır – ödeme yapmak zorunda kalmanız için imkansız bulmacalar yaratmıyoruz. Daha da iyisi, siz oyun dünyasının içindeyken asla reklam göstermiyoruz.

YORUMLAR
Adventure Escape, on milyonlarca oyuncu tarafından oynandı ve ortalama >4,5 yıldız derecelendirmesine sahip. AppPicker, TechWiser, AndroidAuthority ve AppUnwrapper gibi oyun eleştirmenleri, Adventure Escape oyunlarını en iyi oda kaçış oyunu olarak seçti.

BAĞIMSIZ BİR ŞİRKETİ DESTEKLEYİN
Oyun ve bulmaca yapmayı seven bağımsız bir oyun stüdyosuyuz. Ekibimiz yüzlerce kaçış odasına gitti ve yapboz yarışmalarına katıldı. Haiku'da "tatmin edici meydan okuma" adını verdiğimiz bir oyun tasarım felsefemiz var. Bulmacaların zor ama çözülebilir olması gerektiğini düşünüyoruz, bu yüzden seveceğinizi düşündüğümüz benzersiz bulmacalar tasarlamak için çok zaman harcıyoruz!

Web sitesi: www.haikugames.com
Facebook: www.facebook.com/adventureescape
Instagram: www.instagram.com/haikugamesco

ANA ÖZELLİKLER:
– Hikayenin nasıl ilerlediğini şekillendiren seçimler yapın.
– Tüm kaçış oyununu ÜCRETSİZ oyna!
– En ustaca kaçış odası oyunu. Çevreyi araştırın ve bulmacaları çözmek için ipuçlarını yorumlayın!
– 100'den fazla güzel resimli sahneyi keşfedin
– Zihni memnun eden benzersiz bulmacalar oynayın
– Birden fazla cihazda oynayabilmek için ilerlemenizi kaydedin!
– Daha fazla hikaye gelecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir