Anti Spyware MOD APK (Pro Unlocked) v6.0.1

6.0.3
En iyi Anti Spy Detector & Spyware Detection:
Geliştirici
Protectstar Inc.
Yayınlandığı tarih
23 Tem 2021
Güncellendi
30 Oca 2024
Boyut
23.74 MB
Sürüm
6.0.3
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

+ Improvements and fixes

Tanım

En iyi Anti Spy Detector & Spyware Detection:

Anti Spy app & hidden camera detector kullanıcı dostu anti spy ware ile android cihazınızı yetkisiz takip ve gözetlemeye karşı koruyan uygulama anti virus checker & hidden camera detector. 80 milyondan fazla anti spyware detection, anti virus cleaner & antivirus spyware kötü amaçlı yazılım imzaları!.

Çeşitli türlere karşı etkili bir şekilde korur. Anti spyware detection ve hatta casusluk saldırıları, virüs koruması & hacker protection. Anti spy app, anti virus checker, virus scanner & anti malware scan kullanıcıları proaktif olarak korur hacker protection, virüs koruması bilinen casus uygulamalar, spy removal, Devlet kurumları tarafından sıklıkla kullanılan SMS ve GPS izleyicileri ve izleme uygulamaları.

Anti Spyware Scanner:

Anti spy virus checker & hidden camera detector kullanıcıları bilgisayar korsanlığı girişimlerinden korumak için en son Deep Detective™ teknolojisini kullanır, casusluk önleyici tarayıcı, virüs koruması, antispyware detector & casusluk saldırıları. Uygulama güçlü anti spy app, anti spy ware kaldırma & anti malware scan ücretsiz ve profesyonel sürümleri bulunan ve potansiyel tehditlere ve dolandırıcılıklara karşı sizi uyaran araç!

Casusluk Önleyici Tarayıcı & Virus Checker

Anti Spy detector & anti virus checker kullanımı kolay arayüz, potansiyel casus uygulamalarını ve gizli uygulamaları hızlı ve etkili bir şekilde tespit etmenizi sağlar anti spy ware & antispyware detector ile süreçler antivirus spyware, anti spyware & hidden camera detector!

Gizliliğinizi Şunla Koruyun: Anti Spy Ware Kaldırma Aracı & Virus Cleaner:

Gelişmiş tarayıcımız, casus yazılımları ve yetkisiz izleme veya gözetleme girişimlerini algılar ve engeller. Uygulama son teknoloji kullanıyor anti spyware detection & antivirus spyware tanımlamak için algoritmalar anti malware scan, anti virus cleaner & cihazınızdaki mevcut tüm casus yazılımları kaldırın & size casus yazılım hakkında ayrıntılı bilgi sağlayın anti spyware detection, antispyware detector & hidden camera detector. Gerçek zamanlı tarama ve buluşsal tarama yöntemleriyle virüs koruması & casusluk önleyici tarayıcı ile bilinmeyen casus başlıklarını tespit edebilir!

Hidden Camera Detector:

Anti Spy detector & hidden camera detector güçlü bir çözüm olarak hizmet eden ideal bir güvenlik çözümleri kombinasyonu sunar. Anti spy ware & anti spy app gibi diğer güvenlik araçlarını tamamlayan antivirus spyware, hidden camera detector & virus cleaner. Güvenlik Duvarı AI, Camera Guard™ ve Micro Guard™ ile birlikte anti casus dedektörü ve virüs tarayıcıyı kullanarak.

Özellikleri Anti Spy Detector:

• Özgür virüs koruması casus yazılımlara, casusluğa ve çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerine karşı!
• 80 milyondan fazla anti spyware detection & anti malware tam tespit için imzalar!
• Uygulama ayrıca arka kapıları, keylogger'ları, ticari casus yazılımları, truva atlarını, reklam yazılımlarını ve fidye yazılımlarını da algılar!
• tanımlar anti malware scan & casusluk önleyici tarayıcı izleme uygulamalarını, SMS ve GPS izleyiciyi engeller!
• AI ve buluşsal yöntemi kullanan gelişmiş motor anti malware removal algılama yöntemleri!
• Bilinen algılar anti spy apps & spy removal hükümetler tarafından sıklıkla kullanılır!
• Anti spy app güvenilir uygulamaları hariç tutmak için beyaz liste özelliği!
• Cihazınızı güvende tutmak için gerçek zamanlı koruma anti malware!
• Gelişmiş AI üretir spyware detector daha doğru algılama için gerçek zamanlı imzalar!
• Daha geniş bir aralıkta algılamak için gelişmiş buluşsal motor malware removal & spyware detector!

Uyarı:

Lütfen bunu not al anti spy detector yerine geçemez antivirüs veya geleneksel anti malware scan & malware removal app. Bunun yerine, korumak ve korumak için tasarlanmış özel bir casus yazılım tarayıcısı ve temizleyicisidir spyware detector & malware removal. Cihazınız için tam koruma sağlamak üzere bir koruma kullanmanızı öneririz antivirus app.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir