MOD

APEX Racer (Unlimited Money)

v0.8.16
Yayınlandığı tarih
5 Nis 2023
Güncellendi
11 Şub 2024
Boyut
177 MB
Sürüm
v0.8.16
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yarış, ayar, kişiselleştirme ve en iyi araba kültürünün heyecanını yaşayın; piksel tarzında!

RETRO ARTI!
2.5D stilini kullanan APEX Racer, çekici bir retro estetik yaratabilir… bir değişiklikle. Kendisini rakiplerinden ayıran modern, 3D görsellere bir dokunuşla retro grafikleri deneyimleyin.

KENDİNİ İFADE ET!
APEX Racer, akort kültürünün en özgün temsilini sunmaya çalışıyor. Nihai sürüşünüzü planlamanız ve inşa etmeniz için düzinelerce araba ve yüzlerce parça mevcut. Sağlam ayar sistemimizle proje arabanızı süsleyin, kendinizi ifade edin ve arabanızı parlatın. Her zaman yeni parçalar ekleniyor, bu nedenle her zaman herkes için bir şeyler var!

HAZIR, HAZIR, HAREKETLİ!
Çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarın: Türünün tek örneği arabanızla zirveye tırmanın, diğer yarışçılarla otoyollarda gezinin, rekabeti geride bırakın, liderlik tablolarına hakim olun.

Daha yeni başlıyoruz ve gelecekte pek çok yeni şey geliyor! Ekip, APEX Racer'a yeni içerik, yeni oyun modları ve yeni özellikler sunmak için çok çalışıyor. Topluluğa katılın, diğer tutkulu yarışçılarla etkileşime geçin, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşın ve APEX Racer'ı olabilecek en eğlenceli hale getirebilmemiz için geri bildirimde bulunun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir