Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu Mod Apk Ücretsiz Alışveriş Hileli

7.5.0i
Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8'de 300'den fazla lisanslı araba ve motosiklet ile 75'ten fazla pistte aksiyon dolu yarışlar seni bekliyor. Sürücü koltuğuna geçtiğin anda, bu heyecan dolu yüksek süratli yarış dünyasında kendini kaybedeceksin.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.6/5 Oylar: 11,081,567
Geliştirici
Gameloft SE
Yayınlandığı tarih
20 Ağu 2013
Güncellendi
29 Kas 2023
Boyut
127MB
Sürüm
7.5.0i
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8'de 300'den fazla lisanslı araba ve motosiklet ile 75'ten fazla pistte aksiyon dolu yarışlar seni bekliyor. Sürücü koltuğuna geçtiğin anda, bu heyecan dolu yüksek süratli yarış dünyasında kendini kaybedeceksin.

Sıcağın kavurduğu Nevada Çölü'nden Tokyo'nun hareket dolu caddelerine kadar pek çok büyüleyici manzara ve senaryoyu keşfet. Yetenekli yarışçılarla karşılaş, heyecan dolu meydan okumalara katıl, sınırlı süreli özel yarış etkinliklerinde yer al. Arabanı benzeri görülmemiş bir sınava hazırla ve asfaltta drift becerilerini konuştur.

Lisanslı lüks arabalar ve motosikletler
Lüks arabalar ve motosikletler Asphalt 8'in baş rol oyuncuları. Lamborghini, Bugatti ve Porsche gibi en üst düzey markaların etkileyici koleksiyonları burada. 300'den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletin yanı sıra çeşitli yarış motorlarının gücünü keşfet. Yarış arabalarını ve motosikletlerini herkesinkinden ayrılacak şekilde kişiselleştir ve tasarla. Özel sürüm arabalar toplayıp farklı dünyaları ve senaryoları deneyimlerken bir yandan da drift tekniğini mükemmelleştir.

Yarış stilini sergile
Yaratıcılığını konuşturup yarışçı avatarını kişiselleştirerek kendine özgü yarış stilini sergile. Kıyafet ve aksesuarları özenle seçip eşleştirerek arabana uygun eşsiz bir görünüm tasarla. Sen yarış pistlerinin hakimi olma yolunda ilerlerken göz alıcı kişiliğin ortaya çıksın.

Asphalt 8: Airborne ile uçuşa geç
Yer çekimine meydan okuyan nefes kesici aksiyon Asphalt 8'de. Sürüşünü göklere taşımak için rampalara çık, taklalar at ve havada 360 derece dön. Başka yarışçılarla veya tek oyunculu modda yarışırken hızını maksimuma çıkarmak için arabanla veya motosikletinle gözü pek hava manevraları ve akrobasiler yap. Oynama tarzına uyacak şekilde kontrolleri ve ekran simgelerini kişiselleştir, böylece her yarışta zaferi garantile.

Hız meraklıları için sınırsız içerik
İçindeki yarış tutkusunu hiç bitmeyen yeni içeriklerle ateşle. Düzenli güncellemeleri al, güçlü araba yükseltmelerinin kilidini aç ve rekabet dolu pistlerin hakimi ol. Sezonlarda gezin, canlı etkinliklere katıl ve benzersiz oyun modlarını keşfet. En yeni arabalara ve motosikletlere erken erişim gibi değerli ödüller kazanmak için sınırlı süreli Kupalarda yarış.

Çok oyunculu ve tek oyunculu yarış heyecanı
Heyecan dolu çok oyunculu ve tek oyunculu yarışlarda boy göster. Çok oyunculu topluluğuna katıl, Dünya Liginde yarış ve yetenekli rakiplerle karşı karşıya gel. Sınırlı süreli yarış etkinlikleriyle ve yarış geçişleriyle puan kazan, ödüllerin kilidini aç ve adrenalini içinde hisset. Zafere giden yolda gücünü sergile ve dolu dolu geçen her yarışın tadını çıkar.

_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir