MOD

Avatar World (Unlocked Everything)

v1.74
Yayınlandığı tarih
12 Ara 2022
Güncellendi
8 Şub 2024
Boyut
340.44 MB
Sürüm
v1.74
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

2023'ün en yenilikçi rol yapma oyunu Avatar World'e hoş geldiniz.
İnanılmaz yerler, kasabalar, şehirler ve karakterlerle dolu, etkileşim için sonsuz öğe ve avatarlarla dolu eğlenceli ve süper sevimli bir dünyayı keşfedin ve deneyimleyin.

(Siz oyuncular için bu özel oyunu yarattığımız için çok heyecanlıyız! Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve sizinle iletişim kurmak ve istediğiniz şeyleri inşa etmek için sabırsızlanıyoruz!)

Avatarları özelleştirin ve hareketli bir şehirde hayalinizdeki evi inşa edin. İnanılmaz özelleştirme seçenekleriyle benzersiz kıyafetler, saç stilleri ve aksesuarlarla avatar oluşturabilirsiniz. Ev ofisleri, spor salonları ve müzik odaları gibi özellikler ekleyerek evlerini ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uyacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Farklı kasabaları keşfetmek, yeni karakterler ve heyecan verici olaylar keşfetmek, bu ilgi çekici deneyimin eğlencesine katkıda bulunuyor.

Şehri keşfedin ve destansı görevlere atılın ve arkadaşlarınız ve ailenizle geniş ve sürükleyici dünyayı keşfedin. Büyüleyici hikayeler ve zorlu görevlerle.
Gizli hazineleri keşfedin, gizemli yaratıklarla karşılaşın ve yeni yeteneklerin kilidini açın. Avatar World'de macera asla bitmez.

Oyunun ilgi çekici hikayeleri ve eğlenceli oynanışı, oyunculara önemli yaşam becerilerini yaratma, keşfetme, hayal etme, tasarlama ve daha fazlasını öğretir. Avatar oluşturma, ev inşa etme ve görevleri tamamlama sürecinde oyuncular yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştirir. Oyuncular bu becerileri eğlenceli ve sürükleyici bir ortamda öğrenerek öğrendiklerini gerçek hayatlarında uygulayabilirler.

Avatar World, dünya çapında milyonlarca ebeveynin güvendiği Girls Hair Salon, Girls Makeup Salon, Animal Doctor ve diğerleri gibi popüler çocuk oyunlarının yayıncısı Pazu Games Ltd tarafından getirildi.

Çocuklar için Pazu oyunları özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Kız ve erkek çocukların eğlenmesi ve deneyimlemesi için eğlenceli eğitici oyunlar sunar.

Sizi çocuklar ve küçük çocuklar için Pazu oyunlarını ücretsiz denemeye ve kızlar ve erkekler için çeşitli eğitici ve öğretici oyunlar ile harika bir çocuk oyunları markasını keşfetmeye davet ediyoruz. Oyunlarımız, çocukların yaşına ve yeteneklerine uyarlanmış çeşitli oyun mekaniği sunar.

Bu oyun, Pazu'nun tüm oyunlarını tam oyun sürümleri, reklamsız, çocuk dostu bir arayüz ve 3 cihaza kadar sunan Pazu aboneliğine dahildir.
Abonelik, birden fazla oyun uygulamasına tam erişim ile otomatik olarak yenilenebilir, bu nedenle:
Satın alma onayı sırasında, ödeme iTunes Hesabından düşülecektir.
Abonelik, devam eden sürenin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir.
Hesap, cari dönemin bitiminden 24 saat önce yenileme için ücretlendirilecek ve yenileme maliyetini belirleyecektir.
Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.
Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, varsa, kullanıcı söz konusu yayına abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Kullanım Koşulları:
https://www.pazugames.com/terms-of-use

Gizlilik Politikası:
https://www.pazugames.com/privacy-policy

Tüm hakları Pazu ® Games Ltd'ye aittir. Pazu ® Games'in olağan kullanımı dışında oyunların veya burada sunulan içeriğin kullanımına Pazu ® Games'in açık yazılı izni olmadan izin verilmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir