MOD

Balance MOD APK (Premium Unlocked)

v1.104.0
Yayınlandığı tarih
3 May 2021
Güncellendi
4 Ara 2023
Boyut
76.76 MB
Sürüm
v1.104.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

***SINIRLI SÜRELİ TEKLİF: İLK YILINIZI ÜCRETSİZ ALIN***

Artık ilk yılınız için ücretsiz olan dünyanın ilk kişiselleştirilmiş meditasyon programı ile zihninizi sakinleştirin, endişenizi ve stresinizi azaltın.

Denge, farkındalığı destekleyen meditasyon koçunuzdur. Binlerce dosyadan oluşan bir ses kitaplığı kullanan Balance, sizin için mükemmel olan günlük bir meditasyon oluşturur. Endişe ve stresi azaltmak ve sakinlik duygusu yaratmak için derin nefes almayı öğreneceksiniz. Meditasyon deneyiminiz, hedefleriniz ve tercihleriniz hakkında günlük soruları yanıtlayacaksınız. Zamanla ne kadar çok paylaşırsanız, meditasyonlarınız o kadar kişisel ve etkili hale gelir.

Sınırlı bir süre için herkese uygulamayı indirdiğinizde otomatik olarak kullanıma sunulan ücretsiz bir yıllık Bakiye sunuyoruz.

MEDİTASYONUN TEMELLERİNİ ÖĞRENİN

Balance'ın günlük meditasyonları, kaygı ve stresi azaltmak da dahil olmak üzere hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik temel meditasyon becerilerini öğreten 10 günlük Planlar halinde düzenlenir. Farkındalığı gününüze nasıl getireceğinizi, dikkat dağıtıcı şeyler arasında odaklanmanızı nasıl artıracağınızı, uykunuzu nasıl iyileştireceğinizi, kaygıyı nasıl azaltacağınızı ve stresli anlarda nasıl derin bir rahatlama bulacağınızı keşfedeceksiniz. Zihninizi sakinleştirmek için dikkatlice nefes almayı öğreneceksiniz.

ZİHNİNİZİ HER ZAMAN, HER YERDE SAKİN OLUN

Bekarlar, kaygıyı ve daha fazlasını azaltmak için hareket halindeyken bile istediğiniz zaman kullanabileceğiniz küçük meditasyonlardır. Bir sabah meditasyonuyla nazikçe uyanın, gerin ve ardından yolculuğunuza göre özelleştirilmiş bir meditasyonla işe gidip gelişinizi daha az kaotik hale getirin. Animasyonlu nefes egzersizleriyle zihninizi boşaltın, stresinizi azaltın, enerji bulun ve hızlı Gevşeme, Enerji Verme ve Konsantre meditasyonları ve çok daha fazlası ile odaklanmanızı artırın.

YATAK VAKİTİNDE Gevşeme Egzersizleri İle İyi Uyuyun

Uyku meditasyonları, Uyku Sesleri ve Rahatlama etkinliğimizle rahatlayacaksınız; bu, türünün ilk örneği bir etkileşimdir; bu, yatmadan önce rahatlamanıza, kaygınızın üstesinden gelmenize ve daha dinlendirici bir uyku bulmanıza yardımcı olmak için çift taraflı stimülasyon ve kontrollü solunum kullanır.

MEDİTASYON UYGULAMANIZI BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIYIN

Odak noktanızı geliştireceğiniz ve kaygıyı azaltacağınız Temel Planımıza başlayın. Veya zaten sık sık meditasyon yapıyorsanız, meditasyon uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olan Gelişmiş Planımızla başlayın. Ücretsiz yıllık üyeliğimizin bir katılımcısı olarak, tam meditasyon kitaplığımıza da erişebileceksiniz.

NELER DAHİLDİR

– Ruh halinize, hedeflerinize, deneyiminize ve daha fazlasına göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş rehberli meditasyonlar
– Meditasyon becerilerinizi geliştirmenize ve derinleştirmenize yardımcı olacak 10 Günlük Planlar
– Her andan daha fazlasını elde etmek için kullanabileceğiniz ısırık büyüklüğünde Tekli meditasyonlar
– Rahatlamanıza, stresi azaltmanıza, endişenizi yenmenize ve dinlendirici bir uykuya hazırlanmanıza yardımcı olacak araştırma destekli etkinlikler
– Hızlı sakinleşme ve rahatlama için animasyonlu nefes egzersizleri
– Uygulamanızı oluşturmak için 10 somut meditasyon tekniği: Nefes Odağı, Vücut Taraması, Etiketleme ve daha fazlası

Meditasyonda, "herkese uyan tek beden" hiç kimseye uymaz. Hepimizin rahatlama, odaklanma, dinlenme ve mutluluk bulma yolları var. Binlerce olası yolla Balance, kaygıyı azaltmak ve sakinleşmek için farkındalığı geliştirmek ve derin nefes almak da dahil olmak üzere hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

ABONELİK DETAYLARI

Balance'ta ilk yılınız ücretsizdir. Bunun ardından Balance, ayda 11,99 ABD Doları ve yılda 69,99 ABD Doları olmak üzere iki otomatik yenilenen abonelik sunar. Bu fiyatlar Amerika Birleşik Devletleri müşterileri içindir, diğer ülkelerdeki fiyatlar değişebilir.

Otomatik yenileme, sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece, aboneliğiniz her abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Abonelik yenilemelerinin maliyeti orijinal abonelikle aynıdır ve satın alma onayıyla birlikte Play hesabınız aracılığıyla kredi kartınızdan ücret alınacaktır.

Balance ayrıca, Balance kitaplığına sonsuza kadar sınırsız erişim sağlayan, bir defaya mahsus 399,99 ABD doları ön ödemeyle ödenen bir Ömür Boyu abonelik sunar.

Ek bilgi için lütfen Hizmet Şartlarımızı (http://www.balanceapp.com/balance-terms.html) ve Gizlilik Politikamızı (http://www.balanceapp.com/balance-privacy.html) okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir