Battle Stars (Unlimited Money)

1.0.78
Hızlı tempolu ve heyecan verici yeni atış oyunu modlarına sahip destansı bir silah oyunu olan Battle Stars'a hoş geldiniz. 4v4 Takım Ölüm Maçları, 3 oyunculu Takım Savaşları ve Battle Royale oyunu, Süper Silahlar ve her Mobil Efsane için özel görünümlerle keyfini çıkarabileceğiniz eğlenceli ve hızlı savaş oyunlarıdır. Seviye atladıkça kilidini açmanız ve yükseltmeniz gereken, öğrenmesi kolay bir kahraman nişancı oyunudur. Tökezlemenize gerek yok çocuklar.
Geliştirici
SuperGaming
Yayınlandığı tarih
16 Nis 2023
Güncellendi
21 Oca 2024
Boyut
128.87 MB
Sürüm
1.0.78
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hızlı tempolu ve heyecan verici yeni atış oyunu modlarına sahip destansı bir silah oyunu olan Battle Stars'a hoş geldiniz. 4v4 Takım Ölüm Maçları, 3 oyunculu Takım Savaşları ve Battle Royale oyunu, Süper Silahlar ve her Mobil Efsane için özel görünümlerle keyfini çıkarabileceğiniz eğlenceli ve hızlı savaş oyunlarıdır. Seviye atladıkça kilidini açmanız ve yükseltmeniz gereken, öğrenmesi kolay bir kahraman nişancı oyunudur. Tökezlemenize gerek yok çocuklar.

Battle Stars, SuperGaming tarafından yapılan çevrimiçi bir kavga yıldızı çok oyunculu ücretsiz ateş etme oyunudur!

🤩Heyecan Verici Oyun Modları:💪
4v4 TDM modu!
Dünya çapındaki çevrimiçi oyuncularla oynaması hızlı, gerçek zamanlı 4v4 takımlı ölüm maçı aksiyon oyununda destansı kavgalara katılın. TDM, size tatlı hissi veren, tüm zamanların en sevilen haritası 'Badlands'de oynanır! Çevrimiçi arkadaşlarınızla veya özel bir klanla 12 oyunculu bir çatışmaya katılarak en iyi çok oyunculu oyuna katılın ve onlara karşı yarışın. Tökezlemediğinizden emin olun çocuklar!

Klasik Battle Royale ve Squad BR Modu!
Klasik Battle Royale çok oyunculu oyun modu ve yepyeni 3 oyunculu Squad BR artık özel bir metro şehir haritalarında Battle Stars'da yayında. Tökezlemeden hızlı bir silahlı savaşta diğer Mobil efsanelere karşı takım savaşını oynayın. Battle Royale'de gerçek oyunculara karşı çevrimiçi dövüşün, çarpışın, savaşın, ateş edin ve ateş edin ve ayakta kalan son kişi olun. Diğer takımlara rastlamayın. Hazırlanın ve Savaşa hazır olun.

(YENİ) TDM RUMBLE modu!
TDM rumble, yeni bir arenada daha yüksek doğruluk için SÜRÜKLE & AIM atış kontrolleri ile EL BOMBALARI atabileceğiniz ve rakipleri yok edebileceğiniz sınırlı süreli bir etkinlik modudur. Gürlerken savaş becerilerinizi test edin!

🤩(YENİ) Yükseldikçe Görünümlerin ve avantajların kilidini aç:💥
Oyunda seviye atladıkça özel yeni görünümlerin kilidini açın. Görevleri tamamlayın ve en sevdiğiniz kahraman için harika görünümler elde edin. Her dövüş zaferinde, yeni efsanevi yıldızların kilidini açmak için kullanılabilecek ödüller kazanacaksınız, hızlı büyümeye devam etmenize ve profesyonel bir nişancı olarak ortaya çıkmanıza izin vereceksiniz.

🤩 (YENİ) Süper Silahları Keşfedin: 💪
Her yıldızın kendi silahları, güçlü yönleri ve yetenekleri vardır ve bu silah oyununda size avantaj sağlamak için sonsuz stratejik olasılıklara izin verir. Birincil silahla yeterince hasar verdikten sonra, Battle Stars'daki en güçlü silahlar olan Süper Silahların kilidini açın. İkincil silahlarla, destansı tarzınızı ücretsiz ateş savaş arenasında ifade edebilirsiniz.

🤩Çevrimiçi Arkadaşlarınızla Oynayın: ⚔️
Takım çalışması ve strateji, çevrimiçi bir frag pro shooter yıldız oyununu kazanmanın anahtarıdır. Arkadaşlarınızı davet edin, klanlar oluşturun, onlarla bağlantı kurun ve en iyi taktik silah oyunu stratejisini tasarlayın. Düşmanı alt etmek ve hızlı becerilerinize güvenmek için ekibinizle birlikte çalışın.

🤩Takımlarda Yıldız Şampiyonu olun 🏆
Erken bir avantaj elde etmek için herhangi bir kavgaya girmeden önce yıldızınızı akıllıca seçin. Nihai komutan olun ve mini milis ordunuzu destansı bir takım oyunları çatışmasına götürün. Tökezlemeyin, milislerinizi konumlandırın ve en iyi çok oyunculu oyunlardan birinde şampiyon olmak için ekibinizle mobil bir efsane olarak oynayın.

🤩Battle Stars'a bir bakış! 🛡️
– Mobil cihazlarda oynanabilen hızlı tempolu çevrimiçi kahraman atış oyunu
– 16'dan fazla efsanevi yıldız arasından profesyonel nişancınızı seçin
– Basit ve anlaşılması kolay kontroller
– Strateji kullanın ve doğru yıldız dengesiyle takım kurun
– Ek ödüller kazanmak için MVP olun
– Mücevher kazanmak için etkinliklere katılın
– Daha iyi dövüşçü olmak için yıldızları yükseltin
– Övünme hakları için skor tablolarında zirveye çıkın

Ücretsiz indirin ve en iyi çok oyunculu kavga yıldızlarını bir araya getirmenin heyecanını yaşayın!

🤩Sosyal Kanallarımızda bizi takip edin!📲
Instagram: https://www.instagram.com/battlestars_official/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRt_5vMBxGl6MlNxQdtXCFQ
Anlaşmazlık: https://discord.gg/CEC4Gy2BzU

🤩Geri bildirime her zaman açık! 🤝
Oyunla ilgili herhangi bir geri bildirim, Battle Stars uygulaması > Ayarlar > Destek aracılığıyla bize not göndermekten çekinmeyin veya play@supergaming.com adresine gönderin.

SuperGaming: https://www.supergaming.com/
Gizlilik Politikası: https://www.supergaming.com/privacy

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir