BeautyPlus MOD APK (Premium Unlocked) v

7.7.013
• YZ avatar, yüz uygulaması, makyaj aracı, çizgi film filtresi, arka plan kaldırma…Hızlı ve güçlü sonuçlar için 50'nin üzerinde kullanımı kolay düzenleme aracı. Ücretsiz indirin!
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 4,967,180
Yayınlandığı tarih
14 Tem 2013
Güncellendi
8 Ara 2023
Sürüm
7.7.013
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

"1. Introducing AI Enhance for video to elevate video quality and increase resolution
2. Bug fixes and performance improvements.

If you have any questions or issues, please refer to the articles on our Help Center (http://support.beautyplus.com) to search for potential answers.
"

Tanım

• YZ avatar, yüz uygulaması, makyaj aracı, çizgi film filtresi, arka plan kaldırma…Hızlı ve güçlü sonuçlar için 50'nin üzerinde kullanımı kolay düzenleme aracı. Ücretsiz indirin!
• Dünya çapında 800 milyon kullanıcı tarafından kullanılan selfi kamera ve fotoğraf düzenleme uygulaması
• Muhteşem YZ Otomatik Güzelleştirme aracımızla kusursuz selfie çekin
• Google tarafından 100'un üzerinde ülkede öne çıkarılan uygulama

BeautyPlus yüzlerce filtre, çıkartma, özel efekt ve çok daha fazlasını kullanarak hayatınızı dinamik yollarla yakalamak ve paylaşmak için harika görünümlü selfiler çekmenize yardımcı olmak için burada!

► Yapay Zekanın Gücünü Ortaya Çıkarın:
BeautyPlus'ın yapay zeka ile güçlendirilmiş aşağıdaki araçlarıyla fotoğraf düzenlemenin yeni bir boyutunu keşfedin:
– YZ Portre: Çeşitli, büyüleyici stiller oluşturmak için birden fazla resim yükleyerek normal portreleri muhteşem sanat eserlerine dönüştürün.
– YZ İyileştirme: Eski, bulanık fotoğraf ve videolarınızı canlandırın, gelişmiş ypay zeka teknolojisiyle resim kalitesini ve video çözünürlüğünü artırın.
– YZ Evcil Hayvan Portresi: Sevgili evcil hayvanlarınızı tatlı büyücülere veya şirin aşçılara dönüştürün, fotoğraflarınıza sihir ekleyin.
– YZ Arka Plan Kaldırma: Tek bir tıklamayla istemediğiniz arka planları fotoğraflarınızdan silin ve resminizin arka planını dilediğiniz gibi değiştirin.
– YZ Silici: Güçlü yapay zeka ve görüntü işleme teknolojileriyle fotoğraflarınızdan insanları, binaları ve diğer istenmeyen objeleri silin.

► Selfie Konusunda Kendinizi Aşın:
BeautyPlus sadece bir fotoğraf düzenleme uygulaması değil, kişisel güzellik ve tarz danışmanınızdır. Selfie'lerinizi mükemmel hale getirecek özellikleri keşfedin:
– YZ Otomatik Güzelleştirme: Doğal güzelliğinizi daha da artıran yapay zeka destekli muhteşem aracımızla mükemmel selfie'ler çekin.
– Makyaj Araçları: Güzelliğinizi artırmak için ruj, kaşlar, göz farı, allık ve saç boyası dâhil doğal ve şık makyaj efektleri uygulayın.
– Boy Ayarlama, İnceltme ve Daha Fazla Gövde Düzenleme Aracı: Tüm vücut görünümüzü iyileştirmek için özelliklerinizi sezgisel araçlarla özelleştirin.

► Yaratıcı Düzenlemeler Şimdi Daha Kolay:
Çok çeşitli filtre, efekt, çıkartma ve düzenleme araçlarıyla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın:
– 400'ün Üzerinde Filtre: Zahmetsizce benzersiz stiller oluşturmak için çeşitli temalı filtrelerden oluşan koleksiyondan dilediğinizi seçin.
– Şablonlar: Popüler düzenlemeleri yeniden oluşturmak için çeşitli şablonlara tek dokunuşla erişin.
– Çıkartmalar ve Metin: Fotoğraflarınızı şık ve çarpıcı kılmak için binlerce benzersiz çıkartma ile estetik metin şablonlarından yararlanın.

BeautyPlus'ı hemen ücretsiz indirerek harika özellikleri, popüler efektleri ve eğlenceli çıkartmaları keşfedin! Anı yakalamak ve geliştirmek için BeautyPlus'a güvenen milyonlarca kullanıcıya katılın.

FOTOĞRAFLARINIZI (VE GERİ BİLDİRİMLERİNİZİ) BİZİMLE PAYLAŞIN!
• Instagram: https://www.instagram.com/beautyplusapp/
• Facebook: https://www.facebook.com/BeautyPlus
• Destek: support@beautyplus.com

BeautyPlus Premium, tüm premium özelliklere (YZ Avatar, Çizgi Film filtreleri, Arka Plan Kaldırma, Yeniden Şekillendirme, Sıkılaştırma vb.) aylık veya yıllık olarak otomatik yenilenebilir erişim sağlayan bir aboneliktir. Satın almanın onaylanması ile birlikte ödeme iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir. Otomatik yenileme seçeneklerinizi satın aldıktan sonra istediğiniz zaman Apple Kimliği hesap ayarlarınızdan yönetebilirsiniz. Bu abonelik, mevcut abonelik döneminizin bitmesinden en az 24 saat önce iptal edilmediği sürece, seçtiğiniz seçeneğe uygun olarak her abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenir. Varsa, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan herhangi bir kısmı bir abonelik satın alındığında kaybedilecektir.

Hizmet Koşullarını
https://h5.mr.meitu.com/agreement/beautyPlus/#/
Gizlilik Politikası
https://h5.mr.meitu.com/agreement/beautyPlus/#/privacy

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir