MOD

Bloons TD 6 (Mod Menu)

v41.0
Yayınlandığı tarih
13 Haz 2018
Güncellendi
4 Şub 2024
Boyut
64.67 MB
Sürüm
v41.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Güçlü Maymun Atıcılar ile muhteşem Kahramanları harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon'ların her birini patlat!

Bloons TD 6, on yılı aşkın süredir devam eden atıcı savunması serileri ve düzenli olarak yapılan büyük güncellemeler sayesinde, milyonlarca oyuncunun en sevdiği oyun haline geldi. Bloons TD 6 ile uzun saatler boyunca strateji oyununun keyfini çıkar!

BÜYÜK İÇERİK!
* Düzenli güncellemeler! Her yıl yeni karakterler, özellikler ve oyun deneyimi içeren birkaç güncelleme sunuyoruz.
* Patron Etkinlikleri! Korkutucu Patron Bloon’lar en güçlü savunmalara bile meydan okur.
* Yolculuklar! Temaları, kuralları ve ödülleri ile bağlantılı harita serisinde savaş!
* Çekişmeli Bölge! Diğer oyuncularla gücünü birleştir ve bölge için diğer beş takıma karşı savaş. Paylaşımlı haritada karoları ele geçir ve lider tablolarında rekabet et.
* Görevler! Masallar anlatmak ve bilgi paylaşmak için tasarlanmış Görevlerle, Maymunları gaza getirenin ne olduğunu araştır.
* Ganimet Mağazası! Maymunlarını, Bloon’larını, animasyonlarını, müziğini ve daha fazlasını özelleştirmeni sağlayacak onlarca kozmetik eşyanın kilidini açmak için Ganimetler kazan.
* İçerik Tarayıcısı! Kendi Görevlerini ve Yolculuklarını oluştur, ardından diğer oyuncularla paylaş, en beğenilen ve en çok oynanan topluluk içeriğine göz at.

EPİK MAYMUN ATICILAR ve KAHRAMANLAR!
* 3 yükseltme yoluna ve benzersiz etkinleştirilmiş yeteneklere sahip 23 güçlü Maymun Atıcı.
* Gözcüler! En yeni Gözcü yükseltmelerinin inanılmaz gücünü keşfet.
* 20 muhteşem yükseltmeye ve 2 özel yeteneğe sahip 15 farklı Kahraman. Ayrıca, açılabilir dış görünümler ve seslendirmeler!

SONSUZ HARİKALAR!
* 4 Oyunculu İş birliği! Genel veya özel oyunlarda 3 oyuncuya kadar her haritayı ve modu oyna.
* Her yerden oyna – Wifi bağlantın olmasa bile tek oyunculu modu çevrimdışı çalışır!
* 70+ el emeği göz nuru harita; her güncellemeyle daha fazlası eklenir.
* Maymun Bilgisi! İhtiyacın olduğunda güç eklemeye yönelik 100’den fazla ara yükseltme.
* Güçler ve Anlık Maymunlar! Oyundan, etkinliklerden ve başarılardan elde edilir. Ustalık isteyen haritalar ve modlar için anlık güç ekler.

Biz mümkün olduğunca çok içerik ve güncelleme ekledik. Düzenli güncellemelerle yeni özellikler, içerikler ve meydan okumalar eklemeye devam edeceğiz.

Ayırdığın zaman ve desteğin için teşekkür ederiz. Bloons TD 6’nın şimdiye kadar oynadığın en iyi strateji oyunu olmasını umuyoruz. Değilse lütfen https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç ve iyileştirmek için neler yapabileceğimizden bahset!

Şimdi bu Bloon’lar kendi kendine patlamayacak… Oklarını keskinleştir ve Bloons TD 6 oyna!

**********

Ninja Kiwi Notları:

Lütfen Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı inceleyin.
Oyun ilerlemeni buluta kaydetmek ve korumak için oyun içinde bu şartları kabul etmen istenir:
https://ninjakiwi.com/terms
https://ninjakiwi.com/privacy_policy

Bloons TD 6 gerçek parayla satın alınabilecek oyun içi eşyalar içerir. Cihazının ayarlar bölümünden uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakabilirsin veya yardım için https://support.ninjakiwi.com adresinden bize ulaşabilirsin. Satın alma işlemlerin, geliştirme güncellemelerimize ve yeni oyunlarımıza fon sağlar. Satın alma işlemlerinle bize sağladığın güven oyların için gerçekten teşekkür ederiz.

Ninja Kiwi Topluluğu:
Oyuncularımızın geri bildirimlerini duymaktan memnun oluyoruz. Bu nedenle, olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri bildirimini göndermek için https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç.

Yayıncılar ve Video Oluşturucular:
Ninja Kiwi, YouTube ve Twitch üzerindeki kanal oluşturucuları aktif olarak desteklemektedir! Hâlihazırda bizimle çalışmıyorsan videolar yapmaya devam et ve streamers@ninjakiwi.com adresine e-posta göndererek bize kanalından bahset.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir