Botworld Adventure Mod Apk Sınırsız Para Hileli

1.18.2
AÇIK DÜNYA
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.8/5 Oylar: 119,466
Geliştirici
Featherweight
Yayınlandığı tarih
13 Eki 2021
Güncellendi
17 Ara 2023
Boyut
503MB
Sürüm
1.18.2
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Stars are falling from the sky again as a new Legendary bot arrives for the Season of Radiance in Update 1.18!

• New Legendary Bot: Meteor is a Legendary tank who traps enemies in a deadly crater
• New Season Pass: The Season of Radiance begins, providing access to new cosmetics and loads of scrap
• 16 New Bot Styles
• New Legendary Booster

Tanım

AÇIK DÜNYA

Botworld, nadir hurda toplamak ve yeni botlar keşfetmek için dışarı çıkarken keşfedebileceğiniz devasa, güzel ve çeşitli bir dünyadır. Yeni ortamlara girin, çeşitli karakterlerle tanışın, nadir hazineler toplayın ve Botworld'de saklı birçok sırrı ortaya çıkarın. Birçok yemyeşil ormanı ve kurak çölü özgürce keşfedebilirsiniz, ancak güçlü bir bot ekibiniz olduğundan emin olun çünkü köşede ne olduğunu asla bilemezsiniz!

SAVAŞ

Eşsiz bir stratejik savaş sisteminde düşmanlarınızı alt edin. Siz düşmanlarınızı ezmek için mükemmel yetenekleri seçerken robotlarınız gelişmiş AI kullanarak arenada sıçrayacak, hücum edecek, sersemletecek veya patlatacak. Her botun benzersiz yetenekleri ve güçlü bir ultisi vardır, maksimum etki için bunları favori oyuncu yeteneklerinizle birleştirin.

TOPLA VE ÖZELLEŞTİR

Nihai takımı oluşturmak için nadir ve güçlü botlar keşfedecek, inşa edecek ve toplayacaksınız. Yeni bot tarifleri keşfetmek ve favorilerinizi oluşturmak ve yükseltmek için nadir hurda toplamak için dünyayı arayın. Seviye atlayıp güçlendikçe güçlerini ve yeteneklerini özelleştirin.

KARAKTERİNİZİ SEÇİN

4 türden biri olarak oynayın: kediler, köpekler, bufalo ve kertenkeleler. Karaktere kendi kişiliğinizi eklemek için benzersiz bir görünüm seçin.

Bir lonca OLUŞTURUN YA DA KATILIN!

Artık Botmaster'lar bir araya gelebilir ve görevleri tamamlamak için işbirliği yapabilir! Lonca metin sohbeti aracılığıyla stratejileri ve keşifleri paylaşma yeteneği ile mevcut bir loncaya katılın veya kendi loncanızı oluşturun. Mürettebatınızda yeterli sayıda bot yöneticisi olduğunda, ileri adım atın ve loncaya özel etkinliklere katılın! Bunları tamamlayın, böylece bazı benzersiz hurda ve kıyafetler kazanabilirsiniz!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir