MOD

Car Race 3D (Unlimited Money)

v1.183
Yayınlandığı tarih
28 Eyl 2021
Güncellendi
3 Şub 2024
Boyut
131.05 MB
Sürüm
v1.183
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Emniyet kemerlerinizi bağlayın ve mobil cihazlarda en gerçekçi, adrenalin dolu araba yarışı oyunu deneyimine hazır olun!

Lüks süper arabaları sürmenin, gerçekçi sürüş deneyimlerine katılmanın ve en iyi araba yarışı ustası olmanın heyecanını mı arıyorsunuz? Araba oyunlarında hızlı ve adrenalin dolu bir şeyler mi istiyorsunuz? Bağımlılık yapan bu araba yarışı oyunuyla arzu ettiğiniz her şeyi deneyimleyeceksiniz ve pistin dönemeçlerinde sizi nelerin beklediğini asla bilemeyeceksiniz.

Üst düzey araçlar toplayın, kendi süper arabalarınızı kişiselleştirin, nefes kesen ortamları keşfedin, dünya çapındaki en iyi yarışçılara karşı yarışın ve heyecan verici zorluklara ve sınırlı süreli etkinliklere katılın. Arabanızı hazırlayın ve araba oyunlarında yarış ustası olun.

Bu Race Master 3D – Araba Yarışı oyunuyla şunları yapabilirsiniz:
– Seviyelerde ilerledikçe çok sayıda premium ve özel sürüm aracın kilidini açın. Değişken hızlara sahip yüksek performanslı arabalar arasından seçim yapın. Bu araba oyununda favori sürüşlerinizi seçin veya kendinizinkini özelleştirin.
– Orijinal motorları, lüks eklentileri ve cesur tasarımları seçerek özelleştirilebilir rüya arabaları oluşturun. Kapsamlı kaplamalara, çıkartmalara, jantlara, kaliperlere, iç mekanlara ve daha fazlasına erişin.
– Araba yarışının tadını çıkarırken çok sayıda seviyenin ve muhteşem varlıkların kilidini açmak için para kazanın.
– Yükseltme karşılığında daha fazla ödül ve para kazanmak için gerçek zamanlı mücadelelerde dünyanın dört bir yanındaki en iyi yarış ustalarıyla kafa kafaya mücadele edin. Bir ekip oluşturun, dünya çapında yarışın ve en iyi yarış şampiyonu olun.
– Yarış oyunu oynarken süper araba detayları, ortamlar ve çarpışma efektleriyle gerçek bir yarış arabası kullanıyormuşsunuz hissini veren olağanüstü 3D grafiklerin keyfini çıkarın.
– Araba oyunlarına anında erişim için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde tercih ettiğiniz sürüş modunu seçin.

Araba oyunumuz tamamen yeni; ücretsiz tadını çıkarın, araba yarışına hemen başlayın! En maceralı, eğlenceli ve zorlu parkurlarımızın yarış ustası olup olamayacağınızı öğrenmek için bugün oyuna katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir