ChatAI: AI Chatbot App APK + MOD (Premium Unlocked) v

18.9
Chat AI: Ask AI Chat with GPT, kullanıcılar ile ChatGPT adı verilen akıllı AI Sohbet arasındaki bir soru-cevap uygulamasıdır ve API'yi Open AI'nin orijinal ChatGPT 4'ünden alır.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.9/5 Oylar: 52,384
Yayınlandığı tarih
3 Nis 2023
Güncellendi
25 Oca 2024
Boyut
23.64 MB
Sürüm
18.9
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

- OpenAI Chat
- AI ChatBot
- AI Art
- Chat AI
- Optimizes app
- Power by ChatGPT

Tanım

Chat AI: Ask AI Chat with GPT, kullanıcılar ile ChatGPT adı verilen akıllı AI Sohbet arasındaki bir soru-cevap uygulamasıdır ve API'yi Open AI'nin orijinal ChatGPT 4'ünden alır.

Müşterilerin sorularını sormak ve yanıtlamak için web sitelerine entegre edilen AI Chatbot uygulamalarını denediniz mi?

Benzer şekilde uygulamamız, herhangi bir alandaki herhangi bir soruyu yanıtlamak için ChatGPT'yi kullanır.

{CHATGPT AVANTAJI

  Çevrimiçi olup sorabileceğiniz varken neden ChatGPT'nin yapay zeka sohbet asistanımızla yapay zekaya soru sormanız gerekiyor?

  Çevrimiçi olup sorarsanız birçok web sitesini tanımlamanız ve kurtarmanız gerekir, ancak ChatGPT'ye sorarsanız AI'ya sormanız ve ChatGPT'ye (çalışılmış ve 10 yılı aşkın süredir toplanan veriler) sizin yerinize cevap verecektir.

{Yapay Zekayla İstediğiniz Şeyi Sorabilirsiniz

Sohbet Yapay Zekası: GPT ile Yapay Zeka Sohbeti Sor ile her şeye yanıt verebiliriz. AI ChatGPT'ye sorabileceğiniz bazı örnekleri burada bulabilirsiniz:

  ✍🏻 Yazma: Hikayeler, şiirler, şarkı sözleri, senaryolar
  AI ChatGPT'ye "Bana New York'un güzel manzarasını anlatan bir makale yaz" diye sorabilirsiniz; AI ChatGPT size birkaç makale içinde bir makale verecektir. saniye.
  🌐 Çeviri: Dil pratiği ve metin çevirisi

  Yapay zekaya sorabilirsiniz " Lütfen aşağıdaki paragrafı profesyonel bir çevirmen gibi Portekizce'ye çevirmeme yardım edin" ve AI Sohbet ChatGPT size bunu verecektir. hemen bir çeviri.

  🙋 AI ChatGPT'ye sorun: AI'ya istediğiniz her şeyi sorun, ChatGPT'li AI Sohbet Uygulaması sizi yanıtlayacak, açıklayacak ve hatta eleştirecektir.

  AI Chat ChatGPT, Vikipedi gibi bir sorunu profesyonelce hiçbir sorun yaşamadan açıklayabilir. Yapay zekaya sorduğunuz her soruya yanıt alabilirsiniz

  📅Yapay zekadan bir Plan yapmasını isteyin:

  Örneğin: ChatGPT sizin için yalnızca 100 ABD Doları karşılığında 3 gün 2 gecelik Japonya gezisi planlamak gibi bir plan yapabilir.

  ✔️ Görev:

  Alıştırmaları çözmenize ve e-posta yazma, kodu gözden geçirme ve basit içerik pazarlama senaryolarını düzenleme gibi çalışmalarınızı destekleyen basit görevleri yerine getirmenize yardımcı olur. Hatta SEO yazımı bile.
  Herhangi bir görev için AI'ya sormanız yeterlidir; biz de bunu sizin için yapması için AI Chat ChatGPT'yi kullanırız.

  AI ChatGPT'den Sorun Çözmesini İsteyin:

  AI Chat ChatGPT'nin, kıdemsiz bir çalışana eşdeğer olan, AI Chat ChatGPT'nin çözebileceği problem çözme becerisine şaşıracaksınız. Bir görevde neyin yanlış olduğunu bulmak veya hisse senedi fiyatının bu ay neden düştüğü gibi karmaşık sorunlar mı var?

{GELİŞMİŞ ÖZELLİK

  🗸Yapay zekaya sorduktan hemen sonra yanıt alın:
  ChatGPT 4 teknolojisi ile ChatGPT 3.5 sürümü

gibi, birine sorduktan hemen sonra gecikmeden yanıt alırsınız.

  🗸AI Sohbet ChatGPT ekranı, ChatGPT'nin web sürümünden daha fazla özellik içerecek şekilde geliştirildi: açık ve koyu modları içerir, yanıt kopyalama yardımcı programını içerir
  🗸Sesli Sohbet Kullanımı: Sesli Yapay Zeka Sohbet ChatGPT'miz, sesli olarak sormanıza olanak tanır
  🗸Kullanışlı widget: Ana ekranda Yapay zekaya sor; Yapay zekayla sohbet etmek istiyorsanız göz açıp kapayıncaya kadar tıklamanız yeterli
  🗸Yapay zekaya soru sorma, görüntüden metne teknolojisiyle daha hızlı: sorunun fotoğrafını çekmeniz yeterli; biz de otomatik olarak yapay zekaya sormak için enter tuşuna basmanız için metin oluşturacağız ChatGPT hemen
  🗸Yapay Zeka Sanatı: Yeni bir resim çizmenize yardımcı olacak yapay zekayı getirme deneyimi yaşamanıza yardımcı olan ve ChatGPT<'yi kullanarak yapay zekadan bizimle sohbet etmesini istemenize yardımcı olan, uygulamamıza entegre edilmiş bir özellik. /b>

Sorumluluk reddi beyanı:
* Bu uygulama hiçbir şekilde herhangi bir üçüncü tarafa, başka bir uygulamaya veya şirkete resmi olarak bağlı değildir ve bunu temsil etmez. Bu uygulama yalnızca AI Chatbot ile etkileşime geçmek için bir mobil arayüz sağlar.
* Bu ChatGPT değil, yalnızca halka açık açık kaynak OpenAI'nin GPT modeli üzerine kurulmuş bir programdır.
* Uygulamada kullanılan hiçbir veriyi toplamıyoruz veya kaydetmiyoruz.

  Sınırsız soru alırsınız ve bu sorulara Chat AI: ChatGPT ile AI Sohbeti Sor

adresinden ulaşabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir