MOD

Coffee Cam MOD APK (Pro Unlocked)

v2.5.8
Yayınlandığı tarih
9 Mar 2019
Güncellendi
24 Oca 2024
Boyut
37.22 MB
Sürüm
v2.5.8
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kahve makinesi telefonunuzda muhteşem fotoğraflar çekebilir.
Kahve Kamerası birçok fotoğraf işleme tekniğiyle mükemmel bir fotoğraf editörüdür.
Yüksek kaliteli filtreler ve düzenleme araçlarıyla fotoğrafınızı bir üst seviyeye taşıyın.
Kahve kameranın Avantajları:
– Sihirli Fotoğraf Editörü
-70+ profesyonelce tasarlanmış filtre
-20+ eski fotoğraf çizik efekti
-1000+ renk filtresi efekti
-40+ fotoğraf sızıntısı etkisi
-3D efekti (fotoğraf glitch efekti)
-30+ eski maske stili
– Fotoğraf renk ayarı araçları (kontrast, keskinleştirme, parlaklık, gölgelenme, HSL, HSV, sis, renk dengesi, beyaz dengesi, pozlama, vb.)
– HD Fotoğraf Editörü
– Kendi filtrenizi oluşturun
Premium'a yükseltme (bir kerelik satın alma)
– Reklam yok.
– Bütün filtreleri al.
– Fotoğrafları kısıtlama olmadan düzenleyin.
– Kendi filtrenizi oluşturun (limitsiz) ve filtre efektini tekrar fotoğrafa uygulayabilirsiniz
Kahve Kamera 2019 en popüler ücretsiz selfie kamera uygulaması. Eski fotoğraflar yapmak için kullanılır ve eski bir fotoğraf makinesinde çekilmiş gibi görünüyor.
Kahve Kamera aynı zamanda en iyi kamera uygulamasıdır ve fotoğraf çektikten sonra tüm filtreleri ve efektleri değiştirmek için en iyi fotoğraf editörüdür.
Kahve kamerası, mevcut fotoğraflarınızı bir albümde düzenleyebilir ve paylaşımınızı daha iyi göstermek için diğer uygulamalar ve sosyal ağlarla (Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter, Pinterest, Tumblr vb.) Paylaşabilir.
Retro fotoğraf efektlerine sahip bu kahve kamerasının fotoğraflarınızdaki büyüsünü oynatmasına izin verin. En sevdiğiniz kamera filtresini bulun, albümden güzel fotoğraflar seçin veya şimdi yeni bir özçekim çekin ve mükemmel bir fotoğraf oluşturun. Retro fotoğraflarınızı düzenledikten sonra bunları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz ve tüm arkadaşlarınız ve aileniz harika fotoğraflarınızı sevecektir. Bunun vintage fotoğraf efektlerine sahip en iyi zamanlayıcı kamera olduğunu unutmayın, tüm kamera filtrelerini beğeneceğinize şüphe yok!
Bir kahve kamerasıyla, fotoğraf çekmeden önce filtreleri kolayca ayarlayabilir ve fotoğraflarınızın etkilerini görebilirsiniz. Ayrıca, bu filtreleri albümünüzdeki fotoğraflarda kullanabilirsiniz. Tek bir tıklamayla fotoğraflarınızı nostaljik fotoğraflara dönüştürün. Lütfen kahve kamerasının basit kullanımının tadını çıkarın.
Kahve kamera efektleri ve filtreleri, ilkbahar ve yaz fotoğrafları için de mükemmeldir! Gerçek zamanlı retro kameralar ve modern eski kamera efektleri fotoğraflarınızın hiç olmadığı kadar havalı görünmesini sağlar. Kahve Kamera mükemmel bir retro fotoğraf editörü ve retro fotoğraf filtrelerini ve retro kamera efektlerini yeniden birleştiren Android'in en yeni retro kamera uygulamalarından biridir.
Şimdi kahve kamerayı indirin! 2019 için en iyi kamera uygulaması ve retro fotoğraf editörü tam size göre!
Fotoğrafları bir kahve kamerasıyla düzenleyin, paylaşın ve hayatın tadını çıkarın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir