CoinGecko APK v2.24.1 (Latest Version)

2.26.0
Dünyanın 1 numaralı bağımsız kripto para veri toplayıcısı tarafından bitcoin ve kripto para verileri, gerçek zamanlı fiyat grafikleri, takipçi, piyasa değerleri, portföy, haberler ve uyarılar.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 152,458
Geliştirici
CoinGecko
Yayınlandığı tarih
26 Haz 2018
Güncellendi
27 Ara 2023
Boyut
76.07 MB
Sürüm
2.26.0
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

What's New
- Pull down to refresh NFT floor price and charts in NFT page

Bug Fixes
- Fixed login issues from coin details page
- Fixed blurry coin image icons
- Fixed UI issue in portfolio page

What's the difference between SpaceX and Bitcoin?
SpaceX will actually return to earth after takeoff.

Tanım

Dünyanın 1 numaralı bağımsız kripto para veri toplayıcısı tarafından bitcoin ve kripto para verileri, gerçek zamanlı fiyat grafikleri, takipçi, piyasa değerleri, portföy, haberler ve uyarılar.

YENİ: NFT'ler, kuponlar, indirimler ve daha fazlasını içeren ayrıcalıklı ödüller almak için ücretsiz, günlük şekerler toplayın!

ÜCRETSİZ kripto para takip uygulamamız şunları yapmanızı sağlar:
❖ Bitcoin, Ethereum, XRP, Dogecoin, Binance Coin, Litecoin, SLP ve 8.000'den fazla kripto para birimi için gerçek zamanlı piyasa verileri
❖ Kendi Portföyünüzü oluşturun ve Kar ve Zararları gerçek zamanlı takip edin
❖ Büyük piyasa hareketi uyarıları için kişiselleştirilmiş fiyat uyarıları oluşturun
❖ Ana ekranınızdan kripto fiyatlarını takip edebilmeniz için size özel widget'lar
❖ Önde gelen haber kaynaklarından trend kripto haberleriyle güncel bilgiler alın
❖ Fiat para birimleri ve kripto paralar dahil 30'un üzerinde para birimini dönüştürmek için Anında Hesap Makinesi

Dünya Çapında 8000+ Kripto Fiyatını Takip Edin
8.000'den fazla kripto para birimi için gerçek zamanlı fiyat verilerini, işlem hacmini, piyasa değerini, geçmiş fiyat grafiğini ve borsa hacmini alın. Lider kripto takipçisi olarak, eski ve yeni tüm kripto para birimlerini kapsıyoruz. Bitcoin, Ethereum, XRP, ADA, Binance Coin ve daha fazlası!

En güncel fiyat verilerini almanızı sağlamak için gerçek zamanlı küresel hacim ağırlıklı ortalama fiyatı kullanıyoruz.

400+ Kripto Borsası Sıralama Verileri
Spot borsalardan (CEX), merkeziyetsiz borsalardan (DEX) ve türevlerden (Vadeli İşlemler ve Daimiler) Güven Puanı, işlem hacmi, işlem çifti verileri ve daha fazlasını alın. Uygulamamız dünya çapında Binance, Coinbase Pro, FTX, Bitfinex, Uniswap, Pancakeswap, Kraken, Huobi, Kucoin ve daha fazlası gibi 400'den fazla borsaya ve 20'den fazla türev borsasına bağlıdır.

50+ Kripto Sektörü ve Kategori
Merkeziyetsiz Finans (DeFi), Değişmez Token'lar (NFT), Merkeziyetsiz Borsa token'ları (DEX), Borsa tabanlı token'lar, Oyun/Kazanmak için Oyna token'ları ve 50'den fazla diğer ana kategoriyi içeren endüstriyel sektörleri takip edin.

Portföy Takipçisi
Portföyünüzde en sevdiğiniz kripto para birimlerini her yerde takip edin. Portföy, web ve uygulama arasında senkronize edilir, böylece hiçbir hareketi kaçırmazsınız. Farklı ihtiyaçlara uygun birden fazla portföy oluşturun. İşlemlerinize göre fiyatları, kar/zararı gerçek zamanlı olarak takip edin!

Ücretsiz Şekerler ve Ödüller
Bir şeker bonusu için giriş yapın ve günlük olarak toplayın. İndirimler, kitaplar, NFT'ler, Premium abonelik ve daha fazlası gibi ayrıcalıklı ödüller için şekerleri kullanın!

Fiyat Uyarıları
En sevdiğiniz kripto için fiyat hareketlerini kaçırmaktan mı korkuyorsunuz? Bazı fiyat uyarıları ayarlayın ve uygulamamızın sizin için bunu halletmesine izin verin! Ayrıca büyük hareketler için fiyat uyarıları içerir, böylece Bitcoin veya Ethereum'un ne zaman büyük bir hareket yaptığını bileceksiniz!

Widget'lar
Aceleniz mi var? Kripto fiyatlarını ve portföyünüzü doğrudan ana ekranınızdan takip edin!

Kripto Haberleri
En sevdiğiniz paraların en güvenilir kripto haberlerine erişin. En iyi kripto içerik sitelerinden en son trendler, teknoloji ve analizler hakkında bilgi edinin. Yeni kripto kategorilerini ve daha fazlasını keşfedin.

Para Birimi Dönüştürücü
25'in üzerinde fiat para birimi ve 11 kripto para birimi arasında kripto fiyatlarını kolayca dönüştürün. Fiat desteği USD, GBP, EUR, AUD, JPY, CHF, CNY, INR, HKD, SGD, MYR, RUB, PH ve daha fazlasını içerir! Kripto desteği BTC, ETH, LTC, BCH, BNB, EOS, XRP, XLM, LINK, DOT ve YFI'yi içerir!

Uygulamamızı hemen indirin ve en son kripto olaylarından haberdar olmaya başlayın.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir