MOD

Dead Trigger 2 (Unlimited Money & Gold)

v1.10.4
Yayınlandığı tarih
23 Eki 2013
Güncellendi
26 Oca 2024
Boyut
976.31 MB
Sürüm
v1.10.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İnsanlarda mutasyon yaratan letal bir virüs dünya genelinde yayılıyor ve ölü zombi sürüleri oluşturarak türümüzü tehdit ediyor. Bu veba sonrası hayatta kalma şansına sahip olanlar Küresel Direniş'e katıldılar ve askerler için amaç sahip oldukları her şeyi kullanarak bu durdurulamaz ölümlü enfeksiyon ile adeta kavga etmek ve zombi istila sürülerine karşı koymak. Her an başlayabilecek saldırı için strateji geliştir ve hazırlıklı ol: Heyecan verici zombi istila shooter oyununda harekete geçip zombi vahiy döneminde kavga etmek için zaman geldi!

Keskin nişancı ve tabanca gibi silah türlerini barındıran cephanelik içerisinden seçimini yap, kendine bir hedef belirle ve dünyayı tehdit eden ölü kötülük istila sürülerine karşı ateş etmek için harekete geç! Hikaye, Küresel Misyon ve Yan Görevler ile zombiler karşısında çeşitli operasyonlara katıl. Dead Trigger 2, 100 Milyon İndirmeyi senin için ücretsiz hediyeler ve tekliflerle kutluyor!

SÜREKLİ GÜNCELLENEN BOLCA İÇERİK. GELİŞEN SHOOTER HİKAYELERİ.

• 10 farklı bölgede zombiler ile aksiyon FPS modunda hayatta kalma için dövüş, 33 farklı savaş alanı için strateji geliştir. Hedef seçip zombi sürülerine ateş etmek ve onları öldürmek daha önce hiç bu kadar aksiyon dolu olmadı!
• 50 çeşit silahlar strateji ile kullanımına hazır, keskin nişancı yeteneklerini geliştir ve ölü zombiler kafalarına tek bir mermi ile yok olsun!
• Solo Kampanya, Küresel Misyon ve Yan Görevler de dahil olmak üzere 600'den fazla senaryo ile shooter aksiyon seni bekliyor. FPS keskin nişancı başarılarını ölüm karşısında verilen bu hayatta kalma mücadelesinde galip gel!
• Vahiy savaş alanı içerisinde FPS ölü zombi ordularına karşı kavga etmek ve hayatta kalma ile en iyi askeri takım strateji ve taktik çeşitlerini öğren!

AĞIZ SULANDIRAN SAVAŞ ALANI GRAFİKLERİ

Farklı bölgeleri keşfetmenin ve hayatta kalmak adına etrafa korku saçan zombi düşmanlara keskin nişancı shooter olarak çeşitli silahlar ile ateş etme zamanı geldi. Zombiler ile bu katliamı durdurmak acil önem taşıyor: Aksiyon veba saldırı strateji planını yap, zombi istila sürüleri ile saldırı dövüş ve bir kahraman ol!

HAYRAN BIRAKAN FPS STRATEJİ OYNANIŞI

• Acımasız zombi rakipler – Başa çıkması kolay zombiler zayıf bir hedef gibi gelebilir ancak salgın savaş içerisinde bu ürpertici ölü canavarlar için bir atış yeterli olmayacak.
• Keskin nişancı FPS için muhteşem silahlar! Aksiyon dolu shooter oyununda senin için misyon ateş etmek, kavga etmek, zombiler ile başa çıkmak, onları öldürmek ve bu vahiy dönemini atlatmak!
• Zombi shooter hikayeleri – Küresel Direniş'e katıl ve dünya genelinde oynanıştan haberdar ol, her çatışmanın sonucu kaderini etkileyebilir. Olabildiğince uzun süre hayatta kal!

TONLARCA ÖZELLİK

• Ödüllü Turnuva – Keskin nişancı shooter ateş alanında aksiyon için hazır ol! Dünya genelinden oyuncularla arena içinde savaş!
• Dokunmalı kontrol sistemi, FPS hayatta kalma oyuncuları için gelişmiş bir sanal joystick veya konsol oynanışı arasında seçim yap.
• Kişisel sığınağını keşfet ve saldırı Silah Ustası, Bilim Adamı, Kaçakçı ve Mühendis ile tanış. Tabanca başta olmak üzere sen savaş için inanılmaz silahlar ve çeşitli araç gereçleri açarken onlar saldırı durumunda zombi istila sürüsü karşısında sana yardımcı olacak.

Bu FPS shooter oyununda hayatta kalma mücadelesi vermek ve yürüyen kiralık katil ordusuyla kavga etmek için hazır mısın ölümlü? Kritik seviyelere ulaşan bir salgın var. Zombi öldürme macerana şimdi başla!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir