MOD

Demon Hunter: Shadow World (Unlimited Money)

v60.97.6
Yayınlandığı tarih
13 May 2022
Güncellendi
23 Oca 2024
Boyut
nosize
Sürüm
v60.97.6
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

"Ekrandaki tuşlara akılsızca basmaktan sıkılmış, gerçek hack and slash hayranları için tasarlanmış bir oyun.

Demon Hunter, benzersiz bir karakter kontrol mekanizması ve maceranızı süper hale getirmek için RPG öğelerinin mükemmel bir karışımı ile desteklenen, inanılmaz bir dövüş sistemi ve harika boss dövüşlerine sahip, aksiyonla dolu sürükleyici bir karanlık fantezi hack-and-slash oyunudur.

KARANLIK, YOK OLUŞUN EŞİĞİNDE, ACILARLA DOLU BİR DÜNYA

Ölümlülerin dünyası, kara iblisler ve gölge canavarları tarafından istila edilip yok edildi. Cehennemin getirdiği karanlıkta ağlama ve yasların karışmış sesleri yankılandı. Bu kabustan sağ çıkmayı başaran çok az kişi oldu.

Oyuncu, Kadim Olan tarafından bu karanlık iblislerle savaşmak için özel bir güçle kutsanan bir Avcıdır.

Amaçları, sayısız savaş ve engelden geçerek, bu ölümlü dünyaya ışığı ve umudu geri getirmektir.

DESTANSI BOSS DÖVÜŞLERİ

Oyundaki en heyecan verici anlar, Avcının karanlık zindanlarda ilerlerken iblislerin ruhlarını toplayıp ve şeytani kulenin en yüksek katına çıkarak yendiği destansı boss savaşı olmalı.

İyi bir ekipman seti ve yüksek düzeyde eğitimli teknikler olmadan, herhangi bir oyuncu bu bosslar tarafından kolayca mahvolabilir.

Ancak, oyuncuların bu zorlukların üstesinden gelmenin verdiği eşsiz tatmin duygusu, her şeye değecek.

Ayrıca, bu karanlık iblis ruhları, yüzlerce gölge ekipmanını ve silahını yükseltmenin anahtarıdır ve onları sıradan bir savaşçı kılıcından, gelecek nesillerin tapınacağı efsanevi bir kahramanın kılıcına dönüştürür.

SONSUZ ZORLUKLAR

Demon Hunter, oyuncuların keşfetmesi ve fethetmesi için çoklu zorluk modları ve bir PVP arenası ile 4'ten fazla farklı PVE bölümüne sahip olacak.

"Macera", oyuncuların oyuna başladığı yerdir. En zorlu bölüm olmayabilir, ancak oyunun diğer bölümlerinin kilidini açmak için ilerlemeye devam etmeniz gerektiğinden oyundaki en önemli bölümdür.

Belirli bir zindan seviyesini geçtikten sonra, "Karanlığın Sunağı" , "Boss Modu" ve "Saat Kulesi Mücadeleleri"nin kilidini açabilirsiniz. Bunlar, gerçek beceri ve güç testinin gerçekleştiği yerlerdir. Gölge avcılarımızın bu zorlukların üstesinden gelebilmeleri için dövüş tekniğine hakim olmaları, her bir iblisin özelliklerini anlayıp uygun bir strateji hazırlamaları ve gölge ekipmanlarını güçlendirmeleri çok önemlidir.

Günün sonunda, gölge avcıları sadece ölümlü dünyayı bu karanlık iblislerden kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda diğer gölge arkadaşlarına karşı becerilerini ve ustalıklarını test edebilirler.

OYNANABİLİR KARAKTERLER

Oyuncular, her birinin kendine özgü becerileri, oynanışı ve varlıkları olan çok sayıda farklı karakter olarak oynayacak. Her karakter, oyunu oynamanın farklı bir yolu, stratejiye ve savaşa farklı bir yaklaşım olacak.

ANA ÖZELLİKLER

Yoğun hack and slash dövüşü.

Epik Boss Dövüşleri.

Oynanabilir birden fazla karakter.

Yağmalanacak ve yükseltilecek yüzlerce ekipman ve silah.

4+ PVE modu ve PVP.

Çevrimdışıyken bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın.

Demon Hunter Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Burayı Ziyaret Edin:

Facebook: https://fb.me/DemonHunterSW
Destek E-postası: dh.supprt.ea@gmail.com"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir