MOD

Drag Racing MOD APK (Unlimited Money)

v4.1.3
Yayınlandığı tarih
9 Nis 2011
Güncellendi
19 Oca 2024
Boyut
72.13 MB
Sürüm
v4.1.3
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drag Racing, dünya çapında 100.000.000'den fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya ABD'den 50'den fazla farklı araba stilini Yarışın, Ayarlayın, Yükseltin ve Özelleştirin.

Garajınızı benzersiz ve göze çarpan hale getirecek sınırsız araba özelleştirme seçenekleri ekledik. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyun: 1'e 1 yarışın, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League'de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

ÖZELLİK İÇİN ÖZELLEŞTİRME:
CIAY Studio ve Sumo Fish'ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve görünümleri toplayın. Sevdiğiniz arabaları yarış şaheserlerine dönüştürün.
Hayal gücünüz sınır tanımıyor – kendi son teknoloji otomobil tasarımınızı oluşturmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

SINIRSIZ DERİNLİK:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu düşünüyor musunuz? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın. Daha fazla eğlence için nitröz oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derine inin ve 10 araba ve yarış kategorisi ile değerli milisaniyeleri azaltmak için vites oranlarını ayarlayın.

REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU:
Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak nihai zorluk "Çevrimiçi" bölümünde. Arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, kendi arabalarını sürerken onları yenin veya gerçek zamanlı yarışmalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarışın. Melodiyi değiştirmek, stratejiyi tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir ekibe katılın.

HARİKA TOPLULUK
Her şey oyuncularla ilgili! Diğer araba oyunu fanatikleriyle bağlantı kurun ve Drag Racing'in keyfini birlikte çıkarın:

Drag Racing Web Sitesi: https://dragracingclassic.com
Facebook: https://www.facebook.com/DragRacingGame
Twitter: http://twitter.com/DragRacingGame
Instagram: http://instagram.com/dragracinggame

ARKADAŞLAR
CIAY Studio: https://www.facebook.com/ciaystudio/
Sumo Balığı: https://www.big-sumo.com/decals

SORUN GİDERME:
– Oyun başlamazsa, yavaş çalışırsa veya çökerse, lütfen iletişime geçin, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
Herhangi bir sorunuz varsa, https://dragracing.atlassian.net/wiki/spaces/DRS adresindeki SSS bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.
…veya Destek sistemimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek için iki yoldan birini kullanın: https://dragracing.atlassian.net/servicedesk/customer/portals veya dragracing@cm.games adresinden e-posta yoluyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir