DuckDuckGo APK v5.180.1

5.184.0
Gizlilik artık daha net bir konu. Harika ve ücretsiz bir uygulamada çeşitli şekillerde gizlilik koruması sağlanıyor.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.5/5 Oylar: 2,052,496
Geliştirici
DuckDuckGo
Yayınlandığı tarih
8 Nis 2011
Güncellendi
16 Oca 2024
Boyut
59.37 MB
Sürüm
5.184.0
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Gizlilik, basitleştirildi. Arama yaparken ve gezinirken verilerinizi koruyun: Takip engelleme, daha akıllı şifreleme, gizli arama ve daha fazlası.

Tanım

Gizlilik artık daha net bir konu. Harika ve ücretsiz bir uygulamada çeşitli şekillerde gizlilik koruması sağlanıyor.

DuckDuckGo uygulaması, bir düğmeye basarak en kapsamlı çevrimiçi gizlilik korumasını sağlar. Tek bir indirme ile, arama yaparken ve tarayıcıda gezinirken sürekli bir koruma ve aldığınız e-postalar ve kullandığınız uygulamalar için izleme korumalarına erişim sağlar. Bu korumaların çoğu en popüler tarayıcılarda varsayılan olarak sunulmaz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Varsayılan Olarak Özel Arama – DuckDuckGo Özel Arama yerleşik olarak geldiği için web'de izlenmeden kolayca arama yapabilirsiniz.

Web Sitesi İzleyicilerinden Yüklenmeden Kaçınma – Çoğu gizli izleyicinin (üçüncü taraf komut dosyalarının) yüklenmesini otomatik olarak durdurduğu için şirketlerin bu izleyicilerden veri toplamasını ve bunları kullanmasını (ör. satış, reklam vb.) engeller.

Şifrelemeyi Otomatik Olarak Zorlama – ziyaret ettiğiniz birçok siteyi otomatik olarak şifreli (HTTPS) bir bağlantı kullanmaya zorlar, bu da verilerinizi Wi-Fi ağına gizlice sızanlardan ve İnternet sağlayıcınız gibi ağ izleyicilerinden korumaya yardımcı olur.

Dahili E-posta Korumasını Etkinleştirme (Beta) – Duck Adreslerine gönderilen e-postaların% 85'inden fazlası, bir mesajı ne zaman açtığınızı, açtığınızda nerede olduğunuzu ve hangi cihazı kullandığınızı algılayabilen izleyiciler içeriyordu. E-posta Koruması, e-posta sağlayıcılarını değiştirmeden çoğu e-posta izleyicisini engellemeyi ve çevrimiçi kayıtlar sırasında mevcut adresinizi gizlemeyi kolaylaştırır.

Diğer Uygulamalarda Gizliliği Koruma – Uygulama Takip Koruması ile gece veya gündüz diğer uygulamalardaki çoğu gizli uygulama takipçisini engelleyin ve üçüncü taraf şirketlerin gizliliğinizi ihlal etmesini önleyin. Bu özellik bir VPN bağlantısı kullanır, ancak cihazınızda lokal olarak çalışır ve kişisel verileri toplamaz.

Ayrıca, bağlantı izleme, Google AMP izleme ve daha fazlasına karşı koruma dahil olmak üzere çoğu tarayıcıda bulunmayan birçok korumaya sahibiz.

GÜNLÜK GİZLİLİK KONTROLLERİ
Fire Düğmesine Dokunun, Verileri Silin – Fire Düğmemiz ile sekmelerinizi ve tarama verilerinizi temizleyin.

Küresel Gizlilik Kontrolü (GPC) ile Gizlilik Tercihinizi Belirtme – uygulamamızda yerleşik olarak bulunan GPC, web sitelerine kişisel bilgilerinizi satmamalarını veya paylaşmamalarını söyleyerek devre dışı bırakma haklarınızı otomatik olarak belirtmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Yasal haklarınızı uygulamak için kullanılıp kullanılamayacağı (örneğin, mevcut veya gelecekteki CCPA, GDPR gereklilikleri) yargı alanınızdaki yasalara bağlıdır.

DuckDuckGo reklam tıklamalarını takip eden Üçüncü Taraf İzleyici Yükleme Korumamız hakkında bilgi: Üçüncü Taraf İzleyici Korumamız, varsayılan olarak en popüler tarayıcılara göre çok daha fazlasını yapar; ancak bunu daha kapsamlı hâle getirmek için sürekli olarak çalışmaya devam ediyoruz. Şu anda, bir reklam veren özel DuckDuckGo arama reklamlarımız için kendi web sitesinde dönüşümleri tespit etmek isterse, Üçüncü Taraf İzleyici Yükleme Korumamız, DuckDuckGo reklam tıklamalarını takiben bat.bing.com isteklerinin reklam verenin web sitesinde yüklenmesini durdurmaz; ancak bu istekler diğer tüm koşullarda durdurulur. Bunun nedeni, DuckDuckGo özel arama reklamlarının Microsoft ile ortak olmasıdır. Bu ortaklığın bir parçası olarak, DuckDuckGo'da reklamlar anonim olarak görüntülenir ve Microsoft, kullanıcılarımızın reklam tıklamaları için profil oluşturmamayı taahhüt etmiştir.

Bu ve İzleme Korumalarımız hakkında daha fazla bilgi için: https://help.duckduckgo.com/privacy/web-tracking-protections/

Gizliliğinizi geri almak için beklemenize gerek yok. DuckDuckGo kullanan milyonlarca insana katılın ve tek bir uygulama ile internetteki günlük etkinliklerinizin çoğunu koruyun. Gizlilik, basitleştirildi.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir