MOD

Gemstone Legends (Mod Menu)

v0.51.758
Yayınlandığı tarih
11 Ara 2020
Güncellendi
5 Şub 2024
Boyut
148.82 MB
Sürüm
v0.51.758
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Güneşli bir günde eski güzel bir RPG bulmaca oyunundan daha iyi ne olabilir? Gemstone Legends – en iyi rol yapma oyunu 3'lü eşleştirme, DUH!

Keşfedilmemiş hazineler, sinir bozucu maceralar, sadık müttefikler ve canavarca düşmanlarla dolu İmparatorluğun sınırsız açık dünyasına hoş geldiniz! PvP modunda destansı 3'lü eşleştirme savaşları ve kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek için sınırsız olanaklarla renklendirin. Hala eğlenmedin mi? Pekala, İmparatorluğun ejderhalarına anlat. İttifakınıza katılmak veya onu küle çevirmek için sabırsızlanıyorlar… Seçim sizin!

YOLCULUK BAŞLIYOR

Gemstone Legends, 3'lü eşleştirme mekaniğinin büyüsüne sahip destansı bir fantezi bulmaca oyunudur. En güçlü kahramanları toplayın, becerilerini geliştirin ve büyücüler, şövalyeler ve yiğit savaşçılarla ittifaklar kurun. İmparatorluğun Zaferi için savaşmak için taraf olmak istediğiniz fraksiyonu seçin!

DÜŞMANLARINIZI TAKTİKLERLE ŞAŞIRTIN

Bunu yapmak için cesaretinizi, dayanıklılığınızı ve anlayışlı zihniyetinizi toplamanız gerekecek. Yol boyunca savaşmak için çok sayıda düşmanla karşılaşacaksınız, çözmeniz gereken düzinelerce görev ve evcilleştirmeniz gereken bir sürü ejderha olacak! Sıra tabanlı RPG 3'lü eşleştirme savaşlarında savaşmak için en kurnaz stratejileri kullanın ve krallığınızı korumak için en ölümcül canavarları yenin!

BİRLİKTE MÜCADELE
Gerçek zamanlı, sıra tabanlı bulmaca savaşlarında efsanevi Kahramanların diğer ittifaklarına meydan okuyun. Bu zorlu 3'lü eşleştirme savaşlarını kazanmak için güç oluşturun ve yeni taktikler öğrenin! Ne kadar çok savaş kazanırsanız, günlük görevlerde o kadar değerli kaynaklar elde edersiniz.
Müttefikler bulun ve bir loncada birlikte oynayın. Bir Dragon Rider olun ve bir loncada oynamak için müttefiklerle güçlerinizi birleştirin. Birlikte sayısız hazine kazanacaksınız!
PVP ARENA
Patronun kim olduğunu göstermek ve İmparatorluğun tek Değerli Taş Efsanesi unvanını kazanmak için diğer oyuncularla kafa kafaya mücadele edin.

İHTİYACI KUCAKLAYIN

Pitoresk manzaraların genişliğinin tadını çıkarın. Ustalar tarafından özenle canlandırılan benzersiz özelliklere ve becerilere sahip düzinelerce görkemli elle çizilmiş karakter arasından favorinizi seçin.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

🗺 Açık dünya RPG kampanya haritaları
🛡 Hayal gücünüzü kullanma imkanı
⚡ Düşmanlarla savaşmak için güçlendirmeler ve sihirli kombinasyonlar
⛏ Kahramanlarınızın seviyesini yükseltin ve temel özelliklerini yükseltin
🧙‍♂️ Zorlu görevlerle tek oyunculu RPG kampanyası
🎇 Tüm oyun boyunca harika ödüller kazanın!
🔥 Ejderhanın ateş nefesini serbest bırakın ve rakiplerinizi yakın!
🏟 PVP Savaşı: Arenada kimin en iyi olduğunu görmek için diğer takımlara karşı savaşın! Kahraman ekibinizle lonca savaşlarında baskın efsaneleriyle savaşın!

NOT:

• Bu oyunda öğeler satın alınabilir.
• Gemstone Legends İngilizce, Rusça, Lehçe, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir