MOD

Gladiators: Survival in Rome (Unlimited Money)

v1.31.0
Yayınlandığı tarih
21 Şub 2022
Güncellendi
19 Oca 2024
Boyut
397.54 MB
Sürüm
v1.31.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gladiators: Roma’da Hayatta Kalıp hayatta kalmama oyun mekaniği ve şehir kurma özelliği olan bir Aksiyon RPG'sidir. Sen Sezar'ın ordusundan bir kaçaksın ve Antik Avrupa'nın vahşi doğasının derinliklerine ineceksin.

Zalim askerlerden köleleri özgür bırak, barbar ve bilinmeyen topraklardaki efsanevi sırları keşfet ve özgür, hayatta kalan insanlardan oluşan bir şehir inşa et. Topladığın şeylerden silahlarını ve zırhını yap, ardından kralın lejyonlarını öldür ve Roma İmparatorluğunu fethet!

Yalnız değilsin: Binlerce lejyoner, Roma imparatorunun şanını ve tanınmasını arzuluyor. Güçlü Roma vatandaşlarının gözleri önünde en büyük Gladyatör olmak için hayatta kalan arkadaşlarınla birlik ol veya arenada rakiplerinle savaş!

Gladiators: Roma’da Hayatta KalÖzellikler

Aksiyon Kombat: Serbest hareket ve en iyi hack’n’slay
Derin Crafting: Oyun dünyasının her yerinde bitkileri hasat et, taş çıkart ve ağaçları kes
Açık Dünya: Geçmişin krallıklarını keşfet ve hazineleri bul
Şehir İnşa Et: Evini planla ve çiftliklerle kendi şehrini kurun
Stratejik Seçim: Silahlarını farklı efektler için özelleştir
Eşsiz Sanat Stili: El yapımı 3D modeller ve çarpıcı animasyonlar
Büyük Tarih: Zombilere karşı hayatta kalmak sıkıcı, seni Cesar'ın zamanlarına tarihi bir fantezi yolculuğuna çıkaracağız!

Antik Roma'da, tek bir elle çizilmiş çakıl taşından, oyuncuların fethetmesi ve yolculuğa amaç vermesi için prosedürel olarak oluşturulmuş haritalara kadar sayısız yapboz parçasıyla bir sandbox dünyası inşa ettik. Tüm büyük oyun geliştirme projelerinde olduğu gibi, gerçeklik ve tepki gerçeğin tek kaynağıdır, bu yüzden lütfen Colossi'nin ilk oyununun herhangi bir yönüne yönelik duygularını paylaşmaktan çekinme.

Gladiators: Roma’da Hayatta Kal oyununu denediğin için teşekkür ederiz! Gördüğünü beğenirsen veya geri bildirimde bulunmak istersen bir mağaza incelemesi bırakırsan veya Sosyal Medya sayfalarımızı ziyaret edersen çok mutlu oluruz:

💬 Discord: https://discord.gg/xg6XYzJgJm

🧑🏼‍🤝‍🧑🏻 Facebook: https://www.facebook.com/Gladiators.Survival

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir