Grim Soul (Mod Menu)

6.0.0
Dünyada 25 milyondan fazla indirme! Grim Soul, oynaması ücretsiz bir karanlık fantezi hayatta kalma MMORPG oyunudur. Bir zamanlar zengin bir İmparatorluk eyaleti olan Vebalı Topraklar artık korku ve karanlıkla kaplı. Sakinleri, başıboş dolaşan ruhlara dönüştü. Amacınız, bu tehlikeli diyarda olabildiğince hayatta kalmak. Bu Souls benzeri oyunda kaynak toplayın, hisar inşa edin, düşmanlardan korunun, zombi şövalyeler ve diğer canavarlarla mücadele edin!
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
3.9/5 Oylar: 639,456
Yayınlandığı tarih
16 Şub 2018
Güncellendi
14 Şub 2024
Boyut
397.46 MB
Sürüm
6.0.0
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

— Grim Soul's Birthday! A gift is already in your Storage.
— The Scarlet Hunt has begun: complete tasks and get unique rewards. The Quartermaster is back.
— New item: Location Maps. A guaranteed route to events.
— Weapons Shelf gives you even more storage space.
— New event locations: fight the Necromancer at the Necromancer's Lair. Two safe locations have been added.
— Archery while sneaking is now available.

Tanım

Dünyada 25 milyondan fazla indirme! Grim Soul, oynaması ücretsiz bir karanlık fantezi hayatta kalma MMORPG oyunudur. Bir zamanlar zengin bir İmparatorluk eyaleti olan Vebalı Topraklar artık korku ve karanlıkla kaplı. Sakinleri, başıboş dolaşan ruhlara dönüştü. Amacınız, bu tehlikeli diyarda olabildiğince hayatta kalmak. Bu Souls benzeri oyunda kaynak toplayın, hisar inşa edin, düşmanlardan korunun, zombi şövalyeler ve diğer canavarlarla mücadele edin!

● YENİ TOPRAKLAR KEŞFEDİN

Gri Çöküş ile sarsılan İmparatorluğu keşfedin. Gizemli Güç Mekanlarını keşfedin. En değerli kaynakları almak için kadim zindanlara ve hayatta kalanların kalelerine sızmaya çalışın.

● ZANAATKARLIĞI ÖĞRENİN

Tezgah kurun, kaynak üretin. Vebalı Topraklar'ın en tehlikeli sakinleriyle savaşmak için tasarımları keşfedip gerçekçi Orta Çağ silahları ve zırhları yapın.

● KALENİZİ GELİŞTİRİN

Barınağınızı ele geçirilmez bir sığınağa dönüştürün. Yaşayan ölülere ve hayatta kalanlara karşı savunmalar için sağlam temel inşa edin. İç kalenizi savunun, davetsiz misafirler için tuzak yapıp yerleştirin. Ama değerli ganimetler toplamak için düşmanlarınızın bölgesini keşfetmeyi unutmayın.

● DÜŞMANLARI YENİN

Çivili gürz mü? Baltalı kargı mı? Tatar yayına ne dersiniz? Ölümcül silah cephaneliğinden dilediğinizi seçin. Kritik vuruşlar yapın ve düşman saldırılarından kaçının. Rakipleri ezmek için farklı dövüş tarzlarını kullanın. Her silahı kullanmak için etkili bir strateji bulun!

● ZİNDANLARI TEMİZLEYİN

Büyük tarikatların gizli yer altı mezarlarına inin. Her seferinde yeni bir zindan sizi bekliyor! Destansı bosslarla savaşın, yaşayan ölülere saldırın, ölümcül tuzaklara dikkat edin ve hazineye ulaşın. Efsanevi alevli kılıcı bulun!

● ATINIZI EYERLEYİN

Ahır inşa edin ve savaş atınızla, yaşayan ölü sürülerine karşı dörtnala savaşa koşun veya korkunç bir Orta Çağ manzarasında at binme şansınızı kaçırmayın. Gerekli parçaları edinebilirseniz tekne, yük arabası ve hatta at arabası bile yapabilirsiniz.

● ZORLUĞU AŞIN

Vebalı Topraklar'da yaşam; kasvetli, fakir, pis, yabani ve kısadır. Bu uğursuz Orta Çağ MMORPG oyununda açlık ve susuzluk sizi kılıçtan daha hızlı öldürecek. Doğayı fethedin, tehlikeli hayvanlar avlayın, açık ateşte bu hayvanların etlerini pişirin veya rezervlerinizi yenilemek için diğer hayatta kalanları öldürün.

● KUZGUNLARLA ARKADAŞ OLUN

Bir kuzgun kafesi inşa edin ve bu zeki kuşlar haberciniz olsun. Göklere dikkat edin. Kuzgunlar her zaman ilgi çekici bir şeyin üzerinde daire çizer. Kuzgunların ilgilendiği şey de yalnız bir Sürgün için her zaman ilgi çekici olur.

● BİR KLANA KATILIN

Klan, bu zalim ve amansız Orta Çağ dünyasında bir gün daha hayatta kalma şansınızı artırır. Lanetli şövalyeler ve kana susamış cadıları öldürmek için silah arkadaşlarınızı çağırın. Krallıkta kendi kurallarınızı belirleyin.

● GECEYE HAZIRLANIN

Gece çöktüğünde dünya karanlığa boğulur ve korkunç Gece Misafirinden kurtulmak için ışığa ihtiyacınız olur.

● ÖDÜLLER ALIN

Yalnız hissedebilirsiniz ama değilsiniz. Her zaman yapılacak bir şey vardır. Kuzgun kazandıran görevler tamamlayın ve ödüller alın. Her fırsatı değerlendirin; bu unutulmuş krallığın acımasız gerçekliğinde hayatta kalmak için en iyi strateji bu.

● GİZEMİ ÇÖZÜN

İmparatorluğun kadim tarihi hakkında bilgi edinmek için mektuplar ve parşömenler arayın. Geçmişinizin gizemini ve meydana gelen bu felaketin ardındaki gerçeği çözmek için anahtarlar bulun.

Vebalı Topraklar'da yaşam sadece açlık ve susuzlukla değil, aynı zamanda yaşayan ölü sürüleri ve lanetli yaratıklarla da devam eden bir savaştır. Doğayı fethedin ve tam da gerçek kahramanlara göre olan bu aksiyon RPG oyununda savaşın. Efsane olun! Düşman kalelerine saldırın, ganimet toplayın ve Vebalı Topraklar'ı demir tahttan yönetin!

Grim Soul, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG oyunudur ancak satın alınabilen oyun içi ögeler içerir. Her şeyi hayatta kalma stratejiniz belirleyecek. Yolculuğunuza başlayın ve korkusuz savaşçıların acımasız oyununda kahraman olun.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir