Hunt Royale v1.9.2 MOD APK (Mod Menu/God Mode/Unlimited Money)

TELEGRAMYOUTUBE
5.0/5 Oylar: 1
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çevrimiçi mobil avcılık heyecanını indir ve oyna! Oyuncuların heyecan dolu arenalarda güçlü canavarlarla savaşıp onları avlarken birbirleriyle rekabet ettiği, sürekli güncellenen destansı bir deneyim. Tamamen farklı çok sayıda karakterden birini seç, yeteneklerini öğren, XP kazan, yeni becerilerin kilidini aç ve savaş alanını domine et!

Öne Çıkan Özellikler:
– Açabileceğin ve seviyesini yükseltebileceğin 70'den fazla karakter!
– Hem PvE, hem PvP 5 farklı oyun modu
– Dövüşebileceğin benzersiz düşmanlar içeren zindanlar
– Kullanabileceğin ve ustalaşabileceğin güçlü yetenekler
– Şaşırtıcı özel etkinlikler ve günlük meydan okumalar
– Eğlenceli voksel tabanlı grafikler

Hem PvE hem de PvP modları içeren oyunda her çevrimiçi oyun düşkünü için bir şeyler var! Her biri kendi yetenek ve becerilerine sahip tamamen farklı 70'in üzerinde karakter bulunuyor. Maç oynayarak seviyelerini yükseltebilir, böylece gelecek maçlar için onları daha güçlü hale getirebilirsin. Denemeler yap, yeni yetenekler açmanın keyfini çıkar, yeni kurulumlar dene ve onları kullanarak savaşlar kazanıp kupalar elde et!

Bu sadece bir meydan savaşı ve hayatta kalma oyunu değil, en yüksek puanı toplamak ve diğer oyuncuları yenmek için sürekli düşman avlaman da gerekiyor. Kurulumunu iyi düşün, yeteneklerini geliştir ve arenanın kahramanı ol!

Sana en uygun aksiyonu bulmak için aralarından seçim yapabileceğin bir sürü heyecanlı ve farklı oyun modu var: Av, İşbirliği, Ödül Avcısı, Düello ve Boss Avı. Ama hepsi bu değil! Maçlar arasında tavernada dinlen, diğer oyuncularla sosyalleş ve klanlar yönet. Heyecan asla bitmiyor!

Hava değişikliği istersen, epik aksiyon/RYO hayranları için tasarlanan yepyeni Zindanlar modunu dene. Her biri kendine has ekipmanlar, toplanacak değerli eşyalar ve savaşta sana destek olacak mağazalar içeren birçok farklı zindanda maceraya atıl.

Ve hepsi bu da değil! Farklı açıdan bir oynanış için, oyuna roguelike elementleri ekleyen Labirent modunu deneyebilirsin. Rastgele üretilen özel odaları keşfet, dövüşerek ilerle ve çok güçlü labirent boss'uyla yüzleş!

Sınırsız çeşitlilik, sınırsız eğlence! İstediğin gibi oynayabilirsin. Yakın dövüş, menzilli dövüş, büyü, kaba kuvvet, iyi, kötü veya ortaya karışık tarzlar arasından seçim yap! Üstüne üstlük, açılabilir çok sayıda havalı görünümle karakterini özelleştir.

Favori karakterini bul, şaşırtıcı etkinliklerde düzenli olarak eklenen müthiş dövüş senaryolarında onu yönet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir