MOD

Idle Bank (Unlimited Money And Gems)

v1.7.1
Yayınlandığı tarih
7 Eki 2021
Güncellendi
15 Oca 2024
Boyut
224.61 MB
Sürüm
v1.7.1
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Banka müdürü olarak çalışın! nakitleri işletin, para kazanın ve Milyarder İş Kralı olun!
Kendi Banka oyunlarınızı çalıştırın, Para oyunları yönetin, müşterilere hizmet verin, kredi verin ve en yeni Idle Business Tycoon Oyunlarında Zengin olun. Tıpkı kasiyer oyunlarında olduğu gibi finansla ilgilenin, Para Oyunları gibi nakit akışını yönetin ve Tycoon Oyunlarında Milyarder olmak için Banka Oyunları İşinizi büyütün.

Personeli Yönet!
Idle Business Tycoon Games'de Idle Bank personelini, Danışmanları, Bankacıyı, Kasiyeri, müşteri hizmetlerini ve güvenlik personelini yönetin. Mali durumunuzu yönetin, Bank Job Simulator'daki gibi Idle Bank masraflarını ve personel maaşlarını ödeyin.

Idle Business Cash Games'te verimliliği artırmak ve operasyonların sorunsuz çalışmasını sağlamak için ekipmanı yükseltin. Idle Bank Oyunlarını genişletmek için doğru finansal kararlar verin ve parayı akıllıca kullanın. İşinizi büyütmek ve Milyarder Tycoon Games olmak için Money Games kasasının ve nakit baskı departmanının kilidini açın.

Get Rich Money Games!
Idle Business Tycoon'da bir Milyarder gibi finansal kararlar vermenin nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Müşterilere hizmet edin, Nakit girişini artırın, daha fazla Para Oyunları yapın ve Banka Oyunlarında Zengin Olun.

Banka Soygunu Idle Oyunları
Tesisinizi geliştirmek için Para oyunlarını kullanın ve banka soygununu önlemek için güvenlik personeli işe alın. Güvenlik personeli, Banka Soygunu durumunda Banka soyguncularına karşı koyacaktır.

Banka Oyunları Özellikleri:
Banka Oyunlarınızı yönetin
Müşterilere para oyun hizmeti verin
Bankacılık Personeli Kiralama Para Oyunlarını büyütün
Finansal Tycoon Oyunları
Yükseltme Ekipmanı Atıl Bankası
Yeni Alanların Kilidini Açın!
Kasiyer Oyunları
Para Basma Oyunları
Banka Soygununu Önleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir