MOD

Idle Theme Park Tycoon (Unlimited Money)

v4.1.4
Yayınlandığı tarih
28 May 2019
Güncellendi
12 Şub 2024
Boyut
260.29 MB
Sürüm
v4.1.4
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şimdiye kadarki en eğlenceli tema parkını yönetmeye hazır mısınız?

Tema parkınızı yönetin ve en zengin yönetici olun!

Küçük bir tema parkı ile başlayın ve büyümesini sağlamak için üzerinde çalışın. Ziyaretçilerin hız trenine, dönme dolaba, kütüklere bineceği ve korku evini ziyaret edeceği inanılmaz bir eğlence alanı yaratmak için yeni cazibe merkezleri açın.

Para kazanmak için yiyecek alanını ve bilet gişesini akıllıca yönetin. En muhteşem sürüşleri ve tesisleri elde etmek için tema parkını genişletin.

Yeni oyuncaklarla parkınızı geliştirin. Tema parkınıza daha fazla ziyaretçi çekmek için pazarlama kampanyaları hazırlayın ve onlara en eğlenceli deneyimi sunun. Müşteri sayısını artırmak için park tesislerini genişletin.

Tema parkınızda kamu düzenini ve güvenliği sağlamak için güvenlik görevlileri kiralayın. Ziyaretçilerin hoş, rahat ve mutlu hissetmelerini sağlayın. Tema parkını geliştirmek için ziyaretçinin geri bildirimlerini dikkate alın.

Bir tema parkı kralı olun ve yeni çalışanlar işe alın, sürüşleri geliştirin ve işin her yönünü kontrol edin. Paranızı parkın tesislerini geliştirmeye yatıracak mısınız? Yoksa çalışanlarınızı motive etmek için maaşı mı artıracaksınız? En iyi tema parkını oluşturmak için önemli kararlar alın.

En eğlenceli sürüşleri, büyük bir dönme dolabı, inanılmaz bir eğlence evini, ürkütücü bir korku evini ve devasa bir hız trenini inşa edin. Dünyanın en ünlü tema parkını yönetin!

Yönetim ve boşta oyunlardan hoşlanıyorsanız, Idle Theme Park Tycoon'un keyfine varacaksınız. Oynaması kolay, ancak zorlu bir oyun. Küçük bir tema parkı ile başlayın ve kralınızı büyütmek için önemli iş kararları alın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi tema parkına dönüştürün!

Özellikler:
– Her oyuncu için oynaması kolay oyun
– Tamamlanması gereken farklı zorluklar
– Harika animasyonlar ve harika 3D grafikler
– Birkaç sürüş mevcut.
– Önemli iş kararları alın.
– İlerlemenizi Buluta kaydedin ve cihazınızı değiştirirseniz kurtarın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir