MOD

Idle Theme Park Tycoon (Unlimited Money)

v4.0.3
Yayınlandığı tarih
28 May 2019
Güncellendi
11 Oca 2024
Boyut
248 MB
Sürüm
v4.0.3
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şimdiye kadarki en eğlenceli tema parkını işletmeye hazır mısın?

Tema parkınızı yönetin ve en zengin yönetici olun!

Küçük bir tema parkıyla başlayın ve büyümesini sağlamak için üzerinde çalışın. Ziyaretçilerin lunapark treni, dönme dolap, kütük yolculuğu ve korku evini ziyaret edeceği muhteşem bir eğlence alanı yaratmak için yeni cazibe merkezleri açın.

Akıllıca gıda alanını ve para kazanmak için bilet gişesini yönetin. En şaşırtıcı sürüş ve olanaklardan yararlanmak için tema parkını genişletin.

Parkınızı yeni sürüşlerle geliştirin. Tema parkınıza daha fazla ziyaretçi getirmek için pazarlama kampanyaları hazırlayın ve onlara en eğlenceli deneyimi sunun. Müşteri sayısını artırmak için park olanaklarını genişletin.

Tema parkınızdaki genel düzeni ve güvenliği sağlamak için güvenlik görevlileri kiralayın. Ziyaretçilerin rahat, konforlu ve mutlu hissetmelerini sağlayın. Tema parkını iyileştirmek için ziyaretçinin geri bildirimini dikkate alın.

Bir tema parkı kralı olun ve yeni çalışanlar işe alın, sürüşü geliştirin ve işin her yönünü kontrol edin. Paranızı parkın tesislerini iyileştirmeye yatırır mısınız? Yoksa çalışanlarınızı motive etmek için maaşınızı arttırır mısınız? En iyi tema parkını oluşturmak için önemli kararları alın.

En keyifli sürüşleri, büyük dönme dolapları, harika bir eğlence evini, ürkütücü bir korku evini ve dev bir roller coaster'ı inşa et. Dünyanın en ünlü tema parkını işlet!

Yönetim ve boşta oyunları seviyorsanız, Idle Theme Park Tycoon'un tadını çıkaracaksınız. Oynamak kolay bir oyun, ama zor bir oyun. Küçük bir tema parkı ile başlayın ve iş yerinizi büyütmek için önemli iş kararlarını alın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi tema parkına dönüştürün!

Özellikler:
– Her oyuncu için kolay oyun
– Tamamlanması gereken farklı zorluklar
– Şaşırtıcı animasyonlar ve harika 3D grafikler
– Birkaç sürüş mevcut.
– Önemli iş kararları alın.
– İlerlemenizi Buluta kaydedin ve cihazınızı değiştirirseniz kurtarın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir