MOD

Island Survival (Unlimited Money)

v1.49
Yayınlandığı tarih
22 Nis 2019
Güncellendi
15 Şub 2024
Boyut
40.66 MB
Sürüm
v1.49
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ada hayatta kalma! hayatta kalma adasında en destansı hayatta kalma oyunu!

ada hayatta kalma okyanus ada çevrili ve vahşi yaşam dolu bir hayatta kalma kahramanı bir masal. şimdi düşmüş bir uçaktan inip çıkan ve hayatın en tehlikeli zorluklarıyla yüzleşmek zorunda olduğunuz vahşi bir adada tuzağa düştüğünüzü görelim. sadece bu değil, aynı zamanda kendinizi adaya hayatta kalma-açık dünya hayatta kalma oyununda yüzyıllardır adaya inen diğer vahşi insanlardan korumanız gerekir. güzel bir kızdan başka arkadaş yok linda. yardım yok ve kesinlikle güvenebileceğiniz kimse yok. korkutucu geliyor, değil mi? Eğer tüm bunlara tanık olmak istiyorsanız, şimdi bu yeni piyasaya sürülen aksiyon macera oyununu alıp aksiyon hayatta kalma oyunuyla karşılaştığında neler olduğunu deneyimlersiniz.

 hayatta kalma modları:
• vahşi bir çift olarak yaşamak
• arkadaşın linda ile hayatta
• bir tekne inşa et ve geri dön

hayatta kalma arayışınız devam ediyor! vahşi hayvanlar gevşeklik, ve onların sonraki yemek zamanı olabilir. bir avcı mı yoksa avcı mı olmak istersiniz? seçim senin. zanaat, koşmak, avlamak ve ada hayatta kalma-açık dünya hayatta kalma oyunu hayatta! evet, sonunda, hayatta kalan bu oyunda nihai kalmak için vahşi yaratıkları atlatmanın, koşmanın ve avlanmanın zamanı geldi. bu en iyi av oyununda zamanın medeniyetsiz olduğunu bilen silahlı düşmanlar olabilir.

avcılık ve hayatta kalma oyunları, vahşi kurtlar arasındaki bu hayatta kalma dünyasında yeteneklerinizi göstermek için en maceracı bir şekilde size meydan okuyor. barınak oluşturmak için ağaçları kesmek ve susuzluğunuzu gidermek için hindistan cevizi suyu içmek için odun baltası kullanın. Mümkün olan en iyi av oyununda hayatta kalma vahşi doğasını arıyorsanız, bu maceracı hayalinizi gerçekleştirme şansınız.

 Hayatta nasıl kalınır?
umudunu asla kaybetme! ağaçları kesmek, ateş için odun toplamak, hindistan cevizi suyu içmek ve ağaçlardan elma yemek için sert bir ahşap balta yapın. vahşi ayı, kurt ve ada hayvanlarından arkanıza bakın. Bu gerçek ada hayatta kalma oyunlarında tehlikeli hayvanları uzak tutmak için geceleri ateş yakacaksınız. avcılık becerilerinizi kullanın ve dışarıdaki ada dünyasından yardım aldığınız sürece hayvanın etinde hayatta kalın. en iyi hayatta kalma simülatöründe avlanmaya ve hayatta kalma yolculuğuna başlayalım.

 siz ve arkadaşınız linda adadaki en zor hayatta kalma mücadelesi ile karşı karşıya. İçgüdülerinizi takip edin, linda'nızın sırtını örtün ve bu en iyi hayatta kalma oyunlarında kurtlarla savaşın. Bu, en iyi hayatta kalma oyunlarını arayanlar için vahşi hayvanlar tarafından zorlanacakları ve savunmasız hayvanlarda yaşayacakları oyunlardır. macera oyunlarının vahşi yolculuğuna başlayarak hayatta kalma kahramanı olalım.

 hayatta kalma yolculuğunuza neden burada başlıyorsunuz?
• büyüleyici 3d ada ortamı
• hayatta kalma misyonlarının tonları
• barınak inşa etmek, hayvanları avlamak, ham aletler bulmak
• nefes kesen hayatta kalma deneyimi
• yepyeni ada hayatta kalma simülatörü
• kurt avı, ayılarla savaş ve okyanus adasını keşfet
• gerçekçi ve kolay kontroller
• çarpıcı grafikler ve zenginleştirilmiş görseller

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir