Jackal Army: Retro Shooting APK v + MOD (Unlimited Money)

0.0.1510
Düşman ordusu kuvvetlerinizin çoğunu ele geçirdi. Savaş esiri kamplarında tutulan bu askerler, bir tür kurtarma operasyonu düzenlenemediği sürece fiilen savaşın dışındadırlar. Küçük bir cip, çok fazla kayıp yaratmayacak kadar minimal olabilir ve yine de kurtarmaya yardımcı olacak kadar uygun olabilir. Ancak elbette, eğer bu cesur adamlar başarılı olmak VE canlı olarak geri dönmek istiyorlarsa, Çakallar gibi savaşmaları gerekecek... Her ortamda hayatta kalabilmek için zorlu bir eğitim alayından geçmiş elit bir grubun lideri olarak, bu görevi tamamlayabilir misiniz? Bu görev ve savaşa son vermek mi?
Geliştirici
1SOFT
Yayınlandığı tarih
5 Eyl 2023
Güncellendi
26 Eki 2023
Boyut
135.29 MB
Sürüm
0.0.1510
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
100.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

- Update version

Tanım

Düşman ordusu kuvvetlerinizin çoğunu ele geçirdi. Savaş esiri kamplarında tutulan bu askerler, bir tür kurtarma operasyonu düzenlenemediği sürece fiilen savaşın dışındadırlar. Küçük bir cip, çok fazla kayıp yaratmayacak kadar minimal olabilir ve yine de kurtarmaya yardımcı olacak kadar uygun olabilir. Ancak elbette, eğer bu cesur adamlar başarılı olmak VE canlı olarak geri dönmek istiyorlarsa, Çakallar gibi savaşmaları gerekecek… Her ortamda hayatta kalabilmek için zorlu bir eğitim alayından geçmiş elit bir grubun lideri olarak, bu görevi tamamlayabilir misiniz? Bu görev ve savaşa son vermek mi?

Efsanevi çakal oyunu 1988 ile çocukluğunuza geri dönün. Jackal Army – Top topçu – Arcade atış, cep telefonunuza klasik havayı getiren, tepeden koşan ve silahlı, piksel tarzı bir shoot-'em-up video oyunudur.

Ana amaç düşmanın ana karargahına nüfuz etmek ve nihai silahını yok etmektir. İşte bunu nasıl yapacağınız:
🎮Ekrana dokunun ve piksel jeepinizi hareket ettirmek için ilgili yöne sürükleyin
🎮 Jeep silahınızın yarıçapı içindeki düşman bölgesine saldırın. Çok sayıda hedef varsa, en yakın olana öncelik verilecektir.
🎮 Yoldaşlarınızı kurtarmak ve onları en yakın helikopter pistine güvenli bir şekilde götürmek de dahil olmak üzere tüm görevleri tamamlayabilmek için onları vurun; Ekstra beceri yükseltmesi elde etmek için savaş alanını ateşleyin. En iyi nişancı ol!
🎮 Yol boyunca ciplerinizi ve silahlarınızı oynayın ve yükseltin. Haydi cipin maksimum gücüne ulaşsın ve Jackal Squad'ın gücüne tanık olalım!

BU OYUNU SEVMENİZİ NELER SAĞLIYOR?
⭐ Etkileyici piksel grafiğine sahip klasik tema: Jackal Army sizi atari oyunları çağına geri getiriyor. Tüm cipler, silahlar, patlamalar, tabancalar, askeri üsler… telefonunuza büyük ölçüde çocukluk havasını getirecek.
⭐ Modern oyun, herkes için kontrolü kolay: Bu oyun, düşmanı sürekli olarak vurmanıza yardımcı olan otomatik nişan alma mekanizmasına sahip, boşta koşan silah tarzı bir atış jeep oyunudur. Sadece 1 PARMAK ile bile oynayabilirsiniz!
⭐ Fethedilecek 100'den fazla Seviye ve Bölge: Bir savaşta birden fazla savaş vardır ve oyunda da öyle. Sonsuz eğlence bekliyor!
⭐ Çevrimiçi ve Çevrimdışı mod: Bu ücretsiz arcade shoot 'em up oyunu wifi olmadan oynanabilir, böylece istediğiniz yerde, istediğiniz zaman keyfini çıkarabilirsiniz.

Beklentilere değer jackal mobil oyunu sonunda geldi. ŞİMDİ Jackal Army: Retro Shooting'i indirin!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir