JEFIT MOD APK (Elite Membership) v1.35.0

Varies with device
JEFIT Spor Salonu Egzersiz Planı ve Günlük Takipçisi: Spor salonuna gidenler ve egzersiz meraklıları için en popüler egzersiz takipçisi.
Geliştirici
Jefit Inc.
Yayınlandığı tarih
15 Eyl 2010
Güncellendi
22 Ara 2023
Boyut
68.98 MB
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

New Workout Tab:
- Plan effortlessly with the revamped tab. Start instantly by tapping "Start Workout" in My Plans.
- Interval mode is now auto play.
Exercise Logging Updates:
- Lightning-fast performance conserves battery for focused workouts!
- Clear UI: Swap exercises in the menu for an uncluttered space. Fold video for focused tracking.
- Pre-Log Editing: Edit between sets freely, but log changes before leaving the screen.
- 1RM enhancements: Track progress with 3 & 6 month data.

Tanım

JEFIT Spor Salonu Egzersiz Planı ve Günlük Takipçisi: Spor salonuna gidenler ve egzersiz meraklıları için en popüler egzersiz takipçisi.

Jefit ile dolandırıl! İster yeni başlayan ister vücut geliştirme uzmanı olun, Jefit, fitness hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz egzersiz planlarına ve araçlarına sahiptir. Kişisel antrenörler tarafından oluşturulan 1400'den fazla egzersiz ve binlerce egzersiz rutini ile Jefit, piyasadaki en kapsamlı spor salonu egzersiz planlayıcısıdır.

Kullanımı kolay egzersiz izleyicimizle egzersiz rutininizin ilerlemesini Planlayın ve Takip Edin. Spor salonu egzersiz rutinlerinizin zaman içinde nasıl geliştiğini görün ve aylık ve üç aylık antrenman zorluklarımızla motive kalın.

12 milyondan fazla spor salonu kullanıcısından oluşan topluluğumuzdan destek alın. İlerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşın, kişisel antrenörlerden yardım alın ve spor salonu antrenmanları veya vücut geliştirme arkadaşları bulun.

Jefit ile fitness yolculuğunuzda asla yalnız değilsiniz.

Ana Özellikler:

Antrenman Takipçisi: Ağırlık kaldırmanızı takip edin, egzersizlerinizi, setlerinizi, tekrarlarınızı ve ağırlıklarınızı kaydedin ve spor salonu egzersiz günlüğü ile ilerlemenizi kaydedin.
Antrenman Planlayıcı: Özel spor salonu antrenman planı oluşturun veya hedeflerinize ve kondisyon seviyenize göre önceden hazırlanmış antrenman planları arasından seçim yapın. Tamamen özelleştirilebilir egzersiz rutini planlayıcısı, süper set, drop set vb. ile tüm hafta egzersiz planını planlamanıza olanak tanır.
Egzersiz Rutinleri: Profesyonel eğitmenler tarafından 3000 eğitim rutini artı 98.000 topluluk tarafından paylaşılan eğitim rutini.
Antrenman Oluşturucu: Süreye veya kas grubuna göre kolayca hızlı antrenman antrenmanları oluşturun. Antrenmanları kaydetmek ve takip etmek için tek dokunuşla.
Akıllı Saat Entegrasyonu: bağımsız izleme modülü, telefonunuzu kullanarak antrenmanlarınızı takip etmenin daha da basit bir yolunu sağlar.
Egzersiz Kütüphanesi: 1400'den fazla HD egzersiz videosu ve egzersiz talimatı içeren geniş egzersiz kütüphaneleri. Egzersiz izleyiciyle tüm ağırlık kaldırma ilerlemesini kolayca çizelgeleyin.
Özel Egzersizler: Herhangi bir eğitim rutinine göre egzersiz oluşturma ve kaydetme yeteneği.
Vücut İlerlemesi ve Kas Gücü Takipçisi: vücut bölümü ölçümünü kaydetmek ve kas gücü ilerlemesini izlemek için eksiksiz vücut geliştirme aracı paketi. Bu hepimizi tek bir egzersiz günlüğü planlayıcısında yapar.
Güç ve Fitness Mücadeleleri: Kimin en fazla ağırlığı kaldırabileceğini veya antrenmanda en fazla ilerlemeyi kaydedebileceğini görmek için kendinizle veya diğer ağırlık kaldırma arkadaşlarınızla yarışarak motive olun.
Aktif Fitness Topluluğu: İlerlemenizi arkadaşlarınızla veya vücut geliştirme arkadaşlarınızla paylaşın, kişisel antrenörlerden veya profesyonel vücut geliştirmecilerden yardım alın ve sadece ağırlık kaldırma arkadaşları bulun.
Kondisyon Değerlendirmesi: Değerlendirme egzersizleriyle kas dayanıklılığını ve güç seviyesini kolayca değerlendirin.
Wear OS Entegrasyonu: Wear OS modülümüzle antrenmanları sorunsuz bir şekilde takip edin. Telefonunuza ihtiyaç duymadan ilerlemenizi izlemenin rahatlığını yaşayın.

Jefit egzersiz günlüğü izleme planlayıcısını bugün indirin ve fitness yolculuğunuza başlayın!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir