Mad Skills Motocross 3 (Unlimited Money)

2.9.5
"En iyi mobil motokros oyununu arıyorsanız Mad Skills Motocross 3'ü edinin." - Justin Cooper, 2021 Batı Supercross Şampiyonu
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 97,902
Geliştirici
Turborilla
Yayınlandığı tarih
24 May 2021
Güncellendi
1 Şub 2024
Boyut
142.26 MB
Sürüm
2.9.5
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

+ Optimizations
+ Bug fixes

Tanım

"En iyi mobil motokros oyununu arıyorsanız Mad Skills Motocross 3'ü edinin." – Justin Cooper, 2021 Batı Supercross Şampiyonu

“Mad Skills Motocross oynamamış bir motokros yarışçısıyla hiç tanışmadım. Sporda efsanedir." – David Pingree, eski profesyonel yarışçı ve Whiskey Throttle Show'un şu anki sunucusu

"Mad Skills Motocross 3'te David Pingree'yi yok edeceğim." — Grant Langston, eski dünya şampiyonu ve AMA motokros şampiyonu

Bekleyiş sona erdi. Mad Skills Motocross 3 nihayet geldi.

Akıllara durgunluk veren fizik, sonsuz kişiselleştirme, yüzlerce parkur ve heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerle Mad Skills Motocross 3, yan kaydırmalı yarış oyunlarında standardı belirliyor. Şaşırtıcı 3D sanatı, gerçekçi bisiklet sesleri ve enerjik orijinal müziği, gerçek motokros yarışının ruhunu ve saldırganlığını yakalamaya yardımcı olur, ancak basit kontrolleri, en sıradan oyuncular için bile öğrenmeyi kolaylaştırır. Ama şunu anlayın: Buna Çılgın Beceriler denmesinin bir nedeni var. Bu oyun size başka hiçbir yarış oyununun yapamayacağı kadar meydan okuyacak. Sonuçta motokrosun kolay olmaması gerekiyor.

Mad Skills Motocross 3 şunları içerir:

HERHANGİ BİR MOBİL OYUNUN EN İYİ MOTOSİKLET FİZİĞİ
Mad Skills Motocross 3'teki motosikletler yarışmak için bir rüyadır. Bu nedenle dünya çapındaki gerçek motokros yarışçıları diğerlerinden çok bu oyuna yöneliyor. Hızlanmayı, bisikletin ağırlığını, torku ve süspansiyonu hissedeceksiniz. Ve Mad Skills Motocross'ta ilk kez bisikletinizi kullanabilirsiniz.

SONSUZ ÖZELLEŞTİRME
Milyonlarca olası kombinasyon yaratarak sürücünüzü gerçek hayattaki ve fantastik ekipman markalarından oluşan inanılmaz bir seçimle donatın. Yeni bisikletler toplayın ve parçalarını sürüş tarzınıza uyacak şekilde yükseltin. Çevrimiçi yarışmalarda ve arkadaşlarınıza karşı kendi kişisel görünümünüzü sergileyin.

SON DERECE DERİN OYUN
Mad Skills Motocross 3'te ustalıkla tasarlanmış yüzlerce pist bulunuyor ve oyuna her hafta süresiz olarak yeni pistler eklenecek. Heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinlikler de dahil olmak üzere her zaman yeni ve fethedilmesi zor bir şeyler vardır.

Evrensel uygulama. Facebook'a bağlanın veya Google Play Games'te oturum açın; oyundaki ilerlemeniz ve satın alma işlemleriniz cihazlar arasında senkronize edilecektir.

EK AÇIKLAMALAR

Bu oyun, kullanıcının Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına olanak tanır, dolayısıyla oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilir. Sosyal Ağ Hizmeti koşulları da geçerli olabilir.

Bu uygulamayı indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunda gerçek paraya mal olan bazı öğeler var. Aylık 11,99 ABD Doları (veya yerel eşdeğer fiyat) karşılığında Mad Skills Pro Pass'a abone olma seçeneğiniz vardır. Ödeme, satın alma onayının ardından Google Play mağaza hesabınızdan tahsil edilecektir. Otomatik yenileme, sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Google Play Store hesabınızdan cari dönemin bitiminden 24 saat önce 11,99 ABD doları tutarında yenileme ücreti alınacaktır. Otomatik yenileme, satın alma işleminden sonra cihazınızın ayarlarından kapatılabilir. Abone olduğunuz anda tüm Mad Skills Pro Pass avantajlarından yararlanırsınız.

Abonelik dönemleri takvim haftalarına bağlı değildir. Satın alma gününden tam 1 hafta sonra sona ererler. 3 günlük ücretsiz deneme süreniz içerisinde aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Abonelik satın aldığınızda, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Kullanım koşullarını www.turborilla.com/termsofuse adresinde bulabilirsiniz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen oyunlarımıza erişmeyin ve/veya oyunlarımızı oynamayın veya hizmetlerimizi kullanmayın.

Turborilla AB ve ortaklarının özel tekliflerine, etkinliklerine ve programlarına katılma fırsatına sahip olacaksınız.

Bu uygulamanın kullanımı Turborilla'nın Kullanım Koşullarına tabidir ve buradan okunabilir: http://www.turborilla.com/termsofuse

Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Turborilla'nın Gizlilik Politikasına tabidir ve buradan okunabilir: http://www.turborilla.com/privacy

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir