Mad Skills Motocross 3 (Unlimited Money)

2.9.3
"En iyi mobil motokros oyununu arıyorsanız, Mad Skills Motocross 3'ü edinin." - Justin Cooper, 2021 West Supercross Şampiyonu
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.3/5 Oylar: 97,781
Geliştirici
Turborilla
Yayınlandığı tarih
24 May 2021
Güncellendi
24 Oca 2024
Boyut
142.23 MB
Sürüm
2.9.3
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

+ Performance improvements
+ Better experience for new players starting the game

Tanım

"En iyi mobil motokros oyununu arıyorsanız, Mad Skills Motocross 3'ü edinin." – Justin Cooper, 2021 West Supercross Şampiyonu

“Mad Skills Motocross oynamamış bir motokros yarışçısıyla hiç tanışmadım. Sporda efsanedir. – David Pingree, eski profesyonel yarışçı ve Whiskey Throttle Show'un şu anki sunucusu

"Mad Skills Motocross 3'te David Pingree'yi yok edeceğim." — Grant Langston, eski dünya şampiyonu ve AMA motokros şampiyonu

Bekleyiş sona erdi. Mad Skills Motocross 3 nihayet geldi.

Akıllara durgunluk veren fizik, sonsuz özelleştirme, yüzlerce parkur ve heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinliklerle Mad Skills Motocross 3, yandan kaydırmalı yarış oyunlarının standardını belirliyor. Şaşırtıcı 3D sanatı, gerçekçi bisiklet sesleri ve enerjik orijinal müzikleri, gerçek motokros yarışının ruhunu ve saldırganlığını yakalamaya yardımcı olur, ancak basit kontrolleri, en sıradan oyuncular için bile öğrenmeyi kolaylaştırır. Ama anlayın: Buna bir nedenden dolayı Çılgın Beceriler deniyor. Bu oyun, başka hiçbir yarış oyununun yapamayacağı kadar size meydan okuyacak. Sonuçta, motokros kolay olmamalı.

Mad Skills Motocross 3 şunları içerir:

HERHANGİ BİR MOBİL OYUNUN EN İYİ MOTOSİKLET FİZİĞİ
Mad Skills Motocross 3'teki motosikletler, yarışmak için bir rüya. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki gerçek motokros yarışçıları bu oyuna diğerlerinden daha fazla ilgi duyuyor. Hızlanmayı, motosikletin ağırlığını, torku ve süspansiyonu hissedeceksiniz. Ve Mad Skills Motocross'ta ilk kez motosikletinizi kırbaçlayabilirsiniz.

SONSUZ ÖZELLEŞTİRME
Sürücünüzü, milyonlarca olası kombinasyon yaratarak inanılmaz bir gerçek hayattaki ve fantezi dişli markaları yelpazesiyle donatın. Yeni bisikletler toplayın ve parçalarını sürüş tarzınıza uyacak şekilde yükseltin. Çevrimiçi yarışmalarda ve arkadaşlarınıza karşı kendi kişisel görünümünüzü gösterin.

SON DERECE DERİN OYUN
Mad Skills Motocross 3, ustalıkla tasarlanmış yüzlerce piste sahiptir ve oyuna her hafta süresiz olarak yeni parkurlar eklenecektir. Heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinlikler de dahil olmak üzere her zaman fethetmek için yeni ve zorlu bir şeyler vardır.

Evrensel uygulama. Facebook'a bağlanın veya Google Play Oyunlar ile oturum açın; oyun ilerlemeniz ve satın alımlarınız cihazlar arasında senkronize edilir.

EK AÇIKLAMALAR

Bu oyun, bir kullanıcının Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir, bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla temasa geçebilir. Sosyal Ağ Hizmeti şartları da geçerli olabilir.

Bu uygulamayı indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunda gerçek paraya mal olan bazı öğeler vardır. Ayda 11,99 ABD Doları (veya yerel eşdeğer fiyat) karşılığında Mad Skills Pro Pass'a abone olma seçeneğiniz vardır. Ödeme, satın alma onayı ile Google Play mağaza hesabınızdan tahsil edilecektir. Otomatik yenileme, sürenin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Google Play Store hesabınız, cari dönemin bitiminden 24 saat önce 11,99 ABD doları tutarında yenileme için ücretlendirilecektir. Otomatik yenileme, satın aldıktan sonra cihazınızın ayarlarından kapatılabilir. Abone olur olmaz tüm Mad Skills Pro Pass avantajlarından yararlanırsınız.

Abonelik süreleri takvim haftalarına bağlı değildir. Satın alma günlerinden tam 1 hafta sonra sona ererler. 3 günlük ücretsiz denemeniz sırasında aboneliğinizi iptal ederseniz, sizden herhangi bir ücret alınmaz. Bir abonelik satın aldığınızda ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Kullanım koşulları www.turborilla.com/termsofuse adresinde bulunabilir. Bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen oyunlarımıza erişmeyin ve/veya oyunlarımızı oynamayın veya hizmetlerimizi kullanmayın.

Turborilla AB ve ortaklarının özel tekliflerine, etkinliklerine ve programlarına katılma fırsatı verilecek.

Bu uygulamanın kullanımı, burada okunabilen Turborilla Kullanım Koşullarına tabidir: http://www.turborilla.com/termsofuse

Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması, burada okunabilen Turborilla'nın Gizlilik Politikasına tabidir: http://www.turborilla.com/privacy

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir