MOD

Mech Arena (Unlimited Ammo, Mod Menu)

v3.60.03
Yayınlandığı tarih
9 Ağu 2021
Güncellendi
13 Oca 2024
Boyut
157.06 MB
Sürüm
v3.60.03
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mekaların parçalandığı PvP savaşlarına hazırlanın! Dünyanın dört bir yanından oyuncularla ağır hasarlar verilen bir oynanışa katılın ve epik çok oyunculu modda yarışın.

Düzinelerce Meka ve arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli cephanelerle, her türlü durumu atlatabilecek havalı robotlardan oluşan bir hangar inşa edeceksiniz. Herkes Serbest'te karmaşayı, Kontrol Noktası Çatışması'nda taktiksel aksiyonu, 5v5 ve 2v2 Ölüm Maçı'nda ise takım çalışmasını tadacak ve hızlı eşleştirme ile hızlı tempolu karşılaşmalar sayesinde PvP çatışmasına katılacaksınız.

Bu, sıradan FPS savaş oyunlarından değil. Bugün Mech Arena'ya katılın ve adınızı duyurun.

| ÖZELLİKLER |

SONSUZ MEKA KOMBİNASYONLARI

25'ten fazla Meka seçeneği ve oynayabileceğiniz 90'dan fazla silahla her duruma uygun robotunuz olacak. En sevdiklerinizi yükseltin ve 1.000'den fazla görünümle çok oyunculu PvP arenasında dehşet saçın.

PEK ÇOK PvP OYUN MODU

Her oyun modu farklı taktikler ve yetenekler gerektirir. Herkes kendine uygun bir şey bulabilir. Kaosu seviyor musunuz? ""Her Meka kendi bacağından asılır."" fikriyle Herkes Serbest tam size göre. Hedeflerinizi seçip savaş alanında uzmanlaşmak mı istiyorsunuz? Kontrol Noktası Çatışması'nı deneyin. Takımınızla omuz omuza savaşmayı mı seviyorsunuz? Ölüm Maçı tam sizlik.

35'TEN FAZLA BENZERSİZ HARİTA

Grafitilerle kaplı yer altı arenalarında, görkemli stadyumlarda ve kumlar altındaki çöl şehirlerinde ve harabe uzay araçlarında çok oyunculu savaşları deneyimleyin. Bu harita çeşitliliği sayesinde sıkılmayacaksınız ve her birinde belirli taktikler başarı getirecek. Ekibinizi kurun ve haritalarda zafer kazanın!

PLATFORMLAR ARASI OYNANIŞ

Mobilden oynayın veya Mech Arena'nın yakınlaştırılmış TPS görünümüyle FPS temposunu büyük ekranda deneyin. Mobil ve masaüstü hesaplarınızı senkronize ederek robotlarınızı her yerde kullanın.

ÖZEL MEKA YETENEKLERİ

Hedefleme bozucularla rakiplerinizi kör edin. Düşmanın üstüne atlayıp enkaza çevirin. Sıçrama jejtiyle en iyi nişan noktasını bulun. Enerji kalkanı, tamir alanı, yakınlık mayını ve daha fazlasını kullanın. Yeteneklerinizle zaferin kilidini açın.

ELİT MEKA PİLOTLARI

Mekanıza istatistik ve diğer çatışma bonusları veren geniş bir yelpazeden pilotunuzu seçin. Savaştıkça seviyelerini artırın, sibernetik implantlarla dövüşlerini geliştirin ve arenada rekabete dâhil edin.

ÖZEL PVP MAÇLARI

Sizin oyununuz, sizin kurallarınız. Özel Maç ile istediğiniz haritayı, modu ve oyuncuları seçin. Öldürücü bir taktik geliştirin, aklınızdaki ekipmanları deneyin ya da sadece arkadaşlarınızla çok oyunculu oynayın.

TURNUVALAR VE ETKİNLİKLER

Lider panosunda tırmanmak için haftalık turnuvalarda yarışın ve zafere ulaşın. Mech Arena dünyasını genişleten epik ve temalı etkinliklere katılın. Harika ödüller için hedefleri tamamlayın.

KENDİ TARZINIZDA OYNAYIN

Rekabetçi PvP savaşlarının vazgeçilmezi sezgisel FPS kontroller sayesinde kolayca oynarsınız. Kontrollerinizi istediğiniz gibi özelleştirin.

WIFI YOK MU? SORUN DEĞİL

Mech Arena, çoğu 4G/LTE ağında rahatlıkla çalışır. Nerede olursanız olun yarışabilirsiniz. Birkaç dakika süren kısa savaşlar sayesinde hızlı robot ezme savaşlarına katılmak isteyenler veya FPS hayranları için harikadır.

LÜTFEN DİKKAT:

• Oyun içinde satın alınabilecek nesneler bulunur. Bazı ücretli nesneler, nesnenin türüne göre iade edilemeyebilir.
• Mech Arena; İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince (Basitleştirilmiş & Geleneksel), Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Ukraynaca, İspanyolca, Türkçe, Tagalogca, Tayca, Vietnamca, Endonezyaca ve Malayca dillerinde mevcuttur.

| BAĞLANTILAR |

Resmî internet sitesi: https://plarium.com/
Destek: arena.support@plarium.com
Topluluk: https://plarium.com/forum/en/mech-arena/
Gizlilik Politikası: https://plarium.com/en/legal/privacy-and-cookie-policy/
Kullanım Koşulları: https://plarium.com/en/legal/terms-of-use/
Gizlilik Talebi: https://plarium-dsr.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir