Meme Generator PRO APK v4.6482 (Paid)

4.6507
  • Ödeme
Memlerin dünyasına dalmaya ve bir meme ustası olmaya hazır mısın? Meme meraklılarının ve meme dünyasını keşfetmeye başlamak isteyen herkesin başvurulacak uygulaması Meme Generator'dan başka bir yere bakmayın.
Geliştirici
ZomboDroid
Yayınlandığı tarih
4 Mar 2013
Güncellendi
4 Ara 2023
Boyut
107.47 MB
Sürüm
4.6507
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

v4.6507
- New memes:
✓ George Santos Pointing At Whiteboard
✓ Please Say Sike
✓ Be Honest Beckham

Tanım

Memlerin dünyasına dalmaya ve bir meme ustası olmaya hazır mısın? Meme meraklılarının ve meme dünyasını keşfetmeye başlamak isteyen herkesin başvurulacak uygulaması Meme Generator'dan başka bir yere bakmayın.

Meme Generator'ın Temel Özellikleri:
🚀 Şablon Hazinesi: Size kolaylık sağlamak için dikkatlice kategorize edilmiş 2000'den fazla yüksek kaliteli meme şablonundan oluşan geniş bir koleksiyonu keşfedin. Klasik memlerden en yeni trendlere kadar her şeye sahibiz!

📷 Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın: Kendi resimleriniz veya GIF'lerinizle tamamen özel memler oluşturun. Motivasyonunuzu düşüren posterler, kolajlar veya son dakika haber meme'leri gibi seçenekler de dahil olmak üzere özel düzenlerle kontrolü elinize alın.

🎉 GIF Eğlencesi: Tenor'un kapsamlı GIF veritabanına erişimle GIF memleri dünyasına dalın. Meme oyununuz asla aynı olmayacak!

🔄 Her Hafta Yeni İçerik: Haftalık topluluk içerik güncellemelerinin keyfini çıkararak her zaman en son viral gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayın.

📲 Paylaş ve Kaydet: Eserlerinizi cihazınızdaki herhangi bir uygulama aracılığıyla arkadaşlarınızla kolayca paylaşın veya gelecekte gülmek üzere galerinize kaydedin.

🎨 Çıkartma Bonanza: Dahil edilen yüzlerce çıkartma arasından seçim yapın veya kendi özel çıkartmalarınızı oluşturmak için güçlü çıkartma düzenleme aracımızı kullanın.

🔥 Çekiştirin: Memlerinizi derin yağda kızartmak veya diğer komik efektleri uygulamak gibi memleri geliştiren özelliklerle bir miktar mizah ekleyin.

✍️ Çok Şey Anlatan Metin: Tamamen ayarlanabilir metinlerle memlerinizi özelleştirin – boyut, renk, yazı tipi, taslak, satır sayısı, hizalama ve daha fazlasını değiştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz 60'tan fazla yazı tipiyle olanaklar sonsuzdur!

📝 Çoklu Altyazı Sihri: Birden fazla altyazılı karmaşık modern veya klasik memler oluşturarak meme oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın.

🖼️ Çok Panelli Memler Oluşturun: Kaydedilmiş birden fazla memeyi tek, çok panelli mem şaheserinde birleştirin.

🖌️ Düzenleme ve Geliştirme: Görüntüleri kırpın, kenarlıklar ekleyin ve eserlerinize hassas bir şekilde ince ayar yapın.

📜 Hızlı Aramada Favoriler: Favori favorilerinizin bir listesini oluşturarak favori memlerinizi parmaklarınızın ucunda tutun.

🚫 Filigran Yok: Memlerinizin parlaması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle Meme Generator, kreasyonlarınızı filigransız tutar.

🔒 Gizliliğiniz Önemlidir: Meme Generator'ın gizliliğinize saygı duyduğunu bilerek içiniz rahat olsun. Paylaştığınız, oluşturduğunuz veya içe aktardığınız memleri otomatik olarak yüklemiyoruz. Verileriniz size aittir.

📊 Uygulama İyileştirme için Analizler: Uygulama kararlılığını ve genel deneyiminizi geliştirmek için yalnızca anonim analitik verileri topluyoruz. Kesinlikle hiçbir kişisel kullanıcı verisi toplamıyoruz.

🔥 Nemli Meme Ustalığı: Efsanevi Deep Fried memleri de dahil olmak üzere her türlü nemli meme formatını oluşturun.

SORUMLULUK REDDİ: Meme Generator, kullanıcı tarafından gönderilen içeriği gösterir ve resimlerde ve altyazılarda ifade edilen görüşler, ZomboDroid Ekibinin veya ortaklarının görüşlerini yansıtmayabilir.

Herhangi bir kaldırma talebiniz için lütfen zombodroid@gmail.com adresinden iletişime geçin.

Meme Generator ile bugün meme devrimine katılın ve kahkahalar başlasın!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir