MOD

Merge Archers (Unlimited Money)

v1.3.6
Yayınlandığı tarih
25 May 2022
Güncellendi
22 Oca 2024
Boyut
198.13 MB
Sürüm
v1.3.6
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kralın için savaşacaksın? Okunu tak, yayını ger, kale savunmasına hazırlan. İnternetin en iyi ok-yay oyunlarından biri bu. Okçuları bir araya getir, savaştan zaferle çık.

Bu sıra tabanlı 3D çöp adam okçuluk oyununda amacınız düşman ordusunu yenmek ve kalelerini ele geçirmek! Rakiplere nişan almak ve ok atmak için ekrana dokunun! Her dönüşü akıllıca kullanın ve bu ok savaşını kaybetmek istemiyorsanız kaçırmamaya çalışın.

Emrinde bir okçu kulesi var. Yükseltmek için benzer çöp adam okçularını birleştirin! Ne kadar gelişmiş okçu kahramanlar alırsan, düşmanlarını o kadar hızlı yenebilirsin.

Ok savaşını kazanmak için yay, top ve diğer silahları kullanın. Bu en iyi ok ve yay oyunlarından birinde, sayı olarak takımınızdan bile fazla olan düşman okçularını yok etmelisiniz!

Bu 3B okçuluk oyununu neden seveceksiniz:

– Eşsiz okçuluk mekaniği
– Heyecan verici birleştirme oyunu
– Zorlu seviyeler
– Birçok yay ustasını yenmek için
– Güzel 3D grafikler

Ne için bekliyorsun? Okçularınızı birleştirin, yay ustalarıyla savaşın ve düşman kalelerini ele geçirin! En iyi birleştirme ustası ol ve ilk denemede okçu ordularını yok et. En iyi ok ve yay oyunlarından birini ücretsiz oynayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir