Mimo APK v4.19 + MOD (Pro Unlocked)

4.22
Kod yazmayı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.8/5 Oylar: 483,053
Yayınlandığı tarih
19 Haz 2018
Güncellendi
24 Kas 2023
Boyut
50.63 MB
Sürüm
4.22
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Hey, future coders!

We have the technology, so we've improved some features by making them stronger, faster, and better.

🚀 Improved Courses: Explore new coding adventures in HTML, Python, JavaScript, and more. Get ready to level up!

⚡ Faster Learning: We tuned things up to make learning to code quicker and smoother. No more coding roadblocks!

Ready to code like a pro? Update now!

Tanım

Kod yazmayı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Kariyerinizi ilerletin, uygulamalar ve web siteleri geliştirin ve hatta bir developer (geliştirici) olun. Mimo ile bu yüzyılın en önemli becerilerinden birini her gün birkaç dakikanızı ayırarak öğrenebilirsiniz.
Öğrenmeye istekli milyonlarca kişi tarafından kullanılan Mimo; Python, JavaScript, HTML, SQL ve çok daha fazlası ile kod yazmaya başlamanın en kolay erişilebilir ve en etkili yoludur. Programlama kurslarımız ve derslerimiz daha önce kod yazma konusunda hiç bilgisi ve tecrübesi olmayanlar da dâhil herkes için uygundur.

Mimo kod yazmayı ve bilgisayar bilimlerini hemen öğrenmeye başlamanızı mümkün olan en kolay hâle getiriyor.

• Günlük rutininize uygun, çok zamanınızı almayacak programlama alıştırmalarını çözün
• Kodu çalıştırın ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz projeleri mobil olarak geliştirin
• Programlamayı kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta öğrenin
• Kod yazma görevleri ile pratik yapın
• Gerçek hayatta kullanabileceğiniz projelerin yer aldığı bir portföy oluşturun
• Kod yazma becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz bir sertifika alın
• Kod yazan milyonlarca kişinin yer aldığı bir topluluğa katılın

Mimo, en popüler programlama dillerini öğrenmenize ve kod yazma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak profesyonel bir şekilde tasarlanmış çok çeşitli eğitim programları sunuyor.

• Python dünyasına adımınızı atın ve kod yazma yolculuğunuza oldukça yaygın kullanılan ve temel bir programlama diliyle başlayın. Becerilerinizi geliştirmeye devam ettikçe kilidini açacağınız 2.600’den fazla kısa alıştırma, 53’ten fazla Konsept ve 32’den fazla Proje ile Python’u öğrenin.

• “Web geliştirme” yolunu seçerek HTML, CSS ve JavaScript ile web sitesi geliştirmeye hemen başlayın. Web Geliştirme yolculuğunuza 13.000’den fazla kısa alıştırma, 87’den fazla Konsept ve 62’den fazla Proje ile başlayın.

• SQL eğitim programı ile veri bilimine hemen giriş yapacak ve SQL ile verileri analiz etmeyi ve hatta Google ve Netflix’in web sitesi veya film önerileri sunmak için büyük veriyi nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Günde beş dakikadan daha kısa bir zaman ayırarak kod yazma dersleri alacak ve JavaScript, HTML, CSS, Python ve SQL’in temellerini öğreneceksiniz. Eğitim yolculuğunuz boyunca gerçek kodlar yazarak, mükemmele ulaşmak için pratik yaparak ve kendi proje portföyünüzü oluşturarak web siteleri ve uygulamalar geliştireceksiniz.

Mimo'nun interaktif eğitim programı ve çok zamanınızı almayacak kod yazma dersleri kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta kod yazmayı öğrenmeyi mümkün kılıyor: Kod yazma öğreticileri ve görevleri, birkaç dakikanızı ayırarak daha fazlasını keşfetmek için elinizin altında.

Tıpkı bir IDE gibi çalışan ve kodunuzu dilediğiniz yerde çalıştırmanıza, Mimo’nun kod yazma topluluğu ile rekabet etmenize, kod yazma görevlerini çözmenize, programlama dillerini öğrenmenize ve kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta çok daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan mobil kod düzenleyicimizde gerçek kodlar yazabilirsiniz!

• "Bu yolla günlük rutininiz içinde birkaç dakikanızı ayırabileceğiniz her an kod yazmayı öğrenebilirsiniz." – TechCrunch

• "Uygulama içindeki dersler, kod yazmayı yoğun geçen bir günün arasına sıkıştırmanızı kolaylaştırmak için ideal." – The New York Times

Programlama dilini ve veri bilimini Mimo kursları ile öğrenmeye başlamış kod yazan milyonlarca kişinin arasına katılırsanız, kişiselleştirilmiş kod yazma yolculuğunuz sırasında size yol göstermekten mutluluk duyarız.

Siz de kod yazabilirsiniz!

What users that learn HTML, JavaScript, Python, and SQL with the Mimo app say:
• "I’m teaching myself HTML and Javascript using Mimo. I’m about 80% of my way through this path, and I have to say Mimo is brilliant.", Choralriff
• "I started coding with Mimo a few days ago, and I already am understanding how webpages and other things are developed! I would definitely recommend this to anyone wanting to learn coding.", Perseus B.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir