Motionleap MOD APK (Pro Unlocked) v

1.4.0
Fotoğraflarınızı kolayca animasyonlu hale getirin! Sezgisel 3D foto editörü filtreler ve daha birçok özelliğiyle parmaklarınızın ucunda!
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 336,267
Geliştirici
Lightricks Ltd.
Yayınlandığı tarih
18 Haz 2019
Güncellendi
23 Oca 2024
Sürüm
1.4.0
Gereksinimler
7.1
İndirilenler
50.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Bug fixes.

Tanım

Fotoğraflarınızı kolayca animasyonlu hale getirin! Sezgisel 3D foto editörü filtreler ve daha birçok özelliğiyle parmaklarınızın ucunda!

Foto animasyonları ve düzenlemeleri, Lightricks (Lightleap, Videoleap, Facetune, Photoleap, ve birçok diğer uygulamanın geliştiricisi) tarafından tasarlanan Motionleap (eski adıyla Pixaloop) ile artık çok daha kolay! Üstelik Google Play 2019 Yılı En İyi Uygulamaları’ndan biri! Motionleap, Creative Kit (önceki adıyla Enlight) bünyesinde sunulmaktadır. Creative Kit’in harika foto editörü ile görüntüyü canlandırın!

Motionleap, herkesin kullanabileceği profesyonel bir foto editör uygulamasıdır. 3D fotoğraflar çekebilir, timelapse yapabilir, canlı fotoğraflar ve videolar üretebilir, renk efektleri ekleyebilirsiniz! Motionleap, foto montajlamalarınızı doğrudan Facebook, Instagram ve benzeri uygulamalarda paylaşma fırsatı sunar!

Motionleap öne çıkan özellikleri:

Kolayca 3D Fotoğraflar Oluşturun

Fotoğraflarınızı animasyonlu ve canlı 3D fotolar haline getirin: hareket ettirmek için okları kullanın, hızı seçin ve arka plan görüntüyü canlandırın. Yapay zeka ile donatılan foto ve renk efekt araçları uygulamalarınızı kolaylaştıracaktır!

Benzersiz Kaplama ve Efektler Ekleyin

Motionleap, durağan görüntülere eşsiz katman ve efektler montajlama yaparak takipçilerinizi ve arkadaşlarınızı şaşırtmanızı sağlar. Dilerseniz profesyonel animasyonlar dilerseniz de eğlenceli efektler ekleyebilirsiniz. Motionleap tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Motionleap, animasyonlu fotoğraf ve sinematografik efektlerle fotolarınızı canlı hale getirir. Dahası, tamamen ücretsiz animasyonlu fotoğraf programlarından biridir! Fotolara canlılık katın ve 3D efektlerle isterseniz ileri geri boomerang videoları veya GIFler oluşturun.

Foto Efekt Oluşturucu

Eşsiz foto efektleriyle görüntülere montajlama yapın ve onları canlandırın. Güçlü ve sezgisel uygulama parmaklarınızın ucunda. Harika filtreler ve efektler yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak ve canlı fotolar oluşturmanızı sağlayacaktır. Motionleap ile tek dokunuşla kusursuz dönüşümler yapabilir, kolayca 3D animasyonlu fotoları canlandırabileceksiniz.

Yaratıcı Foto Editörü

Yaratıcı fotoğraf programıyla görüntülerinize muhteşem efektler ekleyin, yepyeni videolar yaratın. Birçok filtre ve efektten dilediğinizi seçerek canlı videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Programa entegre foto fırçasını kullanarak kusursuz canlı 3D fotoğraflar oluşturabileceksiniz.

Dijital Başyapıtınız

Motionleap artistik, güçlü, kusursuz ve kullanımı kolay 3D animasyonlu foto araçlarıyla fotolarınızı kolayca canlandırmanızı sağlar. Gerçek zamanlı editör içinizdeki sanatçıyı kolaylıkla ortaya çıkaracak bir programdır. Motionleap arka plan dönüştürücü, 3D canlı, 3D hareketli, resim katmanları, editör efektleri, filtreler ve çok daha fazlası ile hareketli foto ve videolar montajlamanıza olanak tanır.

Kusursuz Foto Editörü ve Görüntü Animatörü

Sayısız efekt, katman ve animasyon aracıyla yaratıcılığınızı özgür bırakın. Canlı fotolardan muhteşem efektler yaratın ve benzersiz filtre ve efektlerle her görüntüyü canlandırın.

İlham mı arıyorsunuz? Sosyal medyada #Motionleap etiketinize göz atın ve gönderilere başlayın! 3D fotolarınızı, videolarınızı etiketleyin, en güzel olanları paylaşalım! Animasyonlu fotoğraflarınızı paylaşın ve sosyal ağınıza yepyeni bir renk katın!

Motionleap, birçok video ve fotoğraf düzenleyici çözümü sunan Lightricks Creative Suite (eski adıyla Quickshot) uygulamasıdır. Bu çözümlerden bazıları:

– Boosted, Pazarlama Videosu Programı
– Facetune2, Selfie Fotoğraf Editörü
– Lightleap, Fotoğraf Düzenleyici
– Videoleap, Video Edit Programı

Motionleap Kullanım Koşulları: https://static.lightricks.com/legal/terms-of-use.html
Motionleap Gizlilik Politikası: https://static.lightricks.com/legal/privacy-policy.html

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir