MOD

My Little Universe (Mod Menu)

v2.8.0
Yayınlandığı tarih
21 Eki 2021
Güncellendi
8 Şub 2024
Boyut
438.97 MB
Sürüm
v2.8.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

🌖 MY LITTLE UNIVERSE – YARATICI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Kendi küçük evreninde kaybol 👨‍🚀

Bir dünya yaratmak kolay değildir ancak bu heyecan verici gündelik dünya kurma macera oyununda öğreneceğin üzere kesinlikle çok eğlencelidir. Mükemmel gezegeni yapmak ⛏️ madencilik, üretim, ağaç kesme, kazma, döküm, inşaat ve biraz bahçecilik gerektirir ve tüm bunları, ilahi planına bir son vermeye niyetli ilkel canavarlarla 🐙 savaşırken yapmak zorunda kalacaksın.

Yalnızca bir kazma ve bileklerinin üstün gücünü kuşanarak, tanrının işini yapmaya başla ve yedi günden fazla bir süre boyunca yaratmaya devam edeceğin bu bağımlılık yapıcı, orijinal aksiyon oyununda bir harikalar dünyası inşa et.

TÜM DÜNYA SENİN ELİNDE! 🪐

🚀 Başlangıçta, bir roket gemisinde küçük turuncu bir adam vardı ve sonunda, sadece o minik turuncu ellerle inşa edilmiş muhteşem bir gezegen meydana gelecek. Madencilik yap, 15 farklı türde kaynak taopla ve onları ilahi ihsanının tadını çıkarabilecek görkemli bir gezegen cenneti yaratmak üzere sonsuz bilgelikle harca.

🚀 Nasıl ki Thor'un çekici, Neptün'ün üç başlı mızrağı varsa senin de bu oyunda canavarlarla savaşmada olduğu kadar kayaları parçalamada, madenleri kazmada ve altın madenciliği yapmada usta olan kuvvetli bir kazman var. İlahi üretkenliğini geliştirmek üzere kazmanı sekiz farklı seviyeye yükselt ve daha da fazla kaynak toplayarak inşa etmeye devam et.

🚀 Medeniyet senin gözetiminde gelişirken metal eritip maden işlemek maksadıyla sanayi tesisleri ve ilahi üretimlerinde sana yardımcı olması için sekiz farklı iyileştirme seviyesine sahip bir kazma ve canavar rakiplerine ilahi korkuyu salacak eşsiz Excalibur kılıcı dâhil olmak üzere sekiz çeşit silah üretebilirsin.

🚀 Gerçek gezegen cennetini yaratmak için gizemli yollarda ilerlerken inşa etmek, keşfetmek ve kendi çıkarın için kullanmak amacıyla 10 farklı oyun içi ortam türüyle genişlet ve çeşitlendir. Ancak canavarlara dikkat et; iğrenç kardan adamlar, düşmancıl entler ve uzaylı mantarsı düşmanlar dâhil 8 çeşit düşman, ilahi niyetlerini durdurmaya hazırdırlar.

🚀 Basit ama göz alıcı grafikler ve zengin bir ses düzeni, kendi yaratılış efsaneni yazdığın bu basit ama sürükleyici türler arası madencilik oyununun çekiciliğini artırır.

EYLEMLERİYLE BİR MELEK, KAVRAYIŞIYLA BİR TANRI! ☄️

Son zamanlarda tüm neşeni mi kaybettin? My Little Universe'de bolca eğlencenin yanı sıra saatlerce süren aksiyon ve macera bulacaksın. Bakir bir araziyi al ve onu, bir tanrıyı onun efendisi olduğu için gururlandıracak görkemli ve çiçek açan bir gezegene dönüştür. Kaz, doğra, üret, parçala, madencilik yap ve ilahi lütfa ve tamamen sana ait küçük bir evrene giden yolda savaş.

My Little Universe'i hemen indir ve tanrının işini üstlen!

Privacy Policy: https://say.games/privacy-policy
Terms of Use: https://say.games/terms-of-use

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir