MOD

My Perfect Hotel (Unlimited Money)

v1.8.5
Yayınlandığı tarih
11 Ağu 2022
Güncellendi
20 Şub 2024
Boyut
121.54 MB
Sürüm
v1.8.5
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

😍 SENİ TAMAMEN MEŞGUL EDECEK BİR OYUN

Hiç kendi otelini işletmeyi hayal ettin mi? Hedefinin bir konaklama imparatorluğu inşa etmek olduğu bu eğlenceli ve hızlı zaman yönetimi oyununda sıfırdan başlayarak konaklama sektörüne olan bağlılığını göster. Bu bağımlılık yapıcı ve eğlenceli rahat simülatörde otel müdürü olarak becerilerini göster, personele ve mülk geliştirmelerine akıllıca yatırımlar yap ve bir konaklama patronu olmak için canını dişine tak.

BİRİNCİ SINIF HİZMET 🎩

🧳 Zirveye tırman: Oyuna odaları tek başına temizleyen, resepsiyonda misafirleri karşılayan, ödemeleri ve bahşişleri toplayan ve banyolara tuvalet kağıdı yerleştiren sıradan bir belboy olarak başla. Banka bakiyen büyüdükçe otelindeki artan talebi karşılamak için odaları ve tesisleri yükselt, yeni personeller işe al. Misafirlerin rahat bir şekilde uyuyor olabilir ama azimli bir otel patronu için dinlenecek zaman yoktur.

🏨 Bir imparatorluk kur: Her biri beş yıldız mükemmelliğine erişmeden önce yapılacak birçok farklı ve eşsiz yükseltme içeren keşfedilecek ve genişletilecek birkaç otel var. Kıyıda, güzel dağlarda ve ormanın sakin derinliklerinde oteller aç. Her konumda müdür olarak yeterliğini sergileyerek yeni ve daha büyük bir mülke terfi ol, gerçek bir otel patronu olma yoluna devam et. Her otelin kendi tarzı ve atmosferi de vardır.

🔑 Devam et: Bu yüksek riskli endüstride başarılı olmak istiyorsan mülkünde acele etmeden dolaşamazsın. Daha hızlı çalışıp müşterilerinin ihtiyacı olan tüm hizmetleri çabucak karşılamak için kendinin ve çalışanlarının hareket hızını yükselt, böylece gelirin de artar.

💰 Cevap imkânlarda yatıyor: Bu eğlenceli simülatörde otellerinin tüm mevcut tesis imkânlarına sahip olduğundan emin olarak kârını en üst düzeye çıkar ve daha fazla yatırım fonu elde et. İlk adım banyolar ama sıkı çalışırsan kısa zamanda mülklerine otomatlar, restoranlar, park alanları ve yüzme havuzları ekleyebilirsin. Misafirler her tesise ekstra ücret ödeyerek gelirini artırır. Fakat her tesis için personel de gerektiğini unutma, o yüzden işe alım yap yoksa her hizmet imkânının önünde sırada bekleyen sinirli müşterilerle ilgilenmekle meşgul olursun.

👔 İnsan kaynakları: Her tesisi işletmek de emek ister: Banyolarda tuvalet kağıdı eksik olmamalı, misafirlerin park alanına erişimi olmalı, restoranlarda müşterilere servis yapılmalı ve onlar yedikten sonra her masa temizlenmeli, havuzda devamlı temiz havlu olmalı ve şezlonglara çekidüzen verilmeli. Hepsini tek başına yapacak vaktin olmayacak, o yüzden yeni personel işe al yoksa sırada sinirli misafirlerin olacak.

🎀 Büyük tasarımlar: Misafirlerin mülkündeki deneyimini iyileştirmek için otelini geliştir ve her konumda farklı oda tasarımları seç. Bu sürükleyici simülatörde sadece müdür değil aynı zamanda tasarımcısı da olacaksın!

BEŞ YILDIZLIK EĞLENCE

Özgün, oynaması basit ve uzun saatler boyunca eğlence sunan bir zaman yönetimi oyunu mu arıyorsun? Hızlı konaklama dünyasına dal ve müdür, yatırımcı, tasarımcı olarak becerilerini geliştir.

My Perfect Hotel'i hemen indir ve bir konaklama imparatorluğu inşa etmek için işe koyul.

Privacy Policy: https://say.games/privacy-policy
Terms of Use: https://say.games/terms-of-use

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir