MOD

My Town World (Unlocked All)

v1.0.52
Yayınlandığı tarih
24 Ara 2021
Güncellendi
18 Oca 2024
Boyut
1.21 GB
Sürüm
v1.0.52
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

My Town World – Mega kızlar ve erkekler için oyuncak bebek evi oyunu! Oyun evlerini keşfet ve tüm My Town ve My City oyuncak bebek karakterlerine sahip ol.

TÜM MY TOWN VE MY CITY OYUN EVLERİ TEK BİR YERDE

Tüm evlerin kilidini aç, Bir mega haritayı keşfet ve en sevdiğin oyuncak bebek karakterler ile oyna. Kızlar ve erkekler için kilidi açılacak 200+ oyun evi ve 100+ oyuncak bebek karakteri. Her oyun evi, yeni bir oyun gibi! Çocuklar için oyuncak bebek evi oyunlarımız, çocukların yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirmek için hazırlandı.

My Town Mega World, kızlar ve erkekler için dünyanın en büyük oyuncak bebek oyunu! Karakterleri oyundan oyuna taşı, evlerin kilidini aç ve aileler ile tanış! Büyük bir şehri keşfederek hikayeler yarat! Polis veya doktor ol, okula git, şehri yangından koru ve çok daha fazlasını yap!

200+ OYUN EVİ | 100+ KARAKTER

My Town World, 200+ oyun evi ve 100+karakter sunuyor! Mega World keşfine hazır ol – My Town ve My City serisinden en sevdiğin oyun evlerini bulabileceğin mega bir haritan olacak. Her oyun evi, yeni bir oyun gibi! Tüm evleri ziyaret et, tüm aileler ile tanış ve karakterleri istediğin kadar gezdir! Kızlar için oyuncak bebek oyunlarımızı oynarken her şey ile etkileşim kur. Mega World seni bekliyor!

MY TOWN MEGA WORLD

● Tüm My Town ve My City oyunlarını haritada göreceksin!
● 200+ oyun evi
● 100+ oyuncak bebek karakter
● Tüm evler ile etkileşim kur
● Mega World içindeki diğer mekanlara karakterleri taşı
● Evcil Hayvanlar, Eşyalar, Mekanlar
● Hava Durumunu Değiştir: Karlı, Güneşli, Yağmurlu, Sisli
● Oyuncak bebeklerin yaşamlarını yönet, kurallar belirle
● HER AY YENİ bir ev ekle
● Oyuncak bebekleri istediğin gibi özelleştir
● Kızlar ve erkekler için My Town oyuncak bebek evi oyunları

HER AY YENİ BİR OYUNCAK BEBEK EVİ!

Yeni oyun evleri ve aileler ile tanışmanın heyecanını yaşa! Hastane, Otel, Okul, Kumsal ve diğer evlerin kilidini aç! Hava durumunu değiştir: Karlı, Rüzgarlı, Güneşli veya Yağmurlu… Gündüz veya Gece… Her oyun evinde kızları ve erkekleri farklı şeyler bekliyor: yeni karakterler, giysiler, yeni ev süslemeleri ve odalar. En iyi çocuklar için oyuncak bebek oyunları ile neşelen!

KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN BÜYÜK BİR MEGA WORLD HARİTASI

Polis, Doktor veya 100+ My Town World karakterinden biri ol! İtfaiyeci rolünü oyna ve bu Mega World’ü yangından koru! Hem kız hem de erkek çocukların yaratıcılıklarını gösterebilecekleri harika bir oyuncak bebek evi oyunu. My Town ve My City karakterleri ekleyerek bir Mega World ve çocuklara keşfedecekleri bir Mega World sunar. Her aile evi, yeni bir oyun gibi.

OYUNCAK BEBEK OYUNLARIMIZ ÇOCUKLARIN YARATICILIĞINI GELİŞTİRİR

Çocuklar oyuncak bebekler ile oynayarak hayal güçlerini ve mantıklarını geliştirebilir. Çocukların eğlenmesini ve aynı zamanda yaratıcılıklarını geliştirmesini sağlayan aile oyunları üretiyoruz. Yarattığımız tüm karakterler dostluk aşılar. Mega Town – Mega Eğlence!

MY TOWN EV – ÜCRETSİZ MY CITY EV

Ücretsiz 2 oyun evi ve karakter! Aile oyunları oyna ve tüm oyuncak bebekler ile eğlenceli saatler geçir. Yarattığımız Mega World, her yaştan kız ve erkek çocuklar için harika bir oyuncak bebek oyunu!

KARAKTERLERİ ÖZELLEŞTİR

Oyuncak bebekleri ve karakterleri istediğin gibi giydir! Farkı bir stil seç veya karakterlerini kuaföre götür ve saç modellerini değiştir! Tüm oyun evleri birbirine bağlı olduğu için karakterleri bir oyun evinden diğerine geçirebilirsin. Dünyayı keşfet ve oyuncak bebek evlerine git. Örneğin, HAVAALANI, OKUL, HASTANE… Tüm My Town ve My City oyunlarının kilidini aç.

KIZLAR VE ERKEKLER İÇİN MEGA WORLD

Hikayelerini yarat ve paylaş! Bize söyle: Yeni oyunda hangi oyun evi veya hangi karakterler olsun istersin?

MY TOWN OYUN STÜDYOSU

My Town oyun stüdyosu, kız ve erkek çocukların oyunlar oynaması için dijital oyun evleri ve karakterler tasarlar. My Town Mega World’de çocuklar için 200+ ev ve 100+ oyuncak bebek var. Oyunlar arasında istediğin gibi karakter taşı ve doya doya eğlen!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir