MOD

No Limit Drag Racing 2 (Unlimited Money & Gold)

v1.9.9
Yayınlandığı tarih
2 May 2021
Güncellendi
11 Oca 2024
Boyut
298.78 MB
Sürüm
v1.9.9
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Drag yarış oyunlarının OG'si geri döndü ve her zamankinden daha iyi! No Limit 2.0, orijinal oyunu harika yapan her şeyi aldı ve kadranı 11'e çevirdi – daha fazla ayar, daha fazla kişiselleştirme, daha iyi fizik, daha iyi mekanik ve orijinal oyunun sahip olabileceğinden daha fazla içerik.

FACEBOOK'TA BİZİ GİBİ:
http://facebook.com/NoLimitDragRacing

Not: Uygulama yepyeni, bir hata bulursanız lütfen olumsuz bir inceleme bırakmadan önce düzeltmem için bana bir şans verin.

ÖZELLİKLERİ

ARAÇLARINIZ İÇİN TAM ÖZELLEŞTİRME
Limitsiz, aracınızın görünümü üzerinde tam kontrol sağlar: Özel boya, kaplamalar, çıkartmalar, jantlar, gövde kitleri – liste uzayıp gidiyor. Milyonlarca farklı kombinasyon vardır ve bu, arabanızı istediğiniz gibi almanızı sağlar.

ARABA GÖSTERİLERİ
Yolculuğunla gurur mu duyuyorsun? Araba şovumuza girin ve ödüller için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla yarışın!

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU
Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden diğer yarışçıları oynayın. Yine de dikkatli olun – bu oyunda bazı hızlı insanlar var!

ARACINIZI AYARLAYIN
No Limit'te, aracınızın vites, devir sınırlayıcı, süspansiyon, zamanlama, yakıt dağıtımı, hızlanma ve kalkış kontrolü üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Dahil edilen dyno, yapılan değişiklikleri test etmenize ve doğru yöne gittiğinizden emin olmanıza olanak tanır! Ayar neredeyse sınırsızdır – Kısa arkası olan uzun bir birinci vitesi kullanmak ister misiniz? Yapabilirsin! Sınırlayıcıyı başlatmak ister misiniz? Yapabilirsin! Ayarlama özellikleri o kadar derindir ki, tekerlek çubuğunuzun yerden ne kadar yüksekte olduğunu bile ayarlayabilirsiniz!

DEĞİŞİKLİKLER
Limitsiz'de, stok bir arabada uzun süre koşarak hayatta kalamazsınız. Farklı motor blokları, girişler, supap dizileri, egzozlar, lastikler vb. ile yükseltme yapın… Arabanızı değiştirirken, her değişiklik arabanızın kabiliyetini biraz değiştirdiği için ayarlarınızı takip etmeniz gerekecek. En yüksek performansta kalmak için, melodinizi sürekli olarak test ettiğinizden ve ince ayar yaptığınızdan emin olun.

BEDAVA
Limitsiz Drag Yarışı reklam desteklidir ve indirmek tamamen ücretsizdir. Reklamları devre dışı bırakmak istiyorsanız tek yapmanız gereken oyun içerisinden altın satın almak. Oyunda *HERHANGİ* bir altın alımı ile reklamlar devre dışı bırakılacak!

Gizlilik Politikası:
http://www.battlecreekgames.com/nlprivacy.htm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir