MOD

Nova Launcher MOD APK (Prime Unlocked)

v8.0.10
Yayınlandığı tarih
23 Şub 2012
Güncellendi
13 Ara 2023
Boyut
13.41 MB
Sürüm
v8.0.10
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Nova Launcher güçlü, özelleştirilebilir ve çok yönlü bir ana ekran değişimidir. Nova, ana ekranlarınızı geliştirmek için gelişmiş özellikler sunar ancak yine de herkes için mükemmel, kullanıcı dostu bir seçim olmaya devam etmektedir. İster ana ekranlarınızı tamamen elden geçirmek isteyin, ister daha temiz, daha hızlı bir ana sayfa başlatıcısı arıyor olun, cevap Nova'dır.
• En Yeni Özellikler: Nova, en yeni Android başlatıcı özelliklerini diğer tüm telefonlara getiriyor.
• Özel Simge Temaları: Nova, Play Store'da bulunan binlerce simge temasını destekler.
• Gece Modu ve Koyu Tema: Gece modunun belirli bir zamanda otomatik olarak açılmasını sağlayın veya yalnızca karanlık bir tema için açık bırakın.
• Özelleştirilebilir Uygulama Çekmecesi: Dikey veya yatay kaydırma, sayfa efektleri ve kart veya sürükleyici seçenekler, uygulama çekmecesinde bulabileceğiniz şeylerden yalnızca birkaçıdır.
• Alt Izgara Konumlandırma: Simgeleri ve widget'ları ızgara hücreleri arasına yerleştirme yeteneği sayesinde, Nova ile diğer başlatıcıların çoğuyla mümkün olmayan bir şekilde hassas bir his ve düzen elde etmek kolaydır.
• Yedekleme ve Geri Yükleme: Nova'nın yedekleme ve geri yükleme özelliği sayesinde telefondan telefona geçmek veya yeni ana ekran kurulumlarını denemek çok kolaydır. Yedeklemeler yerel olarak depolanabilir veya kolay aktarım için buluta kaydedilebilir.
• Hız: Nova, eski telefonlarda bile hızlı ve akıcı bir his uyandıracak akıcı ve canlı animasyonlarla son derece optimize edilmiştir.

Nova Launcher Prime ile daha fazlasını yapın
Nova Launcher Prime ile Nova Launcher'ın tüm potansiyelini ortaya çıkarın:

• Hareketler: Özel komutları yürütmek için ana ekranda hızlıca kaydırın, sıkıştırın, iki kez dokunun ve daha fazlasını yapın.
• Uygulama Çekmecesi Grupları: Son derece düzenli bir his için uygulama çekmecesinde özel sekmeler veya klasörler oluşturun.
• Uygulamaları Gizle: Uygulamaları kaldırmadan uygulama çekmecesinden kaldırın.
• Özel Simge Kaydırma Hareketleri: Özel eylemler için ana ekran simgelerine veya klasörlerine kaydırma hareketleri atayın.
• …ve daha fazlası. Daha fazla kaydırma efekti, okunmamış sayımlar ve diğerleri.

Bu uygulama, masaüstü hareketleri gibi belirli sistem işlevlerini daha erişilebilir hale getirmeye yönelik isteğe bağlı destek için Erişilebilirlik Hizmeti iznini kullanır. Örneğin ekranı kapatmak veya Son Kullanılanlar ekranını açmak. Nova, yapılandırmanız için gerekliyse bunu etkinleştirmenizi otomatik olarak isteyecektir; çoğu durumda gerekli değildir! Erişilebilirlik Hizmeti'nden hiçbir veri toplanmaz; yalnızca sistem eylemlerini başlatmak için kullanılır.

Bu uygulama, isteğe bağlı ekran kapatma/kilitleme işlevi için Cihaz Yöneticisi iznini kullanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir