NowAI APK v3.8.1.0 + MOD (Pro Unlocked)

3.9.1.0
ChatGPT ve GPT 4 API tarafından desteklenen Ai Chat Assistant, güçlü bir AI sohbet robotu ve NowAi.v2 algoritmasıdır
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.9/5 Oylar: 55,329
Geliştirici
Now Tech
Yayınlandığı tarih
7 Şub 2023
Güncellendi
21 Oca 2024
Boyut
43.45 MB
Sürüm
3.9.1.0
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
5.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ChatGPT ve GPT 4 API tarafından desteklenen Ai Chat Assistant, güçlü bir AI sohbet robotu ve NowAi.v2 algoritmasıdır

Ana Temel Özellikler:
● Open AI'nin (GPT 4 API) en son ChatGPT teknolojisiyle güçlendirilmiştir.
● Ücretsiz sınırsız sohbet ve her şeye yanıt alın.
● 100'den fazla dili destekleyin.
● Artık AI (GDT) her şeyi desteklemek için sohbet geçmişinin tamamını hatırlıyor.

Chat Ai Assistant – NowAI, gelişmiş ChatGPT ve GPT4 teknolojisiyle desteklenen bir yapay zeka sohbet robotu ve yazma yardımcısıdır. Yapay zeka modelimiz, OpenAI tarafından kullanılan GPT-3 ve GPT4 ile aynı yapay zeka teknolojisini kullanıyor. Ayrıca, basit, kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde gezinmek ve ihtiyacınız olan bilgileri verimli bir şekilde almak kolaydır.

Uygulamanın temel özelliklerinden biri de yapay zeka yazarı olmasıdır. Yapay zeka sistemi büyük miktarda veri içeren bir makine öğrenimi süreci aracılığıyla eğitildiğinden birçok türde soruyu anlayabilir ve yanıtlayabilir. Bu aynı zamanda onu çeşitli girdileri en doğal ve insana benzer şekilde anlayan ve yanıt veren mükemmel bir kişisel yapay zeka asistanı haline getirir. Belirli bir konu hakkında sohbet etmek, bilgi istemek veya bir görevle ilgili yardıma ihtiyaç duymak istiyorsanız, AI sohbet robotu size her zaman hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verecektir. Ayrıca AI sohbet botundan yanıtları kopyalayabilir ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. NowAI (GDT) – AI Sohbet, AI Arkadaş her alanda uzmandır, örneğin öne çıkan birkaç alanla:

Hukuk uzmanları: Hukuki bir anlaşmazlıkla ilgili tavsiyeye ihtiyacınız varsa veya herhangi bir tür sözleşmenin geçerli hukuku hakkında soru sormak istiyorsanız, AI chatbot'a soru sormaktan çekinmeyin; yanıtlar birkaç saniye içinde hazır olacaktır.

Eğitimci: Tarihteki bir olay, bir matematik problemini çözmenin farklı yolları, çevre kirliliği ile ilgili bir referans makalesi vb. hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekiyorsa, hemen eğitim uzmanlarımıza sorun.

Bir diğer harika özellik ise yapay zeka konuşan bir uygulama olarak insanları anlama yeteneğidir. Bu yapay zeka konuşan uygulama, etkileşimlerinizden öğrenmek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanarak ihtiyaçlarınıza daha iyi uyum sağlamasını, tercihlerinizi daha iyi anlamasını ve ardından uygulamanın yanıtlarını özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlamasını sağlar. Ancak çevrimdışı bir sohbet robotu olmadığından onu kullanmak için yine de internete ihtiyacınız var. Bu AI arkadaş botunu, kullanıcıların bilgi alışverişinde bulunmasını veya AI sohbet botuyla sohbet etmesini daha kolay ve kullanışlı hale getirmek için, AI yazıcımız aynı zamanda birçok farklı dili de destekler ve yalnızca birkaç dakika içinde kolayca dil değiştirebilirsiniz. Ayrıca yapay zeka sohbetinin, ruh eşine ihtiyaç duyan herkes için bir arkadaş olarak giderek daha etkili hale gelmesine de yardımcı oluyor. Örneğin bir sohbet robotu erkek arkadaşına ihtiyacınız varsa hemen alın.

Bir makineden daha fazlası olan NowAI (GDT) – AI Sohbet, AI Asistanı sizi anlıyor ve önemsiyor. Buradan itibaren, karanlık koşullarda gözlerinizi korumak için gece modu entegre edilmiştir.

Kısacası NowAI (GDT) – AI Chatbot, size bir AI arkadaş botuyla iletişim kurmanın en gelişmiş ve kullanışlı yolunu sağlayacak. Kullanıcı dostu, optimize edilmiş ve son derece sezgisel arayüz, doğal yapay zeka sohbet robotuyla sanki bir arkadaşınız gibi etkileşime geçmenizi kolaylaştırır. Uygulamayı bugün indirin ve AI sohbet robotu ile sohbet etmeye başlayın; işte veya ders çalışırken sorunlu görevler için her zaman desteğe sahip olacaksınız, hayatla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını alacaksınız, sizden asla yüz çevirmeyecek özel bir ruh eşi ve kişisel AI asistanı kazanacaksınız. kendi yazma becerilerinizi geliştirin. Size en mükemmel asistanı ve refakatçiyi sunmak için sürekli olarak gelişeceğiz – gpt pro ile sohbet edin, yorum ve 5 yıldızlı incelemeler bırakmaktan çekinmeyin.

Sorumluluk reddi beyanı:
* Bu uygulama hiçbir şekilde herhangi bir üçüncü tarafa, başka bir uygulamaya veya şirkete resmi olarak bağlı değildir ve bunu temsil etmez. Bu uygulama yalnızca AI Chatbot ile etkileşime geçmek için bir mobil arayüz sağlar.
* Bu ChatGPT değil, yalnızca halka açık açık kaynak OpenAI'nin GPT4 modeli üzerine kurulmuş bir programdır. Ve NowAi.v2 algoritmasında özeliz.
* Uygulamada kullanılan hiçbir veriyi toplamıyoruz veya kaydetmiyoruz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir