PhotoFix MOD APK (Premium Unlocked) v3.1.1

3.1.4
PhotoFix ile eski, bulanık, pikselli, hasarlı fotoğraflarınızı High Definition'a dönüştürün. Herhangi bir fotoğrafı tek tıklamayla yüksek kaliteli çözünürlükle %200, %400, %800 oranında yükseltin. Gerçek sihir gibi kırık ve eski bulanık fotoğrafları onarın.
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.8/5 Oylar: 11,588
Geliştirici
Magic AI
Yayınlandığı tarih
8 Haz 2022
Güncellendi
15 Ara 2023
Boyut
24.51 MB
Sürüm
3.1.4
Gereksinimler
6.0
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PhotoFix ile eski, bulanık, pikselli, hasarlı fotoğraflarınızı High Definition'a dönüştürün. Herhangi bir fotoğrafı tek tıklamayla yüksek kaliteli çözünürlükle %200, %400, %800 oranında yükseltin. Gerçek sihir gibi kırık ve eski bulanık fotoğrafları onarın.

PhotoFix, eski ve net olmayan albüm fotoğraflarını HD Kamera ile en son fotoğraflara benzeyecek şekilde yükseltmek için kullanımı kolay tek dokunuşla fotoğraf düzenleyicidir. Photo Enhancer sonuçları, Photo Cleaner gibi eski fotoğraflara bir rötuş gibi geliyor. Fotoğraf Kalitesini Yükseltmek artık çok kolay. Fotoğrafları yüksek çözünürlüklü aralıkta zenginleştirecek HDR Filtreleri sağlıyoruz. Artık eski fotoğrafları geri yükleyebilirsiniz. Bulanık fotoğrafları daha önce hiç olmadığı kadar düzeltin ve iyileştirin!

Tek dokunuşla yüz güzelliğini iyileştiren Portre fotoğrafı geliştirme için yeni Güzelleştirme özelliğini deneyin. Eski anıları sosyal medyaya yükleyip paylaşabilmek için Resim Kalitesini iyileştirin. Photo Enhance uygulaması, düşük kaliteli fotoğraflara yüksek çözünürlüklü sonuçlar vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Sadece bu değil, son fotoğraflardan herhangi birini 1 dokunuşla çok daha yüksek çözünürlüğe yükseltebilirsiniz.

PhotoFix Özellikleri:

• Yükseltmek ve kalitesini artırmak istediğiniz Fotoğrafı seçin
• Piksellerini iyileştirmek istediğiniz herhangi bir fotoğraf için Kullanıcı Geliştirme özelliği, Çözünürlüğü 2x, 4x, 8x olarak artırın
• Portrelerinizi güzelleştirmek için fotoğraftaki Yüz iyileştirmelerine odaklanan Güzelleştirme özelliğini kullanın
• Fotoğraflarda daha yüksek kontrast çözünürlüğü sağlamak için HDR'yi kullanın, Fotoğraflardaki bulanıklığı ve paraziti kaldırın
• Eski fotoğrafları, siyah beyaz fotoğrafları renkliye dönüştürmek için Renklendirme özelliğini kullanın
• Fotoğrafları 2x ve 4x'e kadar iyileştirin. Bulanık, eski, düşük kaliteli, gürültülü fotoğrafları düzenleyin
• Portre geliştirmeyi kullanarak fotoğraflarda Yüzünüzü geliştirin
• Eski ve çizik fotoğraflara hayat verin ve onlara renklendirme efekti verin
• Odaklanmamış fotoğrafları netleştirin ve bulanıklığı giderin ve fotoğraflara hayat verin

Fotoğraf Geliştirici ve PhotoFix:

Photo Enhancer, tek dokunuşta son teknoloji Yapay Zeka kullanarak bulanık, gürültülü, daha düşük çözünürlüklü fotoğrafları düzeltmeye yardımcı olur. Gürültülü sıkıştırılmış görüntülerinizi getirin ve Photofix ile yüksek kaliteli HD Fotoğraflar yapın. Eski fotoğrafların renklendirilmesini ve yüksek kaliteli kamerayla çekildiklerinde onlara canlılık vermesini isteyin. Yeniden renklendirme özelliğini kullanarak eski fotoğraf anılarınızı canlandırın. Eski fotoğraf piksellerinin sayısını yüksek kaliteye yükseltin.

photoFix Photo geliştirici ile yüksek çözünürlüklü görüntünüzü oluşturabilir, yüzünüzü yeniden yapılandırabilir, gürültüyü giderebilir, koyu lekeleri gerçek cilde dönüştürebilir, yara izlerini temizleyebilir, sivilceleri temizleyebilir, kırışıklıkları giderebilir, hasar görmüş eski anıların fotoğraflarını geri yükleyebilir ve çocukluk kardeş fotoğraflarınızı siyah beyaz yapabilirsiniz. renkli fotoğraflara. DSLR olmadan PhotoFix'teki tüm güzellik ve temizleme özelliklerini alabilir ve grup fotoğraflarınızı, özçekimlerinizi sosyal medya hesabına yüklemek için güzel ve çekici hale getirebilir ve fotoğraflara sınırsız harika yorumlar alabilirsiniz.

Bu Fotoğraf İyileştirici ve Fotoğraf düzeltmesiyle eski fotoğraflarınızın anında

Photo Eenhancer, fotoğraf kalitesini yükseltmek için Android telefonunuzda ihtiyaç duyacağınız 1 dokunmatik düzenleme uygulamasıdır. Bu, her tür kullanıcı için özel olarak tasarlanmıştır, kullanımı basit ve eğlencelidir.

Fotoğraf geliştirici ve PhotoFix ile çalışmalarınızı Facebook, Whatsapp, Instagram vb.'de yayınlayabilir ve arkadaşlarınızı vb. etkileyebilirsiniz. Photo Editor, Vyro.ai tarafından sunulan en basit ama en kullanışlı Pic editörüdür. Herhangi bir öneriniz veya endişeniz varsa, bize E-posta ile bildirmekten çekinmeyin: contact@vyro.ai

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir