MOD

Pocket ZONE (Unlimited Money)

v1.127
Yayınlandığı tarih
17 Şub 2022
Güncellendi
27 Oca 2024
Boyut
47.61 MB
Sürüm
v1.127
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pocket Survivor, Pocket Survivor 2, Pocket Survivor: Expansion'ın geliştiricilerinden yeni kooperatif hayatta kalma oyunu, metin arayışı ve RPG, olay görselleştirme ve yüzlerce farklı karakter animasyonu yönünde benzeri görülmemiş bir nükleer bağımlılık karışımı seviyesine ulaştı!

Çernobil Hariç Tutma Bölgesinin iz sürücülerinin en iyi hayatta kalma ortamının simbiyozundan ve Fallout ve Wasteland dünyasının ruhuna uygun klasik bir RPG olan Rol Oynama Sisteminden sıra dışı oynanışın eşsiz bir karışımı!

Artefaktlar ve mutantlar, maceracılar ve haydutlar, iyi düşünülmüş bir rol yapma sınıfları ve becerileri sistemi ile oyunda sonsuz oluşturulmuş olaylar ve aynı zamanda Zone'un acımasız dünyasında tek başına hayatta kalmanın tarif edilemez bir atmosferi!

– Bölge sana meydan okuyor! Onun güçlü kucağında bir gün bile hayatta kalabilir misin?

– Amacınız hayatta kalmak ve inanılmaz derecede zengin olmak!

– Çernobil nükleer santralini görün ve efsanevi Wishmaster'ın yardımıyla en içteki hayalinizi gerçekleştirin.

Ya da belki sadece megalopolislerin gri ve sıkıcı hayatından uzaklaşmak ve bir insanın onu yutmayı hayal eden agresif bir ortamla tekrar yalnız kaldığı yeryüzünün çorak topraklarında dolaşmak mı istiyorsunuz?

Oyunun özellikleri:

☢ Yüzlerce görsel vücut parçasından ve yüksek kaliteli RPG'den kendi Kahramanınızı yaratın – karakter sınıflarının rol yapma sistemi ve onların beceri ve yetenekleri

☢ On benzersiz konumla Bölgenin geniş ayrıntılı haritası.

☢ Bulunan eşyaları gerçek oyuncular ve arkadaşlar arasında takas etme ve takas etme yeteneği.

☢ Fallout ve Stalker serilerinden ilham alan en iyi RPG bileşenine sahip, gerçek hayattaki bir mobil hayatta kalma sistemi

☢ Sonucu yalnızca seçiminize ve hayatta kalma şansınızı doğrudan etkileyen dış faktörlere bağlı olan ilginç rastgele metin olayları.

☢ Bölgenin anormal dünyasının agresif ortamını ararken ve bunlarla yüzleşirken karmaşık ve iyi düşünülmüş bir ganimet sistemi ve yüzden fazla rastgele olay.

☢ Efsanevi ve efsanevi öğeler de dahil olmak üzere 100'den fazla farklı türde silah, zırh, kask, sırt çantası ve kostüm!

☢ Eserler ve onları donatma yeteneği, oynanışa çeşitlilik katacaktır.

☢ Önceki bölümlerin ruhundaki gerçek radyo avcıları, bu anormal dünyada moral yükseltmeye ve hayatta kalmaya yardımcı olacak!

☢ Gerçek hayatta kalma simülasyonu. Yemek yemeniz, içmeniz, dinlenmeniz, uyumanız ve yaralanmaları ve hastalıkları iyileştirmeniz gerekir.

☢ Doğrudan, doğrusal bir olay örgüsünün olmaması ve Bölge dünyasını ve iz sürücülerini dolaylı olaylarla inceleme yeteneği.

☢ STALKER Shadow of Chernobyl, Call of Pripyat, Clear Sky, Metro 2033, Fallout, Exodus gibi oyunların hayranıysanız bu oyun tam size göre!

Bir takipçi olarak oynayın – kendisini kıyamet sonrası zorlu koşullarda bulan ve var olmaya uygun olmayan bir dünyada hayatta kalmasına yardım eden Çernobil Bölgesi Kahramanı!

Ek Bilgiler:

Oyun geliştirme aşamasındadır ve çalışmalar iki bağımsız geliştirici tarafından büyük bir hevesle yapılır. Hatalar veya hatalar bulursanız, postaya yazın:

– hactroennamanevr@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir