Race Master 3D MOD APK (Unlimited Money) v4.1.3

3.6.3
🏎️ Race Master 3D: Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış oyunu
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
3.9/5 Oylar: 2,010,246
Geliştirici
SayGames Ltd
Yayınlandığı tarih
7 Ağu 2021
Güncellendi
28 Ara 2023
Sürüm
3.6.3
Gereksinimler
7.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

-Bug Fixes

Tanım

🏎️ Race Master 3D: Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış oyunu

Bir sonraki dönüşte seni neler beklediğini gerçekten bilmediğin bu saçma derecede eğlenceli yarış oyununda parmağını ekrandan ayırma ve her şeye hazır ol. Sürüşüne ince ayar yap, ayağını gazdan çekme, sonsuz engellerden kaçın ve beklenmedik yeni şeyler sunan süper hızlı, heyecan verici, saykedelik yarışlarda senin kadar çılgın rakipleri yoldan çıkarmaya çalış. Hız ihtiyacını hissediyor musun?

Çılgın olduğu kadar sezgisel de olan bu yarış oyununda hız, drama, harika arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksin.

🏁 YARIŞI COŞTUR… 🏁

🥇 Takip etmesi zor: Baş döndürücü hızda yarışmak için çok çeşitli yüzeylere ve engellere sahip 33 eşsiz seviye Ayrıca özel olarak tasarlanmış arabalarda 8 farklı boss, sürüşünü tüyler ürpertici hale getirmeye hazır.

🥇Tüm dünyada yarış: 14 farklı neon aydınlatmaya sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı parkur özelliklerine ve bol ayrıntılı arka plana sahip 7 farklı konumla dışarıda izleyecek her zaman bir şey var.

🥇Garajında neler var? Oyundaki seviyelerde yarışırken toplayabileceğin ve özelleştirebileceğin 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye oyna, arabanın motorunu en yüksek hıza, hızlanmaya ve yol tutuşuna ayarla. İlgi çekici aksesuarlar ekle aracını süslemek için 15 farklı boyadan seç.

🥇 Kükreyişimi Dinle: Yüksek performanslı motorun gürlemesi, lastik gıcırtısı var çarpışan metallerin sesi varken kimin müziğe ihtiyacı olur ki? Race Master 3D’nin zengin ses dünyasının, basit ama çarpıcı grafiklerinin ve pistte her durduğunda ya da ani fren attığında kemiklerini titretecek muazzam çarpışma efektlerinin keyfini çıkart.

🔥 SON CEP YARIŞÇISI 🔥

Oynaması kolay, gerçek bir sürüş zorluğu sağlayan, heyecan ve sonsuz çeşitlilik sunan, havalı arabaları ve tehlikeli rakipleri olan, hepsi birkaç dakika içinde olup biten hızlı ve öfkeli yarışlara sahip bir yarış oyunu mu arıyorsun?

Race Master 3D'yi cebinde tutarak her zaman ve her yerde harika sürüş heyecanına erişebilecek, pistte çılgınca renkli bir kasırga gibi üzerinize hızla gelen bir dizi gerçeküstü ve zorlayıcı engele rağmen tekrar tekrar podyuma çıkmaya çalışacaksın

Mevcut en ama en çılgın, en kazanan mobil yarış oyununda pistin ustası olup olamayacağını öğrenmek için şimdi indir.

Privacy Policy: https://say.games/privacy-policy
Terms of Use: https://say.games/terms-of-use

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir