Race Rocket Arena (Mod Menu)

1.1.55
AKSİYON DOLU OFF-ROAD YARIŞI!
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.2/5 Oylar: 155,873
Geliştirici
SMOKOKO LTD
Yayınlandığı tarih
30 Kas 2021
Güncellendi
5 Şub 2024
Boyut
145.66 MB
Sürüm
1.1.55
Gereksinimler
5.1
İndirilenler
10.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Oyunumuzu oynadığınız için teşekkürler! Sizin için yaptığımız bu güncelleme şunları içeriyor:
- Yeni Sezon Savaş Bileti
- Yeni özelleştirme
- Yeni görevler
- Performans iyileştirmeleri
- Hata düzeltmeleri

Tanım

AKSİYON DOLU OFF-ROAD YARIŞI!
3D yarış müsabakalarına katılın, roket ateşleyin ve düşman saldırısına karşı koymak için koruyucu kalkan kullanın. Nitro Boost kaçınılmaz! Gaz pedalına basarak turbo toplayın ve diğer tüm yarış arabalarını geride bırakın. Birinci gelmek için drift yaparken, bayrak yarışında yarışırken, çarparken, kaza yaparken, ateş ederken veya öne geçerken kuralları siz belirleyin.

HIZLI 3D AKSİYON YARIŞI
Kükreyen motorlar, dumanlı lastikler, hasarlı çarpışmalar ve en önemlisi, Hız! RACE – Rocket Arena Car Extreme – destansı patlamalar, yıkım ve efektlerle dolu. Nitro'ya basın – daha da fazla adrenaline maruz kalın ve düşmanlarınıza tozunuzu yutturun Gece/gündüz değişimi, neon tabelalar ve hilelerle, asla sıkılmayacaksınız. Güzel grafikleri ve fren kullanmamayı seviyorsanız, bu yarış oyunu tam aradığınız şey! Oyun kalitesini ve akıcılığı iyileştirmek için grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

EN İYİ YARIŞ DENEYİMİ
Sizin pistinız, sizin kurallarınız! Arena savaşlarına ile doğrudan gerçek aksiyona katılın. Düşmanlarınızı derbi arenasında yakıp onları ateş tuzakları, devasa morgensternler, elektrikli testereler ve diğer yıkıcı engellere maruz bırakın.. Bu yarış oyunu gerçek bir aksiyon filmi gibi! Rocket Arena Car Extreme (RACE), hayatta kalma yarışlarının ve araba savaşlarının tehlikeli bir karışımıdır.

BİRBİRİNDEN FARKLI YARIŞ PİSTLERİ
Farklı tarihi çağ savaşlarına katılın! Dik kayalıkların altında sürüş yapmanın heyecanını yaşayın ve kum fırtınalarından uzak durun. Eski Mısır kalıntılarını ve dünyanın diğer harikalarını keşfedin. Aztekler, Mayalar, Mısır tanrıları ve diğer çeteler sizi asla rahat bırakmayacak. En çok neye değer verdiğinizi bulmak için öfkenin açığa çıktığı bu yola adım atın!

EN İYİ DÜŞMAN, YENİLEN DÜŞMANDIR
Bu yarış oyununda çılgın ve tehlikeli sürüş iyi bir şey çünkü düşmanlarınızı yenmek için risk almalısınız. İstediğiniz silahı seçin: füzeler, bombalar, makineli tüfekler ve çeşitli elektrikli silahlar. Zamanı yavaşlatın ve düşmanlarınızı yok edin. Kazananın zihniyetinden yararlanın ve bir sürü seyir füzesini yarış pistindeki kötü yarış çetelerine doğru yönlendirin.

EN İYİ ARENA YARIŞ ARAÇLARI
Aksiyon dolu yarışları kazanın ve en iyi off-road yarış arabasını almak için ödüller kazanın. Size sunulan araçlardan en iyi şekilde yararlanın. Çok sayıda Amerikan arabasını, Avrupa klasiklerini ve Japon drift araçlarını bulacaksınız! Tüm arabalar, rakiplerinize maksimum hasarı vermeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyle donatılmıştır. Tekerlekli canavarlar her türlü arazi koşuluyla baş edebilir. Öfkelerini dışa vururken asfaltı eritecekler.

ARAÇ SEVİYESİ YÜKSELTME SİSTEMİ
Her araç 30'ncu seviyeye kadar yükseltilebilir. Bir araç seviye 10, 20 ve 30'a yükseldiğinde, yarış ve savaş performansını daha da artıran benzersiz gövde kitleri kazanır.

TERCİH ETTİĞİNİZ KONTROLLERE KARAR VERİN
İki tür kontrol arasında seçim yapın, böylece bu çılgın yarışları kazanmak için size en uygun oyun tarzına karar verin.

BENZİN VE DİĞER ENGELLER YOK
Deponun yarısına kadar dolu mu yoksa yarısına kadar boş mu olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu aksiyon oyununda pozitif kurallar getirdik – deponuz her zaman dolu olacak. Aracınızın yarışmaya başlatacak gerekli enerjiyi geri kazanmak için birkaç saat beklemenize gerek yok. Herhangi bir sınırlama olmaksızın her zaman tam gaz yarışabilirsiniz!

KRALİYET SAVAŞI – HERKESE KARŞI BİR
Rütbe savaşına hazırlanın. Oyuncular birinci olmak ve ana ödülü, yani tüm zamanların şampiyon unvanını, almak için savaşır.

DENEYİMİ HİSSETMEK İÇİN TASARLANMIŞ MÜZİKLER
Yarışlar sırasında olağanüstü hızın ve patlayıcı rekabetin heyecanını hissetmek için özel olarak tasarlanmış müziklerin keyfini çıkarın.

GERÇEKÇİ 3D GRAFİKLER
Oyun kalitesini ve akıcılığı iyileştirmek için grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

DÖRT YARIŞ MODU
– Arena – battle royale tarzı yarış
– Kariyer – yarış kariyer moduı
– Yalnız kurt – hayatta kalma savaşı.
– Karanlık – en büyük ödülleri kazanmak için.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir