Raft Survival: Ocean Nomad APK v1.215.4 + MOD (Unlimited Coins)

1.215.14
Raft'a hoş geldiniz, hayatta kalan! Okyanusun uçsuz bucaksız alanlarında hayatta kalma becerilerinizi test etmeye hazır mısınız?
BURADAN İNDİRİNTELEGRAMYOUTUBE
4.0/5 Oylar: 1,041,697
Geliştirici
Survival Games Ltd
Yayınlandığı tarih
27 Tem 2018
Güncellendi
9 Şub 2024
Sürüm
1.215.14
Gereksinimler
5.0
İndirilenler
100.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Fix bugs
Balance Improvement

Tanım

Raft'a hoş geldiniz, hayatta kalan! Okyanusun uçsuz bucaksız alanlarında hayatta kalma becerilerinizi test etmeye hazır mısınız?

Raft Survival: Ocean Nomad – okyanusta bir sal üzerinde bir macera hayatta kalma oyunudur. Okyanusta düşmanlarla savaşın, her türlü eşya ve silahı yapın, yeni bölgeleri ve ıssız adaları keşfedin.
Birçok macera sizi bekliyor: adada hayatta kalma, okyanusu tekneyle keşfetme, balık tutma ve çok daha fazlası. Kıyamet sonrası hayatta kalmak için çok uğraşmanız gerekecek: köpekbalıkları avlamak ve okyanustan kaynak çıkarmak, raft'ı inşa etmek ve geliştirmek ve okyanusun tehlikelerine karşı korunmak için zırh oluşturmak.

Oyunumuzun özellikleri:

☆ Yüzlerce silah ve eşya;
☆ Açık dünya keşfi;
☆ Gerçekçi 3D HD – grafikler;
☆ Adalarda hayatta kalma;
☆ İyileştirilmiş sal binası.

Kıyamette hayatta kalmak için ipuçları:

🌊Öğeleri ve kaynakları kancanızla yakalayın

Etrafta yüzen sandık ve fıçılar, denizde hayatta kalmak için her zaman hayati kaynaklar içerir ve enkazlar, okyanus oyunlarında sal inşa etmek için gerçekten iyi malzemelerdir. Sal savunması için eşyalar, aletler ve silahlar bile bulabilirsin, o yüzden kancayı atmaya devam et!

🔫El sanatları silahları ve zırhları

Köpekbalığı oyunlarında bir av, kuralları kolayca değiştirebilir ve avcı olabilir. Yüzen üssünüzü savunmak ve köpekbalıklarını avlamak için yüzlerce silah, iki elli bıçaklı silahlar ve zırh parçaları arasından zor bir seçim yapın. Mükemmel bir cephanelik oluşturun ve her zaman savaşa hazır olun.

⛵️Salınızı koruyun

Artık başa çıkmanız gereken bir probleminiz daha olduğuna göre, denizde iki kat çabayla gelişmeye ve hayatta kalmak için savaşmaya hazır olun. Hiç kimse bir köpekbalığını evcilleştiremez ve kaçacak hiçbir yer yoktur, bu yüzden bütün gece ve gündüz atış yapmaya ve sallanmaya hazırlanın!

🔨Oluştur ve yükselt

Okyanusta hayatta kalma RPG oyunlarında salınızın sudaki durumuna dikkat edin. Güvende hissetmek için çatısı ve hatta duvarları olmayan birkaç ahşap kalasları birbirine bağlamak yeterli değildir. Yaratıcı olun ve salı yükseklik ve genişlik olarak genişletin, çünkü hayatta kalma simülatör oyunlarında inşa etmenin tek sınırı hayal gücünüzdür. Ayrıca, okyanusta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için yüzen barınağı iyileştirebileceğiniz balıkçılık, depolama alanı genişletme için birçok yükseltme var.

🛶Okyanusu keşfedin

Bu uçsuz bucaksız okyanusta ormanları, ormanları ve hayvanları ile kayıp bir toprak olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Adada hayatta kalma oyunlarımızın harika bir özelliği şimdi bu oyunda uygulanıyor. Boşta oturmayın – okyanusu ve çevredeki adaları keşfetmeye cesaret edin. Ne saklıyorlar: korku ya da zafer, ortaçağ kraliyet hazineleri ya da vahşi kaplanlar ve jura çağından korkunç dinozorlar ve hatta eski bir uçak enkazı? Dahası, adalardaki kaynakları, sal için yükseltmeleri ve diğer öğeleri bulabilirsiniz.

🌋Kıyametin hikayesini öğrenin

Sal oyunumuzun amacı, hayatta kalanları aramak ve olanların gerçeğini keşfetmek. Hayatta kalabilecek diğer insanları bulun ve onlara katılın.

🦈Bir salda hayatta kal

Çevrimdışı hayatta kalma simülatörü oyunumuz, gelişmiş düşmanlar, iyi hayatta kalma öğeleri ve herkesi şaşırtacak diğer özelliklerle doludur. Raft Survival: Ocean Nomad oyunu ile destansı bir hayatta kalma macerasına atılın. Wi-Fi veya internet bağlantısı olmadan oynayın, mümkün olduğu kadar çok gün sürün ve sonuçları çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla paylaşın!

Our company Survival Games LTD has full rights to use the RAFT trademark in the USA (The Mark Consists of Standard Characters without claim to any particular font style, size or color – Ser. No. 87-605,582 FILED 09-12-2017)

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir