MOD

Raid Shadow Legends (Unlimited Money And Gems)

v8.10.2
Yayınlandığı tarih
26 Şub 2019
Güncellendi
30 Oca 2024
Boyut
119.66 MB
Sürüm
v8.10.2
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

15 oynanabilir grup ve yüzlerce Şampiyonla inanılmaz gerçekçi fantezi Rol Yapma Oyununda savaşarak ilerle.

Teleria dünyasını kurtarmak için Karanlık ve Aydınlık güçlerin en efsanevi savaşçılarını toplayacaksın. Onları birlikte savaşmaları, canlı silahlara sahip çıkabilmeleri ve en iyi baskın grubunu toplamaları için yetiştirmelisin. Şimdi indir ve savaşa katıl!

⋇ÖZELLİKLER⋇

DERİN TAKTİKSEL OYNANIŞ
Zorlu seçimler yapıp şampiyonlarını güçlü kalıntılarla güçlendirerek onlara görevlerinde yardımcı ol. Onlar için bu RPG savaşında inanılmaz özel yetenekler, epik AoE saldırıları, iyileştirme güçleri ve daha fazlasını açmak için rütbelerini yükselt.

BİRLİKTE SAVAŞ
Binlerce oyuncuyla ortak klan mücadelelerinde birleş ve epik eşyalar, nadir Şampiyonlar ve daha fazlası için canavarlar öldür.

DEVASA PVE SEFER HİKÂYESİ
Tamamıyla seslendirilmiş hikâye seferiyle 12 inanılmaz mevkide epik kara fanteziyi tecrübe edin.

EPİK BAŞ DÜŞMANLARLA SAVAŞ
Korkusuz ejderhaları, Sihirbazları, golemleri ve diğer canavarları yok et – ardından daha güçlü ekipmanlarla gidip onları tekrar mağlup et.

PVP ARENA
Zorlu arena savaşlarında diğer oyuncularla kafa kafaya çarpışarak özel ekipmanlar elde et ve sıralamalarda yüksel.

BENZERSİZ RPG DÜZENLEMELERİ
Farklı ustalık ve kalıntılar kullanarak gelişim yolunu seç ve savaşçılarına milyonlarca olası düzenden birini hazırla. Eski zamanlardaki en iyi RPG'ler gibi şampiyonlarının değerleri, güçleri ve zayıflıkları üzerinde tam kontrolün var.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLAR TOPLA
15 gruptan yüzlerce kahraman topla. Büyücü, Derigezen, Ölümsüz, Şövalye, Elf ve daha birçok gruptan dengeli takımlar topla ve düşmanlarını bozguna uğrat – ardından onları kendi ekibine kat!

VISCERAL 3D ÇİZİMLERİ
Muhteşem, tam işlenmiş 3D kahramanlar sana zırhlarındaki çizikleri bile gösteriyor. Onları yüzlerce özgün yetenek ve saldırı animasyonlarıyla canlı çevrede savaşırken izle.

Raid: Shadow Legends size abone olabileceğiniz özel Baskın Kartları sunar. Baskın Kartları iptal edilmedikleri sürece belirtilen süreç sona erdiğinde otomatik olarak yenilenirler. Şu Baskın Kartları mevcuttur:

• 7 Günlük ÜCRETSİZ Deneme ile birlikte 1 Aylık Gümüş Baskın Kartı – 9.99$ (İlk hafta ücretsizdir. Ardından Bilet otomatik olarak her ay için 9.99$ ücretle yenilenir. Deneme Sürecinin ilk 6 gününde herhangi bir ücret ödemeden iptal edilebilir).
• 1 Aylık Gümüş Baskın Kart – 9,99$ (Kart otomatik olarak her ay için 9,99$ ücretle yenilenir).
• 6 Aylık Altın Baskın Kart – 49,99$ (Kart otomatik olarak her 6 ay için 49,99$ ücretle yenilenir).

Baskın Kartları abonelik satın alımıdır. Ödeme, satın almanın onaylanmasının ardından iTunes hesabınızdan alınacaktır. Abonelik, otomatik yenileme iptal edilmediğinde güncel sürecin bitimine en az 24 saat kala otomatik olarak yenilenir. Hesabınız belirtilen ücretle mevcut sürecin son 24 saatinde yenileme için ücretlendirilecektir. Abonelikler düzenlenebilir ve otomatik yenileme özelliği satın alımdan sonra Hesap Ayarlarından kapatılabilir. Ücretsiz bir denemenin aktif edilmesi durumunda, ücretsiz Denemenin son 24 saatinde ücretlendirme gerçekleşir. Bir Baskın Kartı satın alımı onaylandıktan sonra, ücretsiz deneme sürecinin kalan kısmı silinir. Aboneliklerin otomatik yenileme özellikleri kapatıldığında bonuslar aktif sürecin sonuna kadar devam eder.

LÜTFEN NOT ALIN:
• Bu oyunda oyun içi satın alım mevcuttur. Bazı eşyalar türlerinden dolayı iade edilemez.
• RAID: Shadow Legends, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcut.

Resmî İnternet Sitesi: https://plarium.com/
Destek: raid.support@plarium.com
Topluluk: https://plarium.com/forum/en/raid-shadow-legends/
Gizlilik Politikası: https://plarium.com/tr/legal/privacy-and-cookie-policy/
Kullanım Koşulları: https://plarium.com/tr/legal/terms-of-use/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir